Diadermine

Diadermine

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
  1. Toode lisatud ostukorvi
    Diadermine on ekspert see kerge koostisega mitmetoimeline emulsioon aktiveerib rakuenergia tasandid: esimese kasutuskorra järel on nahk värskendatud ja turgutatud. 4 nädala pärast on nahk pringim, siledam ja näeb noorem välja. Kaunis jume ja särav näonahk on taastatud. Kaunima jume heaks. Juba esimese kasutuskorraga. Kontsentreeritud vitamiin C hoolikalt valitud aktiivainete kombinatsioonis annab nahale rakutasandil energiat, et näol oleks kaunis jume ja nahk säraks.
  2. Toode lisatud ostukorvi
    Diadermine’I efekt see mitmetoimeline päevakreem toimib üheaegselt mitmele vananemisnähule. • juba pärast esimest kasutuskorda on nahk intensiivselt toidetud ja värskendatud. • 4 nädala pärast on näonahk värskem ja näeb noorem välja. Loomuliku kollageeni intensiivsema tootmise tulemusena on nahk sitkem ja kortsud siledamad. Rakkude noorendamine ja värskem nahk. Rejuvinol: nobeli auhinna võitnud tehnoloogia, mis parandab intensiivselt dna kahjustusi, noorendades süvitsi naharakke.
  3. Toode lisatud ostukorvi
  4. Toode lisatud ostukorvi
    Diadermine Age SupremeRegeneration on mõeldud silmade ümbritseva naha jaoks, toidab ja niisutab nahka Omadused: silub kortse ja peeneid jooni muudab teie silmad nooruslikuks eemaldab silmade all turse ja tumedad ringid. Kasutamine: Hommikul ja / või õhtul kandke toode silmade kontuuridesse kergelt, kuni see täielikult imendub.

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas