Revitasun

Revitasun

Saavuta kaunis jume Revitasun isepruunistavate toodetega. Revitasun toodetega oleksid justkui käinud soojal päikesereisil, sest tagavad ühtlase ja naturaalse jume vaid loetud minutitega.
Sobilikud igale nahatüübile. Tooted sisaldab vaid looduslikke koostisosi, on rahvusvaheliselt tunnistatud loomse päritolu vabaks ning sobivad ka veganitele.

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Revitasun Flat Kabuki Brush
  Revitasun kabukipintsel sobib nii isepruunistavate toodete kui ka puudrite pealekandmiseks just väiksematel pindadel nagu nägu, kael ja dekoltee. Kvaliteetsel lamedal kabukipintslil on lühikesed ja kompaktsed harjased ning lame tasapind, tänu millele kohandub see ideaalselt sinu keha kontuuridega. Soovitame kabukipintslit kasutada Revitasun isepruunistava sprei ühtlaseks pealekandmiseks just näol, dekoteel, kaelal ja käe- või jalalabadel. Kasutamine: Raputa Revitasun isepruunistuvat spreid enne kasutamist hoolega ja seejärel pihusta seda lamedale kabukipintslile. Liiguta kosmeetilist pintslit ühtlaselt üle soovitud nahapiirkondade. NB! Revitasun lamedat kabukipintslit saab suurepäraselt kasutada ka näiteks päikesepuudri või meigi pealekandmiseks.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Revitasun Tanning Spray (150mL)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Revitasun Refining Body Scrub (150mL)
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Revitasun Tanning Glove

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas