Beautyblender

Beautyblender

10 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Beautyblender Bio Pure
  Parima meigikäsna auhinna saanud Beautyblender on nüüd rohelisem kui kunagi varem! Beautyblender Bio Pure on valmistatud 60% taimsetest lähteainetest. See innovaatiline uuendus pakub Beautyblenderi ainulaadseid tõhusaid omadusi, tagades sobiva meigisegu naturaalseks ja airbrushed-viimistluseks. Beautyblender Bio Pure’i on lihtne kasutada alusjumestuse ning puudrite ja muude jumestusoodete puhul. Beautyblender Bio Pure on lateksi- ja lõhnavaba. Kasutamine. Tee Beautyblender enne kasutamist veega märjaks. Vääna liigne vedelik välja, kasutades vajadusel rätikut. Laitmatuks viimistluseks tupsuta peale puuder või vedel jumestuskreem, BB-kreem või peitekreem. Pese pärast iga kasutuskorda õrna puhastusvahendiga. Beautyblenderis kasutatakse vaid mittetoksilisi vees lahustuvaid värvaineid. Seetõttu võib Beautyblender anda esimesel paaril pesukorral värvi. Kui kurnad vee Beautyblenderist välja, eemaldub ka liigne värv. Värv ei määri nahka.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Beautyblender Bubble
  Hollywoodi tippmeigikunstniku Rea Ann Silva poolt loodud innovatiivne Beautyblender® on unikaalsete omadustega meigisvamm. Erakordselt pehme tekstuuriga Beautyblender® sobitub oma unikaalse kuju tõttu ideaalselt näokontuuridega, niiskena ei ima svamm jumestuskreemi, mistõttu jagub seda kauemaks ning lõpptulemus jääb ühtlasem, väskem ja loomulikum. Lisaks sobib Beautyblender®iga peale kanda ka puudrit, põsepuna, päevakreemi, peitekreemi..mida iganes! Beautyblender® on lateksi-, allergia- ja lõhnavaba.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Beautyblender Pro
  Ikooni staatuses Beautyblender® PRO meigišvamm on loodud mõeldes professionaalidele tumedate toonide, long-lasting toodete ja isepruunistavate toodete kandmiseks nahale.Hollywoodi tippmeigikunstniku Rea Ann Silva poolt loodud innovatiivne Beautyblender® on unikaalsete omadustega meigisvamm. Erakordselt pehme tekstuuriga Beautyblender® sobitub oma unikaalse kuju tõttu ideaalselt näokontuuridega, niiskena ei ima svamm jumestuskreemi, mistõttu jagub seda kauemaks ning lõpptulemus jääb ühtlasem, väskem ja loomulikum. Lisaks sobib Beautyblender®iga peale kanda ka puudrit, põsepuna, päevakreemi, peitekreemi..mida iganes! Beautyblender® on lateksi-, allergia- ja lõhnavaba.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Beautyblender Original
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Beautyblender Discovery Kit
  Beautyblenderi enimmüüdud toodete trio, mis aitab meigi veatult peale kanda. Meie enimmüüdud toodete hea hinnaga komplekti abil saad teada veatu meigi saladused. Auhinnatud Beautyblender tagab alati loomulikuna mõjuva airbrushed-viimistluse. Seejärel saab vegan kontsentreeritud puhastusvahendiga Blendercleanser Solid meigivahendid laitmatult puhtaks teha. Viska käsn purunemiskindlasse ventileeritavasse ümbrisesse Blender Defender ja näed veatu välja alati ja igal pool!​ ​Komplekti kuulub: - 1 ORIGINAL Beautyblender meigikäsn - BLENDERCLEANSER Solid Lavender 16 g lõhnastatud käsna- ja pintslipuhastusvahend - 1 Blender Defender silikoonist reisikarp
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Beautyblender Beam
  Uus värvimuutev Beautyblender – vaata, kuidas see vees leotamisel muutub. Tunne mõnu meie seni säravaima tähe soojusest – see on Beautyblender Beam. Airbrushed-viimistluse saamiseks on peaks Beautyblenderit märjana kasutama. Tänu eksklusiivsele Shadeshifter™ soojuse toimel aktiveeruvale tehnoloogiale muudab see käsna värvi otse su silme all. Uue Beautyblenderi leotamine valmistab selle meikimiseks ette ja selle mahe mandariinivärv muutub päikesekollaseks.

10 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas