Nioxin

Nioxin

NIOXIN näohooldusest inspireeritud hõrenevate juuste tootesari tugevdab, niisutab ja ravib juukseid juurtest alates. Sarnaselt näonahaga on ka peanahal vaja sama palju tähelepanu ja hoolt. 15x rahvusvaheliselt auhinnatud NIOXIN pakub erinevaid kolmeosalisi süsteeme ja konkreetsetele juuste hõrenemise probleemidele suunatud terviklikke 3D-lahendusi.

23 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Deep Protect Density Mask (150mL)
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys3 Cleanser Shampoo (300mL)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys4 3-step System
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys2 Cleanser Shampoo (300mL)
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Intensiivne hooldustoode Juuste väljalangemisvastane seerum, sandalore™-ga Tihedamad juuksed esimesest kasutuskorrast Parandab juuste püsimist peanahas, vähendades juuste väljalangemist kliiniliselt tõestatult ainult 8 nädalaga Nioxin anti hairloss serum- juuste väljalangemisvastane seerum Dermatoloogiliselt testitud Juustesse jäetav hooldustoode, mis muudab juuksed alates esimesest kasutuskorrast tihedamaks ja parandab juuste püsimist peanahas, vähendades väljalangemist 8 nädalaga. Sisaldab sandalore™-I, kofeiini, lauriinhapet ja niatsiinamiidi ning muudab juuksed kliiniliselt tõestatult tihedamaks, parandab juuste püsimist peanahas ja vähendab väljalangemist.  Kasutamine: kandke 12–15 pumbatäit peanahale. Kasutage kuivadel võI niisketel juustel. Masseerige, et ajada toode ühtlaselt laiali. Ärge loputage. Igapäevaseks kasutamiseks. Hoiatus: mitte pihustada silma. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Diaboost- 3D Int. (100mL)
  Nioxin Diaboost- 3D Int. (100mL)
  Hinnang:
  100%
  100mL
  €50.95
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys6 Cleanser Shampoo (300mL)
  NIOXIN CLEANSER SHAMPOO -Puhastav šampoon. Süsteem nr 6 märgatavalt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele. Aitab muuta juuksed tunduvalt siledamaks ja tihedamana näivaks. Süsteem nr 6 muudab juuksed paksemaks, tihedamana näivaks ja siledaks, eemaldades karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid ning taastades samas niiskuse ja kaitstes värvi. Kasutamine: Masseerige õrnalt juustesse ja peanahale, loputage hoolikalt.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  NIOXIN Süsteem nr 5 kergelt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele. Aitab saavutada tihedamana näivad ja niisutatud juuksed. Süsteem nr 5 eemaldab karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid, muutes juuksed samas kohevamaks ning taastades niiskuse ja kaitstes värvi. Kasutamine: kandke peanahast juukseotsteni, jätke 1–3 minutiks mõjuma ja loputage.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys5 Cleanser Shampoo (300mL)
  NIOXIN CLEANSER SHAMPOO -Puhastav šampoon. Süsteem nr 5 kergelt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele. Aitab saavutada tihedamana näivad ja niisutatud juuksed. Süsteem nr 5 eemaldab karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid, muutes juuksed samas kohevamaks ning taastades niiskuse ja kaitstes värvi. Kasutamine: Masseerige õrnalt juustesse ja peanahale, loputage hoolikalt.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys4 Scalp Revitalising Conditioner (300mL)
  NIOXIN Süsteem nr 4 märgatavalt hõrenenud värvitud juustele. Muudab juuksed paksemaks ja tihedamana näivaks ning taastab niiskustasakaalu. Süsteem nr 4 muudab juuksed paksemaks ja tihedamaks, eemaldades karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid, taastades samas niiskustasakaalu ja kaitstes värvi. Kasutamine: kandke peanahast juukseotsteni, jätke 1–3 minutiks mõjuma ja loputage.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys4 Cleanser Shampoo (300mL)
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys3 3-step System
 13. Toode lisatud ostukorvi
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys1 Cleanser Shampoo (300mL)
 17. Toode lisatud ostukorvi
 18. Toode lisatud ostukorvi
 19. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys6 3-step System
 20. Toode lisatud ostukorvi
 21. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys5 3-step System
 22. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys2 3-step System
 23. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys1 3-step System

23 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas