Batiste

Batiste

Batiste kuivšampoon aitab sul värskendada juukseid pesukordade vahel, jättes juuksed kuivaks ja värskeks, lisades tekstuuri, vesi pole vajalik!
Kuivšampoon annab sulle puhaste juuste tunde millal iganes sa seda soovid. Proovi maailmas Nr. 1 kuivsampooni

15 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste Original
  Batiste Original
  Hinnang:
  97%
  2 valikut
  €2.90 - €6.20
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste Blush
  Batiste Blush
  Hinnang:
  97%
  2 valikut
  €2.90 - €6.20
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste LUX Gift Box
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste Dark & Deep Brown (200mL)
  Batiste kuivšampoon tumepruunidele juustele. Batiste kuivšampoon imab rasu, annab juustele värske lõhna ja väljanägemise. Toode on värske lõhnaga. Kasutamine: loksuta jõuliselt enne kasutamist. Pihusta umbes 30cm kauguselt juuste juurtele, vajadusel juustele terves pikkuses. Masseeri juukseid sõrmedega. 1 minuti pärast kammi juuksed läbi ning tee soeng. Ettevaatust: pakend on rõhu all ning tuleohtlik! Silma sattumisel loputada rohke veega. Mitte pihustada ärritunud võI katkisele nahale.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste Heavenly Volume (200mL)
  Kuivšampoon, mis annab su juustele hetkega ekstra tugeva kohevuse. Seda kuivšampooni kasutades võid hüvasti jätta peadligi sorgus juustega. Kohevad juuksed, mis ei jää kellelegi märkamata. Kasutamine: loksuta jõuliselt enne kasutamist. Pihusta umbes 30cm kauguselt juuste juurtele, vajadusel juustele terves pikkuses. Masseeri juukseid sõrmedega. 1 minuti pärast kammi juuksed läbi ning tee soeng. Ettevaatust: pakend on rõhu all ning tuleohtlik! Silma sattumisel loputada rohke veega. Mitte pihustada ärritunud võI katkisele nahale.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste XXL (200mL)
  Batiste XXL (200mL)
  Hinnang:
  98%
  200mL
  €6.20
  Kuivšampoon „ekstra volüümi lisav“.Batiste kuivšampoon imab rasu, annab juustele värske lõhna ja väljanägemise. Toode on värske lõhnaga. Batiste kuivšampoon imab rasu, annab juustele värske lõhna ja väljanägemise. Toode on värske lõhnaga. Kasutamine: loksuta jõuliselt enne kasutamist. Pihusta umbes 30cm kauguselt juuste juurtele, vajadusel juustele terves pikkuses. Masseeri juukseid sõrmedega. 1 minuti pärast kammi juuksed läbi ning tee soeng. Ettevaatust: pakend on rõhu all ning tuleohtlik! Silma sattumisel loputada rohke veega. Mitte pihustada ärritunud võI katkisele nahale.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste Cherry (200mL)
  Batiste Cherry (200mL)
  Hinnang:
  98%
  200mL
  €6.20
  Kirsi lõhnaga kuivšampoon, mis annab sulle koheselt tunde, et juuksed on puhtad, värsked ja kohevad. Kasutamine: loksuta jõuliselt enne kasutamist. Pihusta umbes 30cm kauguselt juuste juurtele, vajadusel juustele terves pikkuses. Masseeri juukseid sõrmedega. 1 minuti pärast kammi juuksed läbi ning tee soeng. Ettevaatust: pakend on rõhu all ning tuleohtlik! Silma sattumisel loputada rohke veega. Mitte pihustada ärritunud võI katkisele nahale.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste Tropical (50mL)
  Batiste Tropical (50mL)
  Hinnang:
  86%
  50mL
  €2.90
  Batiste kuivšampoon imab rasu, annab juustele värske lõhna ja väljanägemise. Toode on kookoselõhnaline. Kasutamine: loksuta jõuliselt enne kasutamist. Pihusta umbes 30cm kauguselt juuste juurtele, vajadusel juustele terves pikkuses. Masseeri juukseid sõrmedega. 1 minuti pärast kammi juuksed läbi ning tee soeng. Ettevaatust: pakend on rõhu all ning tuleohtlik! Silma sattumisel loputada rohke veega. Mitte pihustada ärritunud võI katkisele nahale.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Looduslikult värskendatud juuksed 100% looduslike bambuskiudude ja gardeenia ekstraktidega. Annab õhukestele juustele lisa volüümi. Kasutage selle taimepõhise kuivšampooniga emakese looduse jõudu. Lisaboonus on see, et tootes kasutatakse 40%* vähem pakendit, tänu millele vähendate oma keskkonnamõju ja näete seejuures suurepärane välja. Kasutamine: pihustage juustele pesude vahel, et eemaldada õrnalt liigne rasu ja taastada juuste liikuvus.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste Fresh (200mL)
  Batiste Fresh (200mL)
  Hinnang:
  100%
  200mL
  €6.20
  Batiste kuivšampoon imab rasu, annab juustele värske lõhna ja väljanägemise. Toode on lillelõhnaline. Kasutamine: loksuta jõuliselt enne kasutamist. Pihusta umbes 30cm kauguselt juuste juurtele, vajadusel juustele terves pikkuses. Masseeri juukseid sõrmedega. 1 minuti pärast kammi juuksed läbi ning tee soeng. Ettevaatust: pakend on rõhu all ning tuleohtlik! Silma sattumisel loputada rohke veega. Mitte pihustada ärritunud võI katkisele nahale.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste Light & Blonde (200mL)
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste Bare (200mL)
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste Rose Gold (200mL)
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
  Batiste Overnight Deep Cleanse (200mL)

15 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas