OPI

OPI

OPI on alates asutamisest 1981. aastal küünetööstust pidevalt edasi arendanud, kombineerides juhtivad tehnoloogiad ja eksimatu stiilitunnetuse ning säilitades samas kogu maailmas kordumatu maine oma toodete kvaliteedi ja uuenduslikkuse eest. Erakordse koostise, moekate värvitoonide ja ikooniliste nimedega OPI tugevalt pigmenteeritud küünelakid on rikkalikud, kauapüsivad ja kriimukindlad. Iga aastased mitmed erikollektsioonid on trendikad ja alati väga oodatud.

36 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On French Press
  OPI xPress/On French Press
  French Press
  €17.90
  OPI xPRESS/ON French Press kunstküüntega olete tõeliselt šikk. Klassikaliselt lühikesed ja Prantsuse maniküüri disainiga press-on küüned on korduvkasutatavad ja püsivad 14 päeva! Oh la la! Nende Prantsuse maniküüri disainiga press-on küüntega olete tres chic. Iga xPRESS/ON komplektiga on professionaalse kvaliteediga toonid, küünemaalingud ja uuenduslikud küüneefektid vaid käeulatuse kaugusel. Personaalse tulemuse loomiseks kombineerige erinevaid toone ja disaine. Igas komplektis on küüneliim, küünenahapulk, kahepoolne küüneviil ja -poleer, küünte ettevalmistuslapp ja 30 erinevas suuruses küünt, et leiaksite täpselt õige suuruse. OPI xPRESS/ON kunstküüned püüavad pilke ja püsivad 14 päeva. Valige: kõige paremini sobiva suuruse leidmiseks proovige igale küünele erineva suurusega press-on küüsi, joondades nende numbri oma küünte tipuga. Viilige: personaalseks tulemuseks viilige kunstküüned soovitud kuju ja pikkusega, kasutades selleks viili Shape Up külge. Valmistage ette: vajadusel lõigake või viilige oma küüned lühemaks ja poleerige õrnalt küünepinnad. Pühkige Prep to xPRESS lapiga küüntelt tolm ja mustus ning lükake küünenahad õrnalt tagasi. xPRESS: eemaldage liimi kork ja pigistage tuubi õrnalt. Kauapüsivaks tulemuseks kandke liim nii press-on küünte tagaküljele kui ka oma loomulikele küüntele. Lühemaajaliseks tulemuseks kandke liim ainult press-on küüntele. Eemaldage vaevatult: leotage küüsi 10 minutit soojas vees ja kandke küünenaha juurde vatitikuga veidi atsetooni. Seejärel lükake press-on küüsi küünenahapulgaga õrnalt üles.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Ennenägematu küünte parandus Ulti-Plex™ tehnoloogiaga. Repair Mode™ küüneseerum imendub kiiresti küüntesse, luues neis uusi sidemeid ja parandades seeläbi küünekeratiini 99%*. Küüned näevad pärast esimest kasutuskorda paremad välja. Parandab küünekeratiini 99%* Kaitseb keratiinproteiini kahjustuste eest 94%* 4x tugevamad küüned 6 päevaga* Vegan koostis** *Kasutades ettenähtud viisil. **Ei sisalda loomset päritolu koostisaineid ega kõrvalsaadusi. Kork on valmistatud tarbimisjärgselt ringlussevõetud materjalidest. Kasutamine: parimaks tulemuseks kasutage lakkimata küüntel kaks korda päevas kuue päeva vältel. Hoiatus: hoidke lastele kättesaamatus kohas. Tuleohtlik. Vältige nahale ja silma sattumist.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Expert Touch Lacquer Remover (110mL)
  Atsetooniga küünelakieemaldaja. Küünelakieemaldi tava- ja geellakile. Professionaalne küünelakieemaldaja, eemaldab tumedamadki värvilakid kiirelt ja efektiivselt. Ei kuivata küüsi ega küünenahkasid. Sisaldab viinamarjaseemneõli, E- vitamiini ja aaloe ekstrakti, mis niisutavad ja toidavad küüsi ja küünenahkasid. Kasutamine: immutada vatipadjake küünelakieemaldajaga ning asetada küüneplaadile. Lasta mõjuda mõni sekund ning seejärel eemaldada õrna tõmbega küünelakk
 6. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Nail & Cuticle Oil
  OPI Nail & Cuticle Oil
  Hinnang:
  100%
  3 valikut
  €13.90 - €23.40
 7. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Acetone Free Polish Remover (110mL)
  Atsetoonivaba küünelakieemaldaja. Sobib õrnadele ja tundlikele küüntele, sisaldab aaloe veerat. Eemaldab laki kiiresti ning samal ajal niisutab ja toidab küünenahkasid. Kasutamine: immutada vatipadjake küünelakieemaldajaga ning asetada küüneplaadile. Lasta mõjuda mõni sekund ning seejärel eemaldada õrna tõmbega küünelakk.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On Malaga Wine
  OPI xPress/On Malaga Wine
  Malaga Wine
  €16.90
  Kallake endale OPI xPRESS/ON Malaga Wine kunstküüntega klaasike punast. Lühikesed veinipunased press-on küüned on korduvkasutatavad ja püsivad 14 päeva! Vamos a la playa veinipunaste press-on küüntega. Iga xPRESS/ON komplektiga on professionaalse kvaliteediga toonid, küünemaalingud ja uuenduslikud küüneefektid vaid käeulatuse kaugusel. Personaalse tulemuse loomiseks kombineerige erinevaid toone ja disaine. Igas komplektis on küüneliim, küünenahapulk, kahepoolne küüneviil ja -poleer, küünte ettevalmistuslapp ja 30 erinevas suuruses küünt, et leiaksite täpselt õige suuruse. OPI xPRESS/ON kunstküüned püüavad pilke ja püsivad 14 päeva. Valige: kõige paremini sobiva suuruse leidmiseks proovige igale küünele erineva suurusega press-on küüsi, joondades nende numbri oma küünte tipuga. Viilige: personaalseks tulemuseks viilige kunstküüned soovitud kuju ja pikkusega, kasutades selleks viili Shape Up külge. Valmistage ette: vajadusel lõigake või viilige oma küüned lühemaks ja poleerige õrnalt küünepinnad. Pühkige Prep to xPRESS lapiga küüntelt tolm ja mustus ning lükake küünenahad õrnalt tagasi. xPRESS: eemaldage liimi kork ja pigistage tuubi õrnalt. Kauapüsivaks tulemuseks kandke liim nii press-on küünte tagaküljele kui ka oma loomulikele küüntele. Lühemaajaliseks tulemuseks kandke liim ainult press-on küüntele. Eemaldage vaevatult: leotage küüsi 10 minutit soojas vees ja kandke küünenaha juurde vatitikuga veidi atsetooni. Seejärel lükake press-on küüsi küünenahapulgaga õrnalt üles.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Nail Envy® ikooniline heleroosa küünetugevdaja tugevdab küüsi tänu Tri-Flex Technology™-le ning kaitseb mõranemise, koorumise ja lõhenemise eest, mille tulemuseks on terve välimusega, elujõulised küüned, mida kõik kadestavad. Sisaldab biotiini, kaltsiumi ning A-, C- ja E-vitamiini. Kõigile küünetüüpidele Kliiniliselt testitud Vegan koostis* *Ei sisalda loomset päritolu koostisaineid ega kõrvalsaadusi. Kasutamine: kandke lakkimata küüntele kaks kihti ja seejärel üks kiht päevas. Seitsmendal päeval eemaldage ja soovi korral korrake. Hoiatus: hoidke lastele kättesaamatus kohas. Tuleohtlik. Vältige nahale ja silma sattumist.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Natural Nail Strengthener (15mL)
  A ja E-vitmiinidega rikastatud tugevdav aluslakk muudab küüned tugevamaks. Toimib ka kaitsva barjäärina küünte ja värvilaki vahel, et vältida värvimuutusi loomulikel küüntel. Igapäevaseks kasutamiseks Vegan koostis* *Ei sisalda loomset päritolu koostisaineid ega kõrvalsaadusi. Kasutamine: kasutage iseseisvalt või aluslakina enne maniküüri.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Nature Strong Base Coat (15mL)
  Nature Strongi Botanical Base Coat aluslakk Toitke oma küüsi kaks-ühes tugevdava Botanical Base Coat aluslakiga. · Mitmetoimelist Botanical Base Coat aluslakki võib kanda omaette ja Nature Strongi värvilakkide all. · Looduslikku päritolu aluslakki on rikastatud õrnade nahahoolduskoostisainetega, et küüned näeksid välja terved ja siledad. · OPI Nature Strong on OPI looduslikku päritolu VEGAN küünelakkide sari, mis püsib ja läigib kuni seitse päeva. Kogu Nature Strongi sarja nautimiseks kasutage looduslikku päritolu Nature Strong Botanical Base Coat aluslakki, Nature Strongi looduslikku päritolu värvilakki ja Nature Strongi Top Coat pealislakki.
 12. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On Funny Bunny
  OPI xPress/On Funny Bunny
  Funny Bunny
  €16.90
  OPI xPRESS/ON Funny Bunny kunstküüntega olete lõbus ja vallatu. Lühikesed õrnvalged press-on küüned on korduvkasutatavad ja püsivad 14 päeva! Saage nende õrnvalgete press-on küüntega endale uus armas hüüdnimi. Iga xPRESS/ON komplektiga on professionaalse kvaliteediga toonid, küünemaalingud ja uuenduslikud küüneefektid vaid käeulatuse kaugusel. Personaalse tulemuse loomiseks kombineerige erinevaid toone ja disaine. Igas komplektis on küüneliim, küünenahapulk, kahepoolne küüneviil ja -poleer, küünte ettevalmistuslapp ja 30 erinevas suuruses küünt, et leiaksite täpselt õige suuruse. OPI xPRESS/ON kunstküüned püüavad pilke ja püsivad 14 päeva. Valige: kõige paremini sobiva suuruse leidmiseks proovige igale küünele erineva suurusega press-on küüsi, joondades nende numbri oma küünte tipuga. Viilige: personaalseks tulemuseks viilige kunstküüned soovitud kuju ja pikkusega, kasutades selleks viili Shape Up külge. Valmistage ette: vajadusel lõigake või viilige oma küüned lühemaks ja poleerige õrnalt küünepinnad. Pühkige Prep to xPRESS lapiga küüntelt tolm ja mustus ning lükake küünenahad õrnalt tagasi. xPRESS: eemaldage liimi kork ja pigistage tuubi õrnalt. Kauapüsivaks tulemuseks kandke liim nii press-on küünte tagaküljele kui ka oma loomulikele küüntele. Lühemaajaliseks tulemuseks kandke liim ainult press-on küüntele. Eemaldage vaevatult: leotage küüsi 10 minutit soojas vees ja kandke küünenaha juurde vatitikuga veidi atsetooni. Seejärel lükake press-on küüsi küünenahapulgaga õrnalt üles.
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Nail Envy® läbipaistev, roosaka läikega küünetugevdaja tugevdab küüsi tänu Tri-Flex Technology™-le ning kaitseb mõranemise, koorumise ja lõhenemise eest, mille tulemuseks on terve välimusega, elujõulised küüned, mida kõik kadestavad. Sisaldab biotiini, kaltsiumi ning A-, C- ja E-vitamiini. Kõigile küünetüüpidele Kliiniliselt testitud Vegan koostis* *Ei sisalda loomset päritolu koostisaineid ega kõrvalsaadusi. Kasutamine: kandke lakkimata küüntele kaks kihti ja seejärel üks kiht päevas. Seitsmendal päeval eemaldage ja soovi korral korrake. Hoiatus: hoidke lastele kättesaamatus kohas. Tuleohtlik. Vältige nahale ja silma sattumist.
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Nail Envy® neutraalne nahatooni küünetugevdaja tugevdab küüsi tänu Tri-Flex Technology™-le ning kaitseb mõranemise, koorumise ja lõhenemise eest, mille tulemuseks on terve välimusega, elujõulised küüned, mida kõik kadestavad. Sisaldab biotiini, kaltsiumi ning A-, C- ja E-vitamiini. Kõigile küünetüüpidele Kliiniliselt testitud Vegan koostis* *Ei sisalda loomset päritolu koostisaineid ega kõrvalsaadusi. Kasutamine: kandke lakkimata küüntele kaks kihti ja seejärel üks kiht päevas. Seitsmendal päeval eemaldage ja soovi korral korrake. Hoiatus: hoidke lastele kättesaamatus kohas. Tuleohtlik. Vältige nahale ja silma sattumist.
 17. Toode lisatud ostukorvi
 18. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On Throw Me a Kiss
  OPI xPress/On Throw Me a Kiss
  Throw Me a Kiss
  €16.90
 19. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Nail Corrector Pen
  OPI Nail Corrector Pen
  Hinnang:
  100%
  €11.80
 20. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On Big Apple Red
  OPI xPress/On Big Apple Red
  Big Apple Red
  €16.90
 21. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On Lady in Black
  OPI xPress/On Lady in Black
  Hinnang:
  100%
  Lady in Black
  €16.90
 22. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Drip Dry (8mL)
  OPI Drip Dry (8mL)
  Hinnang:
  70%
  8mL
  €17.80
 23. Toode lisatud ostukorvi
 24. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On Don’t Bossa Nova Me Around
  OPI xPress/On Don’t Bossa Nova Me Around
  Don’t Bossa Nova Me Around
  €16.90
 25. Toode lisatud ostukorvi
  Nail Envy® ikooniline julge punane küünetugevdaja tugevdab küüsi tänu Tri-Flex Technology™-le ning kaitseb mõranemise, koorumise ja lõhenemise eest, mille tulemuseks on terve välimusega, elujõulised küüned, mida kõik kadestavad. Sisaldab biotiini, kaltsiumi ning A-, C- ja E-vitamiini. Kõigile küünetüüpidele Kliiniliselt testitud. Vegan koostis* *Ei sisalda loomset päritolu koostisaineid ega kõrvalsaadusi. Kasutamine: kandke lakkimata küüntele kaks kihti ja seejärel üks kiht päevas. Seitsmendal päeval eemaldage ja soovi korral korrake. Hoiatus: hoidke lastele kättesaamatus kohas. Tuleohtlik. Vältige nahale ja silma sattumist
 26. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Advent Calendar
  OPI Advent Calendar
  €55.23 €69.90
  -21%
 27. Toode lisatud ostukorvi
  Uue põlvkonna Nail Envy® küünetugevdaja tugevdab küüsi tänu Tri-Flex Technology™-le ning kaitseb mõranemise, koorumise ja lõhenemise eest, mille tulemuseks on terve välimusega, elujõulised küüned, mida kõik kadestavad. Sisaldab biotiini, kaltsiumi ning A-, C- ja E-vitamiini. Kõigile küünetüüpidele Kliiniliselt testitud Vegan koostis* *Ei sisalda loomset päritolu koostisaineid ega kõrvalsaadusi. Kasutamine: kandke lakkimata küüntele kaks kihti ja seejärel üks kiht päevas. Seitsmendal päeval eemaldage ja soovi korral korrake. Hoiatus: hoidke lastele kättesaamatus kohas. Tuleohtlik. Vältige nahale ja silma sattumist.
 28. Toode lisatud ostukorvi
  Nail Envy® jõuline roosa küünetugevdaja tugevdab küüsi tänu Tri-Flex Technology™-le ning kaitseb mõranemise, koorumise ja lõhenemise eest, mille tulemuseks on terve välimusega, elujõulised küüned, mida kõik kadestavad. Sisaldab biotiini, kaltsiumi ning A-, C- ja E-vitamiini. Kõigile küünetüüpidele Kliiniliselt testitud Vegan koostis* *Ei sisalda loomset päritolu koostisaineid ega kõrvalsaadusi. Kasutamine: kandke lakkimata küüntele kaks kihti ja seejärel üks kiht päevas. Seitsmendal päeval eemaldage ja soovi korral korrake. Hoiatus: hoidke lastele kättesaamatus kohas. Tuleohtlik. Vältige nahale ja silma sattumist."
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
  Nail Envy® sügavpunane küünetugevdaja tugevdab küüsi tänu Tri-Flex Technology™-le ning kaitseb mõranemise, koorumise ja lõhenemise eest, mille tulemuseks on terve välimusega, elujõulised küüned, mida kõik kadestavad. Sisaldab biotiini, kaltsiumi ning A-, C- ja E-vitamiini. Kõigile küünetüüpidele Kliiniliselt testitud Vegan koostis* *Ei sisalda loomset päritolu koostisaineid ega kõrvalsaadusi. Kasutamine: kandke lakkimata küüntele kaks kihti ja seejärel üks kiht päevas. Seitsmendal päeval eemaldage ja soovi korral korrake. Hoiatus: hoidke lastele kättesaamatus kohas. Tuleohtlik. Vältige nahale ja silma sattumist.
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On Certified Chic
  OPI xPress/On Certified Chic
  Certified Chic
  €17.90
 33. Toode lisatud ostukorvi
  Nail Envy® ikooniline säravvalge küünetugevdaja tugevdab küüsi tänu Tri-Flex Technology™-le ning kaitseb mõranemise, koorumise ja lõhenemise eest, mille tulemuseks on terve välimusega, elujõulised küüned, mida kõik kadestavad. Sisaldab biotiini, kaltsiumi ning A-, C- ja E-vitamiini. Kõigile küünetüüpidele Kliiniliselt testitud. Vegan koostis* *Ei sisalda loomset päritolu koostisaineid ega kõrvalsaadusi. Kasutamine: kandke lakkimata küüntele kaks kihti ja seejärel üks kiht päevas. Seitsmendal päeval eemaldage ja soovi korral korrake. Hoiatus: hoidke lastele kättesaamatus kohas. Tuleohtlik. Vältige nahale ja silma sattumist.
 34. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Nail Lacquer Thinner (60mL)
 35. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On My 9 To Thrive
  OPI xPress/On My 9 To Thrive
  My 9 To Thrive
  €17.90
 36. Toode lisatud ostukorvi
  OPI xPress/On Bubble Bath
  OPI xPress/On Bubble Bath
  Bubble Bath
  €16.90

36 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas