Nesti Dante

Nesti Dante

Imelise disaini ja suurepärase kvaliteediga Nesti Dante tooted on pärit Firenzest ning nende kvaliteedi taga on juba mitmes generatsioon seebimeistreid. 

Nesti Dante seebid on tehtud parimatest puhastest õlidest ning ei sisalda rasvhappeid. Õligraanulid, mida kasutatakse seebi valmistamisel, on samad, mida kasutatakse pasta, küpsiste või šokolaadi tegemisel.

Nesti Dante kannab uhkusega GREEN COSMOPROF 2012 märki. Seebi valmistamiseks kasutatakse ainult veeauru. Tänu erilisele pumbasüsteemile ja väga tehnoloogilistele filtritele saadakse boilerist vett tagasi ja kasutatakse uuesti, vähendades vee raiskamist. Nesti Dante on null keskkonnamõjuga ettevõte.

54 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Rikkalikult apelsini ja mürti sisaldava seebi aroom meenutab rannikul murduva laine värskust. SLS-i ja GMO-vaba seep sobib tundlikule, küpsele ja noorele nahale Vegan Väike nipp - kui oled seebi paberist välja võtnud, siis aseta paber sahtlisse, et oma lemmikpesule imelist aroomi lisada. Kasutamine: luksusliku vahu tekitamiseks lisa seebile vett. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Ainult välispidiseks kasutamiseks!
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Aqua dea Marine seep meresoolaga. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Nesti Dante Luxury Soap Gold (250g)
  Luxury Gold Soap iirise ja kullaga. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Philosophia seep kasemahla, palisandri, musta iirise ja pärliekstraktiga. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Rikkalikult apelsini ja mürti sisaldava vedelseebi aroom meenutab rannikul murduva laine värskust. SLS-i ja GMO-vaba seep sobib tundlikule, küpsele ja noorele nahale Vegan Kasutamine: luksusliku vahu tekitamiseks lisa seebile vett. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Ainult välispidiseks kasutamiseks!
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Regina De Peonie seep pojengi õitega. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene Naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega Sobib veganitele
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Lavanda Blu Del Mediterraneo seep lavendliga. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Nesti Dante Luxury Soap Black (250g)
  Luxury Black Soap aktiivsöe, sheavõi, kaera ja kakao kaunadega. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Philosophia kooriv seep ploomi, hurmaa, merevaigu, kliide ja kreeka pähkliga. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Dolce Vivere Lago di Como seep jasmiini, krookuse õite ja sinise hüatsindiga. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 11. Toode lisatud ostukorvi
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Il Frutetto seep viinamarja ja mustikatega.Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Freesia külluslikud noodid paitavad õrnalt nahka ja soojendavad südant. Freesia on hinnaline, lõhnav lill, mida kasvatatakse paljudes Itaalia aedades selle kauni ja lõhnava õie tõttu. Lillede maailmas sümboliseerib freesia tundmatut salapära ja võlu. Freesial on antioksüdantsed omadused, mis aitavad organismil toime tulla väliste ärritajatega. SLS-i ja GMO-vaba Vegan Väike nipp - kui oled seebi paberist välja võtnud, siis aseta paber sahtlisse, et oma lemmikpesule imelist aroomi lisada. Kasutamine: luksusliku vahu tekitamiseks lisa seebile vett. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Ainult välispidiseks kasutamiseks!
 14. Toode lisatud ostukorvi
  Freesia külluslikud noodid paitavad õrnalt nahka ja soojendavad südant. Freesia on hinnaline, lõhnav lill, mida kasvatatakse paljudes Itaalia aedades selle kauni ja lõhnava õie tõttu. Lillede maailmas sümboliseerib freesia tundmatut salapära ja võlu. Freesial on antioksüdantsed omadused, mis aitavad organismil toime tulla väliste ärritajatega. SLS-i ja GMO-vaba seep sobib tundlikule, küpsele ja noorele nahale Vegan Kasutamine: luksusliku vahu tekitamiseks lisa seebile vett. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Ainult välispidiseks kasutamiseks!
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
  Vedelseep apelsini, külmutatud mandariini ja basiilikuga. Ei sisalda mineraalseid õlisid, ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega. Sobib veganitele. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet märjale nahale. Loputa põhjalikult ja vajadusel korda. Hoiatus: väldi kontakti silmadega. Toote silma sattumisel loputa silma puhta veega. Mitte kanda ärritunud, põletikulisele ja tundlikule nahale.
 18. Toode lisatud ostukorvi
  Vedelseep lina, roosivee ja meriliiliaga. Ei sisalda mineraalseid õlisid, ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet märjale nahale. Loputa põhjalikult ja vajadusel korda. Hoiatus: väldi kontakti silmadega. Toote silma sattumisel loputa silma puhta veega. Mitte kanda ärritunud, põletikulisele ja tundlikule nahale.
 19. Toode lisatud ostukorvi
  Nesti Dante Hygienizing Soap (150g)
 20. Toode lisatud ostukorvi
  Vedelseep õitsva oleandri, muskaadi ja viigimarjadega. Ei sisalda mineraalseid õlisid ega parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega. Dermatoloogiliselt testitud. Sobib veganitele. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet märjale nahale. Loputa põhjalikult ja vajadusel korda. Hoiatus: väldi kontakti silmadega. Toote silma sattumisel loputa silma puhta veega. Mitte kanda ärritunud, põletikulisele ja tundlikule nahale.
 21. Toode lisatud ostukorvi
  Dušigeel õitsva oleandri, muskaadi ja viigimarjadega. Ei sisalda mineraalseid õlisid ega parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega. Dermatoloogiliselt testitud. Sobib veganitele. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet märjale nahale. Loputa põhjalikult ja vajadusel korda. Hoiatus: väldi kontakti silmadega. Toote silma sattumisel loputa silma puhta veega. Mitte kanda ärritunud, põletikulisele ja tundlikule nahale.
 22. Toode lisatud ostukorvi
 23. Toode lisatud ostukorvi
 24. Toode lisatud ostukorvi
  Nesti Dante Dolce Vivere Shower Gel Dolce (300mL)
  Apelsini, külmutatud mandariini ja basiilikuga dušigeel. Ei sisalda mineraalseid õlisid ega parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega. Dermatoloogiliselt testitud. Sobib veganitele. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet märjale nahale. Loputa põhjalikult ja vajadusel korda. Hoiatus: väldi kontakti silmadega. Toote silma sattumisel loputa silma puhta veega. Mitte kanda ärritunud, põletikulisele ja tundlikule nahale.
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
  Lina, roosivee ja meriliilia luksusliku aroomiga dušigeel. Ei sisalda mineraalseid õlisi ega parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega. Dermatoloogiliselt testitud. Sobib veganitele.
 27. Toode lisatud ostukorvi
 28. Toode lisatud ostukorvi
  Vedelseep Chic Animalier Red Pyton 500mL Chic Animalier Red Phyton vedelseep orgaanilise ginsengi ekstrakti ja taimse kollageeniga. Ei sisalda mineraalseid õlisid ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
 34. Toode lisatud ostukorvi
 35. Toode lisatud ostukorvi
 36. Toode lisatud ostukorvi
 37. Toode lisatud ostukorvi
 38. Toode lisatud ostukorvi
  Chic Animalier White Tiger seep hibiskuse, baobabi piima ja freesiaga. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 39. Toode lisatud ostukorvi
 40. Toode lisatud ostukorvi
 41. Toode lisatud ostukorvi
 42. Toode lisatud ostukorvi
 43. Toode lisatud ostukorvi
 44. Toode lisatud ostukorvi
  Dolce Vivere Sardegna seep mürdi nektari, pistaatsia ja käokullaga. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 45. Toode lisatud ostukorvi
  Dolce Vivere Firenze seep sinise iirise ja loorberitega. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 46. Toode lisatud ostukorvi
  Emozioni in Toscana Thermal Waters seep. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 47. Toode lisatud ostukorvi
  Emozioni in Toscana Golden Countryside seep nisu ja moonidega. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 48. Toode lisatud ostukorvi
  Emozioni in Toscana Mediterranean Touch seep kadaka, tüümiani ja männivaiguga. Ei sisalda mineraalseid õlisid, sulfaate ja parabeene, naha- ja keskkonnasõbralike koostisosadega.Sobib veganitele.
 49. Toode lisatud ostukorvi
 50. Toode lisatud ostukorvi
 51. Toode lisatud ostukorvi
 52. Toode lisatud ostukorvi
 53. Toode lisatud ostukorvi
 54. Toode lisatud ostukorvi

54 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas