Femell

Femell

Professionaalne. Naiselik. Ilus. Iluvaldkonna spetsialistide poolt 2009. aastal loodud kaubamärk, mida iseloomustab professionaalsus, innovatsioon ja mitmekülgne tootevalik.

Euroopas populaarsust koguv Femell on olnud iluteenindajate kindel partner asutamisest saadik ning pideva tootearenduse käigus välja töötatud kvaliteetne tooteliin ka tavakasutajatele.

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Femell Mini-Crimper White
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Femell Professional Heatproof Bag
  Kuumakindel kott sirgendajatele ja lokitangidele. Spetsiaalne suletav kott kuumadele tööriistadele. Koti kuumakaitse funktsioon aitab ära hoida materjali põlemasüttimise ja võimaldab koheselt peale kuumtööriista kasutamist selle ära pakkida. Mugav vahend tuliste sirgendajate või tangide koheseks kaasavõtmiseks.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Eksklusiivne värvkattega pöögipuust keskmine ovaalne juuksehari naturaalsete harjaste ja peenikeste nailonpiidega. Ideaalne juuksepikendustele ja raskesti kammitavatele juustele. Lühikestele või keskmise pikkuse ja paksusega juustele kiireks ja lihtsaks kammimiseks. Pöögipuu on kergesti puhastatav ja vastupidav materjal, mis annab harjale stiilse viimistletud välimuse. Kombineeritud harjapiid haaravad juukseid hästi. Pehmed looduslikud harjased harutavad pusasid lahti neid kahjustamata ja puhastavad juukseid harjamise käigus. Aitab eemaldada viimistlusvahendite jääke ning annab juuksele kauni siidise sära. Nailonpiid annavad harjastele tugevama hoiaku ning aitavad kergemini pusasid eemaldada. Kummipõhi muudab harjased painduvamaks, saavutades õrnema juuksehoolduse. Mõõtmed 220x63 mm. Valmistatud Saksamaal.

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas