✨ Tasuta tarne DPD pakiautomaati ✨ ostudele al 15€ 

Küünehooldus

Tooted 1-60 - 479'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ (5mL)
  Depend GelLack Gel iQ (5mL)
  Hinnang:
  97%
  42 valikut
  €4.03 €5.75
  -30%
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Depend 7 Day Hybrid Polish (5mL)
  Depend 7 Day Hybrid Polish (5mL)
  Hinnang:
  92%
  104 valikut
  €0.85 - €3.95
  sale
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Depend O2 Nail Polish (5mL)
  Depend O2 Nail Polish (5mL)
  Hinnang:
  94%
  39 valikut
  €1.44 - €2.05
  sale
 4. Toode lisatud ostukorvi
  essence Gel Nail Colour (8mL)
  essence Gel Nail Colour (8mL)
  Hinnang:
  88%
  24 valikut
  €1.61 - €2.15
  sale
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Catrice ICONails Gel Lacquer (10,5mL)
  Catrice ICONails Gel Lacquer (10,5mL)
  Hinnang:
  100%
  39 valikut
  €2.14 - €3.65
  sale
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Emery Board 180/240
  Donegal Emery Board 180/240
  Hinnang:
  94%
  €1.31 €1.75
  -25%
  Kahepoolne professionaalse kvaliteedidga kahepoolne küüneviil tugevusega 180/240 sobib naturaalsetele küüntele küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks. Tänu peenele terale jäävad küüned siledad. Sobib nii maniküüriks kui pediküüriks.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Top Coat (5mL)
  Depend GelLack Gel iQ Top Coat (5mL)
  Hinnang:
  100%
  €4.03 €5.75
  -30%
  Depend Geellakk Gel iQ pealislakk.Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Samm 1. Gel iQ eelpuhastusvahend (Pre-Cleanser) Samm 2. Gel iQ aluslakk Samm 3. Gel iQ värviline lakk Samm 4. Gel iQ pealislakk Samm 5. Gel iQ kõrgläike puhastusvahend (High Shine Cleanser). Pealislakk kõvastub UV/LED-lambi all 30 sekundit. Kui pealislakk on lambi all kõvenenud, puhasta küüned kõrgläike puhastajaga (High Shine Cleanser), mis annab fantastilise sära ja intensiivse värvi. Enne kasutamist loe kindlasti läbi kasutusjuhend, mis on saadaval kõikides geellaki müügikohtades!Toode sobib veganitele.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Base Coat (5mL)
  Depend GelLack Gel iQ Base Coat (5mL)
  Hinnang:
  96%
  €4.03 €5.75
  -30%
  Depend Geellakk Gel iQ aluslakk.Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Samm 1. Gel iQ eelpuhastusvahend (Pre-Cleanser) Samm 2. Gel iQ aluslakk Samm 3. Gel iQ värviline lakk Samm 4. Gel iQ pealislakk Samm 5. Gel iQ kõrgläike puhastusvahend (High Shine Cleanser) Aluslakk kõvastub UV/LED-lambi all 30 sekundit. Enne kasutamist loe kindlasti läbi kasutusjuhend, mis on saadaval kõikides geellaki müügikohtades!Toode sobib veganitele.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Pre-Cleanser (35mL)
  Depend GelLack Gel iQ Pre-Cleanser (35mL)
  Hinnang:
  100%
  35mL
  €2.77 €3.95
  -30%
  Geellakk Gel iQ eelpuhastusvedelik. Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Samm 1. Gel iQ eelpuhastusvahend (Pre-Cleanser) Samm 2. Gel iQ aluslakk Samm 3. Gel iQ värviline lakk Samm 4. Gel iQ pealislakk Samm 5. Gel iQ kõrgläike puhastusvahend (High Shine Cleanser). Kasutamine: enne geellaki kasutamist puhasta küüneplaat hoolikalt puhastusvedelikuga. Kanna puhastusvedelik vatipadjakesele ja puhasta küüneplaat põhjalikult. Lase küüntel täielikult kuivada, umbes 30 sekundit. Ära katsu küüneplaati peale puhastamist! Enne kasutamist loe kindlasti läbi kasutusjuhend, mis on geellaki stardikomplektis ning saadaval kõikides geellaki müügikohtades!
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Eemaldab küünelaki kiirelt ja vaevata sealjuures küüsi kahjustamata ja kuivatamata. Toode sobib neile, kes armastavad klassikalist küünelakieemaldajat. Niisutavate komponentide tõttu ei kahjusta eemaldaja küüsi.
 11. Toode lisatud ostukorvi
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ High Shine Cleanser (35mL)
  Geellakk Gel iQ kõrgläike puhastusvedelik. Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Samm 1. Gel iQ eelpuhastusvahend (Pre-Cleanser) Samm 2. Gel iQ aluslakk Samm 3. Gel iQ värviline lakk Samm 4. Gel iQ pealislakk Samm 5. Gel iQ kõrgläike puhastusvahend (High Shine Cleanser). Peale geellaki kasutamist puhasta küüneplaat hoolikalt puhastusvedelikuga. See toob esile geellaki sära ja värvi. Enne kasutamist loe kindlasti läbi kasutusjuhend, mis on geellaki stardikomplektis ning saadaval kõikides geellaki müügikohtades! Kasutamine: Kanna vatipadjakesele ohtralt Gel iQ kõrgläike puhastusvedelikku. Aseta niisutatud padjake küünele ja oota 5 sekundit. Aseta 2 sõrme padjakesele, et tagada ühtlane surve kogu küünepinnal ning tõmba padjake küünenahast küüne tipuni ühe kindla liigutusega. Kasuta iga küüne puhastamiseks uut puhast padjakest ning korda sama protsessi (punkt 3). Geellaki värvi ja sära esiletoomiseks puhasta neid veel kord puhastusvedelikuga. Kanna padjakesele puhastusvedelik ja puhasta küünenahast küünetipuni. Kõigepealt puhasta küüne keskosa, seejärel vasak ja parem külg. Kasuta mõlema käe jaoks uut padjakest. Lõpetuseks pese oma käed hoolikalt vee ja seebiga puhtaks.
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Bella Oggi Nail Polish Gel Effect Keratin
  Bella Oggi Nail Polish Gel Effect Keratin
  Hinnang:
  91%
  51 valikut
  €3.12 - €4.45
  sale
 14. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Gel iQ Start Kit
  Depend Gel iQ Start Kit
  Hinnang:
  100%
  €34.27 €48.95
  -30%
 15. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Nail Envy (15mL)
  OPI Nail Envy (15mL)
  Hinnang:
  92%
  2 valikut
  €14.00 €25.20
  -44%
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Remover (35mL)
  Depend GelLack Gel iQ Remover (35mL)
  Hinnang:
  100%
  35mL
  €2.77 €3.95
  -30%
  Geellakk Gel iQ eemaldaja, meetod 2, 35ml Sõltuvalt küünetüübist ja nende olukorrast vali endale meeldiv ning sobiv geellaki eemaldamise meetod. Meie soovitame esimese valikuna kasutada geellaki eemaldamiseks esimest meetodit. See meetod sobib enamiku küünetüüpide puhul. Meetod 1: taimsetest õlidest valmistatud geellakieemaldusõli Gel iQ Remover Oil eemaldab Gel iQ geellaki väga õrnalt. Selle eemaldusmeetodi toimimiseks on vajalik, et küünenaha ja geellaki vahel oleks piisavalt küüne väljakasvu osa, mis tekib pärast küünte lakkimist kahe nädalaga. Spetsiaalne koostis kutsub esile reaktsiooni eemaldusõli, vee ja geellaki vahel. See meetod on väga õrn nii küüntele kui ka küünenahkadele. Meetod 2: traditsioonilisem eemaldusmeetod. Selle meetodi puhul kasutatakse geellaki eemaldamiseks geellakieemaldajat Gel iQ Remover ja Gel iQ fooliumiga geellaki eemaldamise mähiseid. Geellakk Gel iQ geellaki eemaldaja meetod 2, toimib koos Gel iQ eemaldusmähistega. Enne kasutamist loe kindlasti läbi põhjalik kasutusjuhend, mis on geellaki stardikomplektis ning saadaval kõikides geellaki müügikohtades! Kasutamine: 1. Kanna rohkelt eemaldajat mähisel asuvale vatipadjakesele ja mähi sõrmeotsad fooliumisse. Jälgi, et niisutatud vatipadjake kataks terve küüne. 2. Lase toimida 15 min. (Toimimise aeg võib varieeruda sõltuvalt küüne tüübist.) Ava 1 sõrm, kui geel on pehmenenud, eemalda õrnalt geel apelsinipuust maniküüritikuga. Kui kogu geellakk ei ole pehmenenud, sulge mähis uuesti. NB! Jäta teised sõrmed mähituks, kuni sa jõuad kraapimisega nendeni. 3. Peale geeli eemaldamist pese käed seebi ja leige veega 4. Kanna küüntele ja küünenahkadele küüneõli. Toode sobib veganitele.
 17. Toode lisatud ostukorvi
 18. Toode lisatud ostukorvi
 19. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Cuticle Nipper Dot Handle Matt
  Donegal Cuticle Nipper Dot Handle Matt
  Hinnang:
  98%
  €7.25 €10.00
  -28%
  Kvaliteetsed ja väga hea lõiketeraga küünenahatangid, mugavad käepidemed
 20. Toode lisatud ostukorvi
  essence The 4in1 Profi File
 21. Toode lisatud ostukorvi
  Aluslakk Piece Matching Nails Care Base Coat. Peamised omadused: - Tugevdav - Läiget andev - Kauapüsiv Suurepärane aluslakk, mis muudab küüneplaadi tugevamaks ja parandab selle seisundit. Küüneplaadi struktuur muutub ühtlasemaks, siledamaks ja tasasemaks. Aluslakk loob loomuliku läike.  Kasutamine: Kandke küünelakk puhtale küünele, oodake kuni lakk täielikult ära kuivab. Seejärel kandke peale põhilakk.
 22. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Sapphire Nail File (15cm)
  Donegal Sapphire Nail File (15cm)
  Hinnang:
  100%
  €1.13 €1.50
  -25%
 23. Toode lisatud ostukorvi
 24. Toode lisatud ostukorvi
  Värvimuutvad küünekleebised muutuvad soojusega kokku puutudes mustast roosaks. Isekleepuvaid kleebiseid on lihtne kasutada ning õrnade lille ja geomeetriliste kujundite segu loob tõeliselt unikaalse küünedisaini.
 25. Toode lisatud ostukorvi
  Küünte hoolduslakk on kiireks abiks lõhenevate ja rabedate küünte korral. Kiiretoimeline hooldus on ideaalne lahendus nõrkade, kahjustatud ja lõhenenud küünte korral. Taastav valem vitamiinide, kaltsiumi ja kollageeniga muudab küüned tugevaks ja kauniks 10 päeva jooksul. Kasutamine: kandke küünenahkadele oliiviõli või kreemi. 1-3.päev: kandke üks kiht palsamit küüntele. 4.päev: eemaldage lakk ning alustage kuuri uuesti. Korrake kuuri 4-6 nädala vältel.
 26. Toode lisatud ostukorvi
  Wibo 1 Coat Manicure Nail Polish (8,5mL)
  Wibo 1 Coat Manicure Nail Polish (8,5mL)
  Hinnang:
  78%
  12 valikut
  €2.37 - €3.90
  sale
 27. Toode lisatud ostukorvi
 28. Toode lisatud ostukorvi
 29. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Remover Oil (35mL)
  Depend GelLack Gel iQ Remover Oil (35mL)
  Hinnang:
  88%
  35mL
  €3.05 €4.35
  -30%
  Geellakk Gel iQ geellaki eemaldamise õli, meetod 1. Sõltuvalt küünetüübist ja nende olukorrast vali endale meeldiv ning sobiv geellaki eemaldamise meetod. Meie soovitame esimese valikuna kasutada geellaki eemaldamiseks esimest meetodit. See meetod sobib enamiku küünetüüpide puhul. Meetod 1: taimsetest õlidest valmistatud geellakieemaldusõli Gel iQ Remover Oil eemaldab Gel iQ geellaki väga õrnalt. Selle eemaldusmeetodi toimimiseks on vajalik, et küünenaha ja geellaki vahel oleks piisavalt küüne väljakasvu osa, mis tekib pärast küünte lakkimist kahe nädalaga. Spetsiaalne koostis kutsub esile reaktsiooni eemaldusõli, vee ja geellaki vahel. See meetod on väga õrn nii küüntele kui ka küünenahkadele. Meetod 2: traditsioonilisem eemaldusmeetod. Selle meetodi puhul kasutatakse geellaki eemaldamiseks geellakieemaldajat Gel iQ Remover ja Gel iQ fooliumiga geellaki eemaldamise mähiseid. Enne kasutamist loe kindlasti läbi põhjalik kasutusjuhend, mis on geellaki stardikomplektis ning saadaval kõikides geellaki müügikohtades! Kasutamine: Kanna ühe käe küüntele ja küünenahkadele rohkelt eemaldusõli. Masseeri igat küünt 20-30 sekundit. Võta kauss, kuhu mahuksid ühe käe kõik sõrmed. Kalla kaussi 40°C vesi ja hoia sõrmi ~3 minutit vees. Kasutades apelsiinipuutikku eemalda geel alustades küünevallist. Seda tehes hoia näpud jätkuvalt vees. Lõpetuseks masseeri õli jäägid ja kuivata käed. Toode sobib veganitele.
 30. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Buffing File 4 Steps
  Depend Buffing File 4 Steps
  Hinnang:
  95%
  €1.45 €2.05
  -29%
 31. Toode lisatud ostukorvi
  Komplekt sisaldab: Ripsmeseerum 10mL Innovatiivne ripsmeseerum sisaldab argaaniaõli, hüaluroonhapet ja D-pantenooli, mis niisutavad, kiirendavad karvakasvu ning toidavad ripsmekarvu. Kasutades seerumit regulaarselt muutuvad ripsmed tihedamaks, tugevamaks ja pikemaks. Sobib ka kontaktläätsede kandjatele ja tundlikele silmadele Dermatoloogiliselt testitud Kasutamine: kandke seerumit puhastele ja kuivadele ripsmetele, võite peale kanda ka ripsmetuši. Kui soovite kasutada seerumit kuurina, kandke seerumit igal õhtul enne magamaminekut puhastele ripsmetele. Ripsmetušš Ripsmetušš Eveline Cosmetics Extension Volume annab teie ripsmetele maksimaalse pikkuse ja uskumatu lopsakuse. Omadused: pikendab ripsmeid kunstripsmete efektiga intensiivse tooniga kiire ja lihtne peale kanda. Kasutamine: kandke ripsmetušši peale kergete tõmmetega alates juurtest kuni otsteni. Tugevamaks rõhutamiseks kandke peale mitu kihti. Küüneseerum 8in1 12mL Eveline Cosmetics küünepalsam Nail Therapy 8 in 1 on tõhus abivahend kahjustatud ja rabedate küünte taastamisel. See uuendab tõhusalt küüsi ning parandab nende elastsust ja vastupidavust mehaanilistele kahjustustele. Kaitseb küüsi pragunemise, murdumise ja lõhenemise eest. Lisab tuhmidele ja kahjustatud küüntele läiget. Omadused: taastab ja uuendab küüsi tõhusalt parandab küünte elastsust ja vastupidavust mehaaniliste kahjustuste suhtes kaitseb küüsi pragunemise, murdumise ja lõhenemise eest annab mattidele ja kahjustunud küüntele läiget. Kasutamine: 1. päeval kandke kahjustunud küüntele üks kiht palsamit. 2. päeval kandke esimese kihi peale teine kiht ning 3. päeval kandke peale viimane kolmas kiht. Pole vaja karta, et kihid maha kooruvad. Peale kolmandat päeva eemaldage kõik kihid ning korrake protseduuri algusest peale.
 32. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Beauty Care Toe Separators (2pcs)
  Donegal Beauty Care Toe Separators (2pcs)
  Hinnang:
  100%
  €0.71 €0.95
  -25%
 33. Toode lisatud ostukorvi
  Küünepalsam on välja töötatud varbaküünte seenhaiguste ennetamiseks ja kahjustunud küünte hoolduseks. Palsam pidurdab mikroorganismide arenemist ja kaitseb seenhaiguste tekke eest. Küünepalsam muudab küüned ilusamaks, taastab küüneplaati ja soodustab selle uuenemist ning moodustab küüntele kaitsva kihi. Kasutamine: kandke küünepalsamit puhastele ja kuivadele küüntele. Lisage 4 päeva jooksul iga päev uus kiht palsamit. Seejärel puhastage küüned atsetoonivaba küünelakieemaldiga ning alustage kuuri uuesti. Sobib kasutamiseks ka värvilise küünelaki aluslakina. Tähelepanu! Tegemist ei ole seenhaigusi raviva tootega!
 34. Toode lisatud ostukorvi
 35. Toode lisatud ostukorvi
  Depend O2 Strength Anti-Age (11mL)
  Kuivadele, hapratele ja lõhenevatele küüntele. Unikaalne 2-in-1 koostis sisaldab nii õli kui ka küünetugevdajat mis moodustab küünele tugeva ent samas ka painduva pealispinna. Tugevdab, taastab niiskustasakaalu ja varjab küünte kollasust. Kasutamine: kandke 2 korda nädalas õhukese kihina küüntele. Sobib kasutamiseks iseseisvalt või ka aluslakina. Tulemust on näha peale 1-2 nädalast kasutamist. Tomib ka küünetasandajana. Kanna toode kihtidena küünele kuni küüne pind on sile. Rikastatud kookos-, aprikoosi- ja avokaadoõliga ning sisaldab ka B- ja C-vitamiini.
 36. Toode lisatud ostukorvi
  essence Colour Shield Top Coat (8mL)
 37. Toode lisatud ostukorvi
  Artdeco Perfect Color Lipstick (4g)
  Artdeco Perfect Color Lipstick (4g)
  Hinnang:
  90%
  47 valikut
  €13.65 - €13.95
 38. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Metal Cuticle Remover
  Donegal Metal Cuticle Remover
  Hinnang:
  90%
  €2.74 €3.65
  -25%
 39. Toode lisatud ostukorvi
 40. Toode lisatud ostukorvi
  Catrice Quick Dry Top Coat (10,5mL)
 41. Toode lisatud ostukorvi
 42. Toode lisatud ostukorvi
  Depend PT Myrrh Nail Oil Pen
 43. Toode lisatud ostukorvi
 44. Toode lisatud ostukorvi
 45. Toode lisatud ostukorvi
 46. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Emery Board 180/240 + Nail Buffer 220/320
 47. Toode lisatud ostukorvi
  Toonitud küünehoolduslakk toidab küüsi ning muudab kahjustunud küüned tugevamaks, elastsemaks, siledamaks ja ühtlasemaks ning kaitseb kaitseb mehaaniliste vigastuste eest. Hoolduslakk kaitseb küüsi murdumise ja kihistumise eest ning muudab need taas terveks ja läikivaks. Kasutamine: kandke kaks kihti küünehoolduslakki puhastele ja kuivadele küüntele ning laske kuivada.
 48. Toode lisatud ostukorvi
 49. Toode lisatud ostukorvi
  essence The Banana File
 50. Toode lisatud ostukorvi
 51. Toode lisatud ostukorvi
 52. Toode lisatud ostukorvi
  essence Nail Art Express Dry Drops (8mL)
 53. Toode lisatud ostukorvi
 54. Toode lisatud ostukorvi