Bondi Sands

Bondi Sands

Austraalias valmistatud, ülemaailmselt paljude staaride poolt armastatud Bondi Sands isepruunistavad tooted on inspireeritud Austraalia tuntuimast rannast, suvest, liivast, merest ja päiksest! Bondi Sands isepruunistavad tooted annavad nahale ühtlaselt loomuliku ja kuldse jume, samaaegselt niisutades ja toites teie nahka.

Uued tooted

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Bondi Sands Application Mitt
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Kahetoimeline isepruunistuv kehapiim mille abil oled aastaringselt päevitunud. Aaloe ja E-vitamiiniga rikastatud kehapiim hooldab nahka, ning seda on lihtne nahale kanda. Ühtlase jume saavutamiseks veendu, et nahk oleks puhas ja kooritud ja et eelnevalt poleks kasutatud niisutavaid kreeme. Kasutamine: kanna soovitud kogus isepruunistavat kehapiima ringjate liigutustega ühtlaselt nahale. Enne riietumist oota, kuni nahk on kuiv. Pärast kasutamist pese käsi. See toode ei sisalda päikesekaitsefaktorit ja ei kaitse päikesepõletuse eest. Hoida laste eest varjatult ja kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumise korral loputada rohke puhta veega. Sügeluse või punaste laikude tekkimisel lõpetada toote kasutamine. Nahaärrituse püsimise korral pöördu arsti poole. Mitte kasutada kahjustatud, põletikulisel või tundlikul nahal. Säilitada temperatuuril alla 30°C.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Isepruunistuv vaht annab nahale kauni kuldse jume. Argaanõliga rikastatud kookoselõhnaline niisutav vaht pruunistub kuldseks jumeks, mis kuivab mõne hetkega. Ühtlase jume saavutamiseks veendu, et nahk oleks puhas ja kooritud, ja et sellel poleks kasutatud niisutavaid kreeme. Kasutamine: pumpa soovitud kogus isepruunistuvat vahtu aplikaatorkindale. Kanna toodet jalgadele, kätele ja kehale pikkade ringjate liigutustega. Kindal olevat tootejääki kasuta näol, küünarnukkidel ja põlvedel. Oota enne riietumist, kuni nahk on kuiv. Toodet ei pea nahalt ära loputama. Jäta vaht nahale vähemalt kuueks tunniks. Ainult välispidiseks kasutamiseks. See toode ei sisalda päikesekaitsefaktorit ja ei kaitse päikesepõletuse eest. Hoida laste eest varjatult ja kättesaamatus kohas. Katseta toote sobivust väikesel pahapiirkonnal. Mitte kasutada kahjustatud, põletikulisel või tundlikul nahal. Nahaärrituse, punaste laikude või sügeluse tekkimisel toote kasutamine lõpetada. Vältida silma sattumist. Nahaärrituse püsimise korral pöördu arsti poole.Säilitada temperatuuril alla 30°C.

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas