✨ TASUTA TRANSPORT SMARTPOSTI pakiautomaatidesse ✨ ostudele al 15€

Cilamour

Cilamour

Saavuta pikemad, tihedamad ja paksemad ripsmed ning tihedamad kulmud Cilamour ripsme- ja kulmuseerumiga. Cilamour seerumid on mõeldud ripsme- ja kulmukasvu soodustamiseks.
Innovaatilise ja vegan koostisega tooted aitavad ka kõige lühemad ripsmed volüümikamaks ning kulmud täidlasemaks.

5 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Cilamour Classic Lash Serum
  Cilamour Classic Lash Serum
  2 valikut
  €48.95 - €88.95
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Cilamour Long Lasting Mascara (8mL)
  Kauapüsiv ripsmetušš, mis muudab ripsmed pikemaks ja tihedamaks. Ripsmetuši unikaalne tekstuur muudab ripsmed pikemaks ja tihedamaks ning annab ripsmetele kauni volüümi. Tänu ripsmeharja uudsele tehnoloogiale on tuši ripsmetele kandmine ülimugav: hari „kammib“ ripsmekarvu, jättes kauni ning loomuliku tulemuse. Tükke jätvad ripsmetušid on ammune minevik! Midagi enamat kui lihtsalt ripsmed! Ripsmed on palju enamat kui lihtsalt silmade kaitsmiseks. Väga paljudel inimestel on aga lühikesed ja haprad ripsmed. Just see on põhjus, miks Cilamour välja töötati – armastusest ripsmete vastu! Ripsmetušši on väga mugav spetsiaalse silikoonharjaga ühtlaselt ja täpselt peale kanda. Aseta hari ülemiste ripsmete kinnituskohale ning kerge siksak liigutusega tõmba harja eemale, ripsmekarvade serva poole. Korda seni, kuni oled saavutanud soovitud tulemuse. Korda sama ka alumiste ripsmetega. Cilamour ripsmetušši on mugav eemaldada tõhusa ent õrna õlivaba Cilamour silmameigieemalduspadjakesega. Kasutamine: kasuta toodet 6 kuu jooksul pärast esmast avamist. Ära kasuta toodet, kui sul on teadaolevalt allergiaid ükskõik millise üksiku koostisosa suhtes. Ärrituse või talumatuse korral vähenda toote kasutamist kuni ärritus või talumatus kaob. Juhul, kui ärritus või talumatus ei kao täielikult või hoopis suureneb, lõpeta toote kasutamine ja konsulteeri arstiga. Väldi toote sattumist silma. Juhul, kui see juhtub, loputa silma koheselt veega.Hoia toodet lastele kättesaamatus kohas.  
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Cilamour Classic Brow Serum (5mL)
  Taasta ja tugevda oma kulme! Kõige uuema põlvkonna looduslikest koostisainetest koosnev seerum stimuleerib kulmukarvade kasvu karvajuurest alates. Seerum annab silmaga nähtavad tulemused juba 4-8 nädalaga. Tõhus tulemus ilma sünteetiliste aktiivosakesteta. See vegan-toode aitab taastada sinu väljendusrikkad kulmud ja muuta need uskumatult tihedaks. Turvaline igapäevaseks kasutamiseks, ei sisalda teadaolevaid toksiine ega hormoone 100% vegan ja julmusevaba Nähtavad tulemused pea 30 päevaga Kasutamine: Eemalda enne peale kandmist Cilamour silmameigieemalduspadjakestega kõik meigijäägid. Kanna kulmuseerum otse puhastele ja kuivadele kulmudele hommikul enne oma tavapärase näohooldusega alustamist ning soovi korral ka õhtul peale meigi eemaldamist. Seejärel jätkake oma tavapärase näohooldusrutiini ja silmameigiga. Parimate tulemuste saavutamiseks kandke kulmudele ka Cilamouri primerit. Oluline teada: Veendu, et toode oleks pärast kasutamist kindlalt suletud. Kasuta toodet 6 kuu jooksul pärast esmast avamist. Ära kasuta toodet, kui sul on teadaolevalt allergiaid ükskõik millise üksiku koostisosa suhtes. Ärrituse või talumatuse korral vähenda toote kasutamist kuni ärritus või talumatus kaob. Juhul, kui ärritus või talumatus ei kao täielikult või hoopis suureneb, lõpeta toote kasutamine ja konsulteeri arstiga. Väldi toote sattumist silma. Juhul, kui see juhtub, loputa silma koheselt veega. Hoia toodet lastele kättesaamatus kohas.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Cilamour õlivabad silmameigieemalduspadjakesed eemaldavad silmameigi õrnalt, ent tõhusalt. Tänu spetsiaalsele koostisele ei tee padjakesed silmi õliseks. Suurepärane silmameigieemaldus enne seerumite ja kreemide kasutamist. Kasutamine: Võta purgist üks silmameigieemalduspadjake ja aseta see mõneks sekundiks suletud silmalaule. Tõmba padjakesega õrnalt üle suletud silmalau alt üles ja välisnurgast silma sisenurga suunas. NB! Säilita silmameigieemalduspadjakesi külmkapis. Nii aitavad need ka vähendada paistetust ja turseid. NB! Veendu, et toode oleks pärast kasutamist kindlalt suletud. Kasuta toodet 6 kuu jooksul pärast esmast avamist. Ära kasuta toodet, kui sul on teadaolevalt allergiaid ükskõik millise üksiku koostisosa suhtes. Ärrituse või talumatuse korral vähenda toote kasutamist kuni ärritus või talumatus kaob. Juhul, kui ärritus või talumatus ei kao täielikult või hoopis suureneb, lõpeta toote kasutamine ja konsulteeri arstiga. Väldi toote sattumist silma. Juhul, kui see juhtub, loputa silma koheselt veega. Hoia toodet lastele kättesaamatus kohas. Cilamour silmameigieemalduspadjakesed on dermatoloogiliselt testitud.  
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Cilamour Basic Care Primer (8mL)
  Cilamour Primer on kosmeetiline hooldustoode, mis võimendab Cilamour seerumite efekti veelgi – ripsmed muutuvad tugevamaks ja sitkemaks ning kulmud kaunimaks ja säravamaks. Tänu praimeris sisalduvale spetsiaalsele polümeerile muutuvad ripsmed ideaalselt kaarjaks. Kasutamine: Kanna praimerit kuivadele ripsmetele 1-2 korda päevas. Tänu silikoonharjakese spetsiaalsele kujule katab see ära iga üksiku ripsmekarva. Nii ei kleepu ripsmekarvad omavahel kokku ega teki tükilisust. Praimerit võib kasutada ka toitva aluskattena enne ripsmetuši pealekandmist. See aitab ebaühtlaseid või sirgeid ripsmeid paremini ohjata. Öösiti võib seda kasutada kui intensiivset hooldust ripsmetele ja kulmudele. Seerumit võib kasutada ka alumistel ripsmetel, kandes seda peale samamoodi kui ülemistele ripsmetelegi. NB: Veendu, et toode oleks pärast kasutamist kindlalt suletud. Kasuta toodet 6 kuu jooksul pärast esmast avamist. Ära kasuta toodet, kui sul on teadaolevalt allergiaid ükskõik millise üksiku koostisosa suhtes. Ärrituse või talumatuse korral vähenda toote kasutamist kuni ärritus või talumatus kaob. Juhul, kui ärritus või talumatus ei kao täielikult või hoopis suureneb, lõpeta toote kasutamine ja konsulteeri arstiga. Väldi toote sattumist silma. Juhul, kui see juhtub, loputa silma koheselt veega. Hoia toodet lastele kättesaamatus kohas.

5 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas