SUTRA

SUTRA

Tõeline kõrgkvaliteet salongihoolduses ja juuksetarvikutes! Professionaalsete juuksestilistide poolt loodud Sutra Beauty® on sündinud kirest luua kõige tõhusamaid tipptasemel soengutarvikuid nii juukseprofessionaalidele kui kodukasutajatele. Toetudes pikaajalisele praktilise töö käigus saadud kogemusele ning klientidelt saadud tagasisidele on Sutra Beauty® eesmärgiks luua tipptasemel tooteid taskukohaste hindadega. Tänu oma pühendumisele kõige tõhusamate ja kõrge kvaliteetiga soengutarvikute arendamisel on Sutra Beauty® kaubamärgist kujunenud vaid mõne aastaga liider juuksehoolduse uuenduste läbiviimisel ning üks eelistatumaid brände kogu maailma juuksestilistide seas.

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Juuksekuivati Accelerator 3500. Kergekaaluline disain, 4 kuumusseadistust, ioontehnoloogia, 1600 W mootor, 2,7m pikkune juhe, kaasas nutikas libisemisregulaator, kaasas 2 kontsentraatorit ja 1 difuusor, külma/kuuma nupp temperatuuri muutmiseks, ülekuumenemise eest kaitsev funktsioon. Ioontehnoloogia: Kiirgab miljoneid negatiivseid ioone, mis lõhuvad vee positiivselt laetud molekule, võimaldades veel märgadelt juustelt kiiremini auruda - See protsess aitab sulgeda kutiikulaid, mille tulemuseks on säravad ja terved juuksed. Kergekaaluline juuksekuivati aitab säilitada juuste terviklikkust. Aitab kõrvaldada pusasid ja vältida juuste lendlemist ning kuivatab juukseid kiiresti ja tõhusalt ilma kuumutamisseadmete põhjustatud kahjustusteta - Negatiivseid ioone tekitatakse õhuvoolu kaudu, vähendades kuuma ja kuiva õhu hõõrdumisest tulenevat positiivset staatilist laengut. Aitab sulgeda kutiikulat, nii et juus jääb kuivades siledaks ja siidiseks. Juuksekuivati on kasutamise hõlbustamiseks kaalult kerge, läikiv ja ergonoomiliselt tasakaalustatud - See sobib ideaalselt igaühele, kes soovib vähendada juuste kuivatamisele kuluvat aega 45% võrra. Kasutamine: Vali 4 kuumusseadistuse ja 3 kiiruse vahel. Kasuta difuusormanust, mis aitab tuua esile naturaalseid kiharaid ja laineid. Kasuta kontsentraatoreid, et saavutada soovitud kuumus ilma kutiikulat põletamata. Ventilatsioonirest on eemaldatav ja seda tuleb läbipõlemise ennetamiseks sageli puhastada.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  SUTRA Infrared Curling Iron
  Sutra infrapunakiirtega lokitangidega on juuste koolutamine nüüd hoopis lihtsam! Selles uuenduslikus töövahendis on kiiremaks kuumenemiseks kasutatud infrapunatehnoloogiat, samas on Rose Gold värvi titaantoru töötatud välja nii, et soojendus oleks ühtlane ja pidev. Eriti pikk toru on varustatud kummist jaheda otsaga ja kuumeneb kiiresti kuni 230 kraadini. Infrapunaväljund: Sutra infrapunakiirtega lokitange iseloomustab infrapunasoojuse tehnoloogia, mis võimaldab tangidel kuumeneda kiiresti kuni 230 °C, lühendades oluliselt soengu tegemisele kuluvat aega. Roosast kullast titaantoru: selle toru väljatöötamisel ei ole me kulusid kokku hoidnud, sest toru on tehtud esmaklassilisest titaanist tänu selle haruldasele soojusjuhtivusele ja loomulikele ioonsetele omadustele. Roosast kullast ots annab sulle töövahendi, mis on nii ilus kui ka funktsionaalne, samas võimaldab selle eriti suur pikkus kasutada seda kõigi juuksetüüpide puhul. Kummist jahe ots: täiendav jahe otsik, mis on valmistatud kuumuskindlast materjalist ja ulatub toru otsast välja, et maksimeerida selle kasutatavust ja ohutust. Lihtsalt haara soengu tegemise ajal sellest pikendatud jahedast otsast kinni ja liiguta oma töövahendit ohutult! Viis reguleeritavat kuumusseadistust: viis reguleeritavad kuumusseadistust kuni 230 °C. Temperatuuriseadistus iga juuksetüübi jaoks! Pole oluline, on sul paksud või õhukesed juuksed, nende lokitangidega leiad oma juuste soengusse seadmiseks alati õige temperatuuri. 360 kraadi pöörlev juhe: paikneb seal, kus alus ja toitejuhe kokku puutuvad, spetsiaalselt disainitud juhe võimaldab sul seadet täielikult ringi pöörata. Automaatne väljalülitus: Sutra seab alati esikohale kliendi ohutuse ja ka see toode ei ole erand. Pole oluline, on sul kiire või oled lihtsalt unustanud sirgendaja välja lülitada, meie oleme seadme varustanud automaatse 60 minuti väljalülitusfunktsiooniga, et ennetada mis tahes äpardusi või õnnetusi. Kaksikpinge: varustatud kaksikpinge funktsiooniga erinevates riikides reisimiseks. Kasutamine: Lülita seade kuumutamise alustamiseks sisse. Kui seade on kuumenenud, keera juuksesalk ümber koolutaja ja hoia, kuni see on valmis.
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
  SUTRA Infrared Thermal Brush
  Infrapunaga termohari. Digitaalne temperatuuriregulaator. Turmaliiniga keraamiline toru, 43mm. Sutra infrapunaga termoharja iseloomustavad läikiv digitaalne temperatuuriregulaator ja kergekaaluline disain lihtsaks ja kohandatud soengutegemiseks. Turmaliiniga infundeeritud keraamiline toru ja ioonsed harjased aitavad seada sinu juukseid pusadeta ja kergesti kujundatavaks meistriteoseks! Digitaalne temperatuuriregulaator kuni 230 °C. Kergekaaluline ergonoomiline disain - selle töövahendi väljatöötamisel oli põhirõhk kasutaja funktsionaalsusel. 60 minuti automaatne väljalülitus - pole oluline, on sul kiire või oled lihtsalt unustanud sirgendaja välja lülitada, seade on varustatud automaatse 60 minuti väljalülitusfunktsiooniga, et ennetada mis tahes äpardusi või õnnetusi. Temperatuuriseadistused iga juuksetüübi jaoks - pole oluline, on sul paksud või õhukesed juuksed, selle sirgendajaga leiad oma juuste soengusse seadmiseks alati õige temperatuuri. Reguleeri soovitud temperatuur kuni 230 °C digitaalse temperatuuriregulaatori abil. Õige temperatuuri juures saad kuumakahjustustega iga kord hüvasti jätta! Turmaliiniga infundeeritud keraamiline toru - esmaklassiline toru, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad suurepärase soojusjuhtivuse ja aitavad kaasa juuste heale tervisele. Keraamiline konstruktsioon tagab soojuse ühtlase jaotumise ja vastupidavuse, samas turmaliini, hinnatud kristalse mineraali, infusioon võimaldab juuste õrna ja pusadeta soojendamise, mis säilitab juuksekarvas niiskuse maksimaalse taseme. Ioonse turmaliiniga infundeeritud harjased - spetsiaalsed harjased on konstrueeritud nii, et need kannavad ioone kammimise ajal juuksekarva, ennetades selliselt pusade teket ja kõrvaldades neid, tehes samal ajal juuksed pehmemateks ja kergemini vormitavateks. Seadme täiustamiseks oleme töödelnud neid harjaseid kvaliteetse turmaliiniga, et tagada nii ohutus kui ka ühtlane soojusülekanne, samuti selleks, et anda juustele uhke sära ja siidine tekstuur. Aseta termohari iga juuksesalgu alla
 5. Toode lisatud ostukorvi
  SUTRA Infrared Blow Dryer
  Infrapunakiirtega föön. Sutra BD2 föönis on kergekaaluline harjadega mootor, mis töötab ääretult vaikselt ja tagab tugeva õhuvoolu maksimaalsel kuumusel.Samuti on BD2 föönil infrapunatehnoloogiaga keraamiline kärgkonstruktsiooniga spiraal, mis soojeneb kiiresti ja ühtlaselt ning kuivatab juust õrnalt seestpoolt väljapoole, kaitstes seda liigse kahjustumise eest. 2000-2100 W Ülikerge vahelduvvoolumootor Kolm reguleeritavad kuumusseadistust Kaks kiirusseadistust Cool Shot-funktsiooniga Infrapunaväljund 2,7m pikkune juhe Ohutu kõikidele juuksetüüpidele.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  SUTRA Styling Wand
  Soengutegemise tulevik. Koolutaja loob sujuvalt soengu, mis ka püsib! Tehke endale Sutra juuksekoolutajaga erilised vetruvad lokid või lained ilma pusadeta! Turmaliiniplaadid ja ioon-infrapunatehnoloogia hoiavad ära kuumakahjustused ega tekita juustes pusasid. Sutra koolutaja-lainetangid on enimmüüdud soenguvahend, milles kasutatakse ära ioon-infrapunasoojuse ja turmaliinplaatide omadusi. Tänu igakordsele õigele temperatuurile ei ole su juuksed olnud kunagi varem nii terved! KUIDAS SEE TOIMIB? Vabalt liikuvad turmaliinplaadid. Esmaklassilised vabalt liikuvad plaadid kannavad kuumuse juustele õrnalt ja ühtlaselt ilma igasuguse ohuta, et juuksekarva sikutatakse või tõmmatakse. Turmaliinplaadid ja ioonne infrapunasoojuse tehnoloogia võimaldavad sul seada juukseid soengusse võimalikult õrnalt, kõrvaldada pusad ja suurendada sära. Neli reguleeritavat kuumusseadistust kuni 230 °C: sealhulgas on kuumusseadistused 160 °C, 180 °C, 200 °C ja 230 °C, mis annavad ideaalse väljanägemise ilma igasuguste kuumakahjustusteta. Pikendatud jahe ots: Jaheda otsa täiendav pikendus seadme otsast võimaldab maksimeerida kasutust ja ohutust. 60 minuti automaatne väljalülitus: pole oluline, on sul kiire või oled lihtsalt unustanud sirgendaja välja lülitada, meie oleme seadme varustanud automaatse 60 minuti väljalülitusfunktsiooniga, et ennetada mis tahes äpardusi või õnnetusi. Eriti pikk professionaalne juhe: 2,7m pikkune juhe tagab nii ohutuse kui ka lihtsa kasutuse kasutajasõbraliku kogemuse saamiseks. Lihtne kasutada: ergonoomiline disain teeb soengutegemise veelgi hõlpsamaks. Pehmemad kiharad: disainitud tagama eristuvaid ja kauapüsivaid lokke. Kasutamine: Haara ja libista: libista 5 cm laiune juuksesalk läbi koolutaja algusest lõpuni. Pööra koolutajat: pööra koolutajat täielikult ringjate liigutustega, kasutades toetusena jahedat otsa. Libista allapoole: libista koolutajat allapoole kerge nurga all jahedast otsast kinni hoides.

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas