✨ Transport Smartposti pakiautomaatidesse 1€✨

Dessange

Dessange

Jacques Dessange alustas juuksuritööga 1945. aastal. Teerajaja, looja ja naistele lähedalseisva isikuna saavutas ta peagi edu, saades suurimate moemajade ametlikuks juuksuriks. Ta uskus, et korraliku professionaalse hoolduse abil võivad iga naise juuksed olla kaunid. Ta on oma missiooni järginud juba üle 60 aasta – alates oma esimese Jacques DESSANGE’i salongi avamisest Pariisis Champs-Elysées’l.

Paljude aastate kogemuse najal loodud sarja DESSANGE Professional Hair Luxury tooted sündisid nõudlike juuste vajadusi silmas pidades. Oleme teinud väärtuslikke koostisosi sisaldava ja rikkalikku sensoorsust pakkuva professionaalse juuksehoolduse kättesaadavaks kõigile naistele. Muutke oma juuksed iga päev vaevata elegantseks ja silmapaistvaks, just nagu oleksite äsja salongi külastanud. Kinkige oma juustele killuke Pariisi spaa ilu ja luksust. 

13 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Mehaaniline, termiline ja keemiline töötlus võib mõjuda juustele koormavalt ning muuta nende olemust. Salongihooldusest inspireeritud sarja Extrême 3 Huiles rutiin aitab taastada juuste elujõulisuse ja terve välimuse. Selle väärtuslikke argaania-, kameelia- ja pracaxi-õlisid sisaldav koostis toidab ning taastab juuksekiu pealiskihti. Toitainete tõhusa toime toel saavad liigselt töödeldud juuksed tagasi oma kauni läike. * Instrumentaalne katse. Kasutamine: kandke märgadele juustele, masseerige õrnalt, seejärel loputage hoolikalt sooja veega. Juuksehoolduse täiustamiseks, kasutage kogu sarja Extrême 3 Huiles. Juuksehoolduse lõpetuseks ja soengu viimistlemiseks kasutage juukseõli DESSANGE Extrême 3 Huiles, mis kaitseb juukseid soengu tegemisel kuni 230 ºC* kuumuse eest.
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Teie juuksed ei pruugi olla tasakaalus – need on juureosas rasused, kuid otstest kuivad. Salongiprotseduuridest inspireeritud šampoon Douce Argile pakub juustele tõelist kerguse, puhtuse ja pehmuse hingust. Selle puhastavat savi sisaldav koostis tasakaalustab peanahka, puhastab juuste juureosa ning lisab juukseotstele pehmust. Kasutamine: kandke märgadele juustele, masseerige õrnalt, seejärel loputage hoolikalt sooja veega.
 6. Toode lisatud ostukorvi
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Kuivad juuksed võivad kergesti muutuda karedaks, raskesti kammitavaks ja soengusse seatavaks. Salongiprotseduuridest inspireeritud juuksehooldus Nutri-Extrême pakub teie juustele tõeliselt toitvat spaakogemust. Väärtuslikku Sacha Inchi seemneõli ja provitamiini B5 sisaldav kreemjas koostis toidab, kaitseb ning lisab juustele sära. Kreem-õlis aitab muuta juukseid pehmemaks ja puudutades siidiseks, ennetades kahusust. Kasutamine: kandke 2–3 pumbatäit jagu õli niisketele või kuivadele juustele ja masseerige kergelt. Juuksehoolduse täiustamiseks kasutage kogu sarja Nutri Extrême.
 8. Toode lisatud ostukorvi
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Teie värvitud juuste kaunis toon tuhmub iga pesukorraga. Salongiprotseduuridest inspireeritud sari Couleur & Kératine pakub teie juustele tõelist sära ergastavat spaakogemust. Sära andev, UV-filtrit ja taimset keratiini sisaldav koostis kaitseb juuksekiudu, säilitades juuste ilu. Juuksevärv on kaitstud* ja särav. Kasutamine: kandke märgadele juustele, masseerige õrnalt, seejärel loputage hoolikaltsooja veega. Juuksehoolduse täiustamiseks kasutage kogu sarja Couleur & Kératine.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Kuivad juuksed võivad kergesti muutuda karedaks, raskesti kammitavaks ja soengusse seatavaks. Salongiprotseduuridest inspireeritud sari Nutri-Extrême pakub teie juustele tõeliselt toitvat spaakogemust. Väärtuslikku Sacha Inchi seemneõli ja provitamiini B5 sisaldav koostis toidab, kaitseb ning aitab muuta juuksed pehmeks ja puudutades siidiseks. Kasutamine: kandke märgadele juustele, masseerige õrnalt, seejärel loputage hoolikalt käesooja veega. Juuksehoolduse täiustamiseks kasutage kogu sarja Nutri Extrême.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Mehaaniline, termiline ja keemiline töötlus võib mõjuda juustele koormavalt ning muuta nende olemust. Salongihooldusest inspireeritud sarja Extrême 3 Huiles rutiin aitab taastada juuste elujõulisuse ja terve välimuse. Selle väärtuslikke argaania-, kameelia- ja pracaxi-õlisid sisaldav koostis kaitseb juuksekiudu ja toidab tõhusalt juukseotsi. Toidetud ja väliste kahjutegurite eest kaitstuna saavad juuksed tagasi oma kauni läike. Kasutamine: kandke rikkalikus koguses pestud ja rätikukuivadele juustele kogu nende pikkuses ja otstele. Masseerige ning jätke 3 minutiks mõjuma. Loputage hoolikalt. Juuksehoolduse täiustamiseks, kasutage kogu sarja Extrême 3 Huiles.
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Teie värvitud juuste kaunis toon tuhmub iga pesukorraga. Salongiprotseduuridest inspireeritud sari Couleur & Kératine pakub teie juustele tõelist sära ergastavat spaakogemust. Sära andev, UV-filtrit ja taimset keratiini sisaldav koostis kaitseb juuksekiudu, säilitades juuste ilu. Juuksevärv on kaitstud* ja särav. Kasutamine: kandke niisketele juustele, laske 1 minut mõjuda, harutage juuksed sõrmedega lahti ning seejärel loputage hoolikalt. Juuksehoolduse täiustamiseks kasutage kogu sarja Couleur & Kératine.
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Kuivad juuksed võivad kergesti muutuda karedaks, raskesti kammitavaks ja soengusse seatavaks. Salongiprotseduuridest inspireeritud sari Nutri-Extrême pakub teie juustele tõeliselt toitvat spaakogemust. Väärtuslikku Sacha Inchi seemneõli ja provitamiini B5 sisaldav koostis toidab, kaitseb ning aitab muuta juuksed pehmeks ja puudutades siidiseks. Maski koostise ümbritseb juuksekiu tõhusa hooldusega. Kasutamine: kandke rikkalikus koguses pestud ja rätikukuivadele juustele kogu nende pikkuses ja otstele. Masseerige ning jätke 3 minutiks mõjuma. Loputage hoolikalt. Juuksehoolduse täiustamiseks kasutage kogu sarja Nutri Extrême.

13 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas