Küünetarvikud

Tooted 1-60 - 192'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Emery Board 180/240
  Kahepoolne professionaalse kvaliteedidga kahepoolne küüneviil tugevusega 180/240 sobib naturaalsetele küüntele küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks. Tänu peenele terale jäävad küüned siledad. Sobib nii maniküüriks kui pediküüriks.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Sapphire Nail File (15cm)
  Donegal safiirviil naturaalsete küünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tänu viili peenele struktuurile tagab see ülimalt täpse küünehoolduse. Kõrge kvalteet tagab pikaajaliselt viili abrasiivsed omadused.
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Metal Cuticle Remover
 5. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On French Press
  OPI xPress/On French Press
  French Press
  €17.90
  OPI xPRESS/ON French Press kunstküüntega olete tõeliselt šikk. Klassikaliselt lühikesed ja Prantsuse maniküüri disainiga press-on küüned on korduvkasutatavad ja püsivad 14 päeva! Oh la la! Nende Prantsuse maniküüri disainiga press-on küüntega olete tres chic. Iga xPRESS/ON komplektiga on professionaalse kvaliteediga toonid, küünemaalingud ja uuenduslikud küüneefektid vaid käeulatuse kaugusel. Personaalse tulemuse loomiseks kombineerige erinevaid toone ja disaine. Igas komplektis on küüneliim, küünenahapulk, kahepoolne küüneviil ja -poleer, küünte ettevalmistuslapp ja 30 erinevas suuruses küünt, et leiaksite täpselt õige suuruse. OPI xPRESS/ON kunstküüned püüavad pilke ja püsivad 14 päeva. Valige: kõige paremini sobiva suuruse leidmiseks proovige igale küünele erineva suurusega press-on küüsi, joondades nende numbri oma küünte tipuga. Viilige: personaalseks tulemuseks viilige kunstküüned soovitud kuju ja pikkusega, kasutades selleks viili Shape Up külge. Valmistage ette: vajadusel lõigake või viilige oma küüned lühemaks ja poleerige õrnalt küünepinnad. Pühkige Prep to xPRESS lapiga küüntelt tolm ja mustus ning lükake küünenahad õrnalt tagasi. xPRESS: eemaldage liimi kork ja pigistage tuubi õrnalt. Kauapüsivaks tulemuseks kandke liim nii press-on küünte tagaküljele kui ka oma loomulikele küüntele. Lühemaajaliseks tulemuseks kandke liim ainult press-on küüntele. Eemaldage vaevatult: leotage küüsi 10 minutit soojas vees ja kandke küünenaha juurde vatitikuga veidi atsetooni. Seejärel lükake press-on küüsi küünenahapulgaga õrnalt üles.
 6. Toode lisatud ostukorvi
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
 9. Toode lisatud ostukorvi
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Cuticle Cutter
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Emery Board 100/150
 12. Toode lisatud ostukorvi
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Stainless-steel Nail Scissor
 14. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Beauty Care Cuticle Remover
 15. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Sticks (5pcs)
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Plastic Nail Brush
 17. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Nail Scissors
 18. Toode lisatud ostukorvi
 19. Toode lisatud ostukorvi
 20. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Nail Buffer 100/180
 21. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Nail Brush
  Depend Nail Brush
  Hinnang:
  97%
  €2.35
 22. Toode lisatud ostukorvi
 23. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Cuticle Nippers
 24. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Wooden File
  Donegal Wooden File
  Hinnang:
  100%
  €0.65
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Mini Black File 100/180
 27. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Manicure Set Box
 28. Toode lisatud ostukorvi
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
  essence The 4in1 Profi File
  essence The 4in1 Profi File
  Hinnang:
  100%
  €1.56 €1.95
  -20%
 33. Toode lisatud ostukorvi
 34. Toode lisatud ostukorvi
  Bella Oggi Metallic Cuticle Pusher 2in1
  Metallist, professionaalse disainiga ning erinevate otsadega küünenaha lükkaja teostab maniküüriks sobiva ettevalmistava viimistlustoimingu, eemaldades mugavalt naturaalset küünt katvad ebavajalikud jäägid.
 35. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Nail Kit Square Design Short
 36. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Nail Clipper Medium
 37. Toode lisatud ostukorvi
 38. Toode lisatud ostukorvi
  Bella Oggi Nail File Gel Pro 100/180 (2pcs)
 39. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Glass File Extra Fine
 40. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On Funny Bunny
  OPI xPress/On Funny Bunny
  Funny Bunny
  €16.90
  OPI xPRESS/ON Funny Bunny kunstküüntega olete lõbus ja vallatu. Lühikesed õrnvalged press-on küüned on korduvkasutatavad ja püsivad 14 päeva! Saage nende õrnvalgete press-on küüntega endale uus armas hüüdnimi. Iga xPRESS/ON komplektiga on professionaalse kvaliteediga toonid, küünemaalingud ja uuenduslikud küüneefektid vaid käeulatuse kaugusel. Personaalse tulemuse loomiseks kombineerige erinevaid toone ja disaine. Igas komplektis on küüneliim, küünenahapulk, kahepoolne küüneviil ja -poleer, küünte ettevalmistuslapp ja 30 erinevas suuruses küünt, et leiaksite täpselt õige suuruse. OPI xPRESS/ON kunstküüned püüavad pilke ja püsivad 14 päeva. Valige: kõige paremini sobiva suuruse leidmiseks proovige igale küünele erineva suurusega press-on küüsi, joondades nende numbri oma küünte tipuga. Viilige: personaalseks tulemuseks viilige kunstküüned soovitud kuju ja pikkusega, kasutades selleks viili Shape Up külge. Valmistage ette: vajadusel lõigake või viilige oma küüned lühemaks ja poleerige õrnalt küünepinnad. Pühkige Prep to xPRESS lapiga küüntelt tolm ja mustus ning lükake küünenahad õrnalt tagasi. xPRESS: eemaldage liimi kork ja pigistage tuubi õrnalt. Kauapüsivaks tulemuseks kandke liim nii press-on küünte tagaküljele kui ka oma loomulikele küüntele. Lühemaajaliseks tulemuseks kandke liim ainult press-on küüntele. Eemaldage vaevatult: leotage küüsi 10 minutit soojas vees ja kandke küünenaha juurde vatitikuga veidi atsetooni. Seejärel lükake press-on küüsi küünenahapulgaga õrnalt üles.
 41. Toode lisatud ostukorvi
  Mont Bleu Glass Nail File (1pcs) 90mm
 42. Toode lisatud ostukorvi
  Artdeco Mineral File
 43. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Sapphire Nail File 20 Cm
 44. Toode lisatud ostukorvi
 45. Toode lisatud ostukorvi
 46. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Nail Clipper Big
 47. Toode lisatud ostukorvi
 48. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Supe Shine Buffing File
 49. Toode lisatud ostukorvi
 50. Toode lisatud ostukorvi
  Bella Oggi Nail File Gel Pro 100/180 (2pcs)
 51. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On Malaga Wine
  OPI xPress/On Malaga Wine
  Malaga Wine
  €16.90
  Kallake endale OPI xPRESS/ON Malaga Wine kunstküüntega klaasike punast. Lühikesed veinipunased press-on küüned on korduvkasutatavad ja püsivad 14 päeva! Vamos a la playa veinipunaste press-on küüntega. Iga xPRESS/ON komplektiga on professionaalse kvaliteediga toonid, küünemaalingud ja uuenduslikud küüneefektid vaid käeulatuse kaugusel. Personaalse tulemuse loomiseks kombineerige erinevaid toone ja disaine. Igas komplektis on küüneliim, küünenahapulk, kahepoolne küüneviil ja -poleer, küünte ettevalmistuslapp ja 30 erinevas suuruses küünt, et leiaksite täpselt õige suuruse. OPI xPRESS/ON kunstküüned püüavad pilke ja püsivad 14 päeva. Valige: kõige paremini sobiva suuruse leidmiseks proovige igale küünele erineva suurusega press-on küüsi, joondades nende numbri oma küünte tipuga. Viilige: personaalseks tulemuseks viilige kunstküüned soovitud kuju ja pikkusega, kasutades selleks viili Shape Up külge. Valmistage ette: vajadusel lõigake või viilige oma küüned lühemaks ja poleerige õrnalt küünepinnad. Pühkige Prep to xPRESS lapiga küüntelt tolm ja mustus ning lükake küünenahad õrnalt tagasi. xPRESS: eemaldage liimi kork ja pigistage tuubi õrnalt. Kauapüsivaks tulemuseks kandke liim nii press-on küünte tagaküljele kui ka oma loomulikele küüntele. Lühemaajaliseks tulemuseks kandke liim ainult press-on küüntele. Eemaldage vaevatult: leotage küüsi 10 minutit soojas vees ja kandke küünenaha juurde vatitikuga veidi atsetooni. Seejärel lükake press-on küüsi küünenahapulgaga õrnalt üles.
 52. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Straight Black File 7, 80/80
 53. Toode lisatud ostukorvi
 54. Toode lisatud ostukorvi
  Kahepoolne poleerimisviil Magic Tool Nail Shining Two Way Buffer. Poleerimine annab küüntele terve välimuse ja sära, parandab küünepinna ebaühtlust eemaldades küüneplaadilt saastunud ja kahjustunud pealiskihi koos surnud rakkudega. Peamised omadused: Väga õrn poleerija Kahepoolne Mugav kasutada Kahepoolne poleerimisviil küüne pinna õrnaks poleerimiseks. Kasutamine: Alustage küüneplaadi poleerimist kasutades poleerimisviili karedamat osa (kollane) tehes poolringikujulisi liigutusi. Viimasena kasutage poleerimisviili kõige siledamat pinda (valge), tehes jälle samasuunalisi liigutusi kuni küüs läigib nagu värvitu lakk.
 55. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Glass File
  Donegal Glass File
  Hinnang:
  95%
  €4.55
 56. Toode lisatud ostukorvi