Megaplast

Megaplast

10 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Megaplast Children Plasters (20pcs)
  Megaplast Children Plasters (20pcs)
  Hinnang:
  100%
  €1.01 €1.35
  -25%
  Vetthülgav, mustust ja baktereid tõrjuv plaaster, mis on kaunistatud lõbusate, Sinu lapsele meeldivate piltidega. Lastesõbralike värvidega kaunistatud plaastrid on hästikleepuvad ja PE kattega. Polüetüleen-või polüetüleeni on kasutatud traditsiooniliselt plaastrite pealismaterjalina. See on pehme, elastne ja mikroperforeeritud, mis lubab nahal hingata. Kasutusjuhend: 1. Puhastage ja desinfitseerige haav ja seda ümbritsev nahk. 2. Eemaldage plaastrit ümbritsev paberpakend. Seejärel eemaldage plaastri üks kaitsepaberitest. 3. Paigaldage plaaster kleepuva poolega vigastatud kohale. Eemaldage teine osa kaitsvast kihist ja kleepige nahale. Asetage plaaster nahale ühtlaselt (plaaster ei püsi nahal, kui kinnitus on ebaühtlane). 4. Eemaldage ülemine osa plaastri kaitsvast ribast. Plaastri ääred hoolikalt fikseerida ja vältida voltide tekkimist kinnitusel.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Megaplast Tattoo Effect Children Plasters (16pcs)
  Vetthülgav, mustust ja baktereid tõrjuv haavaplaaster, mis on kaunistatud lõbusate, Sinu lapsele meeldivate piltidega. Lastesõbralike värvidega kaunistatud plaastrid on hästikleepuvad ja läbipaistvad. Plaastitel on mittekleepuv puhas marli, polüuretaanist valmistatud plaastri kate. See on innovatiivne materjal ning tagab suure vastupidavuse: see on veekindel, väga elastne ja kohandatav ka liikuvatele kehaosadele. Kasutamine: 1. Puhastage ja desinfitseerige haav ja seda ümbritsev nahk. 2. Eemaldage plaastrit ümbritsev paberpakend. Seejärel eemaldage plaastri üks kaitsepaberitest. 3. Paigaldage plaaster kleepuva poolega vigastatud kohale. Eemaldage teine osa kaitsvast kihist ja kleepige nahale. Asetage plaaster nahale ühtlaselt (plaaster ei püsi nahal, kui kinnitus on ebaühtlane). 4. Eemaldage ülemine osa plaastri kaitsvast ribast. Plaastri ääred hoolikalt fikseerida ja mitte lubada voltide tekkimist kinnitusel.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Megaplast Barrier Effect Plasters (20pcs)
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Megaplast Clear Plasters Assorted (30pcs)
  Hüpoallergeensed haavaplaastrid- pakend sisaldab endast 30 läbipaistvat plaastrit, 5 eri suuruses. Plaastitel on mittekleepuv puhas marli, steriilne plaaster hea kleepumisega. Pehme, elastne ja mikroperforeeritud materjal laseb nahal hästi hingata. Plaastrid on eraldi pakendatud. Kasutusjuhend: - puhasta haav ja haava ümbrus - eemalda kaitsepaber - aseta plaaster kuivale nahale ja vajuta ääred tugevasti kinni - vaheta plaastrit iga päev - hoia plaastreid toatemperatuuril valguse ja niiskuse eest kaitstult.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Haavaplaaster Megaplast ECO Natural on taimse koostisega läbipaistev 20tk 7x2cm. Uuenduslikud, madala keskkonnamõjuga veekindlad ja hingavad plaastrid. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutamine: Puhastage ja kuivatage vigastatud koht hoolikalt. Paigaldage plaaster ja oodake mõni minut täiusliku nakkumise saavutamiseks.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Haavaplaaster Megaplast BIO Organic on 100% nauraalne, hingav ja komposteeritav plaaster. Uuenduslikud, madala keskkonnamõjuga hingavad ja 100% orgaanilisest puuvillast plaastrid. Liim on sertifitseeritud ICEA poolt. Sobib õrnale ja tundlikule nahale. Dermatoloogiliselt testitud. Pakendis on 10tk 7x2 cm, 10tk 6x2 cm, 10tk 4x2 cm. Kasutamine: Puhastage ja kuivatage vigastatud koht hoolikalt. Paigaldage plaaster ja oodake mõni minut täiusliku nakkumise saavutamiseks.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Megaplast Aquastop Plasters (20pcs)
  Megaplast Aquastop Plasters (20pcs)
  Hinnang:
  100%
  €1.16 €1.55
  -25%
  Veekindlad plaastrid 2 erinevas suuruses, 20tk pakendis. Kleepuv osa on läbipaistev PU kate. Tegemist on polüuretaanist valmistatud plaastri kattega. See on innovatiivne materjal ning tagab suure vastupidavuse: see on veekindel, väga elastne ja kohandatav kehaosadele, mille puhul seda kasutatakse. Eriliselt õhuke läbipaistev plastik liimub ideaalselt nahale, kaitseb haava ja on mugav ja vastupidav ka kokkupuutes veega. Mittekleepuv haavapadi. Plaaster on ainult välispidiseks ja ühekordseks kasutamiseks. Hoida kuivas ja soojas kohas, lastele kättesaamatus kohas.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Megaplast Feet Hydrocolloid Blister Plasters (5pcs)
  Villiplaastrid kaitsevad pindmise ärrituse või hõõrumise eest, leevendavad hetkega villide põhjustatud valu. Plaaster on diskreetne ja mugav, tõrjub vett, mustust ja baktereid, kaitseb uute villide tekkimise eest. Plaaster on ainult välispidiseks ja ühekordseks kasutamiseks. Hoida kuivas ja soojas kohas, lastele kättesaamatus kohas. Katkine välispakend võib kahjustada ka tooteid.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Megaplast Sensitive Skin Plasters (4pcs)
  Plaastitel on mittekleepuv puhas marli, kootud riidest valmistatud plaastri kate. Kirurgiline, steriilne plaaster super kleepumisega. Pehme, elastne ja mikroperforeeritud materjal laseb nahal hästi hingata. Eraldi pakendatud. Kasutamine: 1. Puhastage ja desinfitseerige haav ja seda ümbritsev nahk. 2. Eemaldage plaastrit ümbritsev paberpakend. Seejärel eemaldage plaastri üks kaitsepaberitest. 3. Paigaldage plaaster kleepuva poolega vigastatud kohale. Eemaldage teine osa kaitsvast kihist ja kleepige nahale. Asetage plaaster nahale ühtlaselt (plaaster ei püsi nahal, kui kinnitus on ebaühtlane). 4. Eemaldage ülemine osa plaastri kaitsvast ribast. Plaastri ääred hoolikalt fikseerida ja mitte lubada voltide tekkimist kinnitusel.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Haavaplaaster Megaplast ECO Natural on sametjase pinnaga, bambuskiududest ja naturaalse söega mustaks toonitud plaaster, pakendis 20tk 7x2cm. Uuenduslikud, madala keskkonnamõjuga komposteeritavad ja hingavad plaastrid. Sobib tundlikule nahale. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutamine: Puhastage ja kuivatage vigastatud koht hoolikalt. Paigaldage plaaster ja oodake mõni minut täiusliku nakkumise saavutamiseks.

10 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas