Nioxin

Nioxin

NIOXIN näohooldusest inspireeritud hõrenevate juuste tootesari tugevdab, niisutab ja ravib juukseid juurtest alates. Sarnaselt näonahaga on ka peanahal vaja sama palju tähelepanu ja hoolt. 15x rahvusvaheliselt auhinnatud NIOXIN pakub erinevaid kolmeosalisi süsteeme ja konkreetsetele juuste hõrenemise probleemidele suunatud terviklikke 3D-lahendusi.

22 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Night Density Rescue- öine tihendav pähejäetav seerum nioxin intensiivhooldus, suurendab tõestatult juuste tihedust 3 kuuga.  Suurendab tõhusalt juuste tihedust vähendades peanaha oksüdatsiooniga seotud juuste väljalangemist. Koostises sisaldub Nioxydine24 – võimas antioksüdantide segu, mis on tuntud oma vabasid radikaale neutraliseeriva toime poolest. Inspireeritud keha öisest uuendusprotsessist. Nioxini eksperdid soovitavad kanda õhtul peanahale 2–4 pipetitäit tilkasid vastavalt vajadusele. Kasutamine: Kasutage kuivadel või niisketel juustel. Masseerige, et toode kanduks juustele ühtlaselt. Pähejäetav toode. Igapäevaseks kasutamiseks. Ei jäta padjale jälgi. Dermatoloogiliselt testitud. Kõikidele juuksetüüpidele. HOIATUS: Tuleohtlik.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys2 Cleanser Shampoo (300mL)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys3 3-step System
  NIOXIN KOLMEOSALINE SÜSTEEM nr 3 kergelt hõrenenud värvitud juustele. Muudab juuksed paksemaks ja tihedamana näivaks ning värvi erksaks. Süsteem nr 3 eemaldab karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid, muutes juuksed samas kohevamaks ning niisutades ja kaitstes värvi. Omadused ja eelised: terviklik professionaalne tihendav hooldus kergelt hõrenenud värvitud juustele; muudab juuksekarvad suuremaks ja taastab niiskustasakaalu; aitab eemaldada karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja muud keskkonnajäägid; aitab suurendada juuste vastupidavust ja kontrollida niiskustasakaalu; suurendab igat juuksekarva. Kasutamine:  Puhastav šampoon: masseerige õrnalt juustesse ja peanahale, loputage hoolikalt. Peanahka ergutav palsam: kandke peanahale, masseerige ja hajutage juukseotstele. Jätke 1–3 minutiks mõjuma ja loputage. Hooldustoode peanahale ja juustele: kolme etapi läbimiseks kandke 6–9 pumbatäit kreemi ühtlaselt kogu peanahale ja masseerige, ärge loputage.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  NIOXIN Süsteem nr 5 kergelt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele. Aitab saavutada tihedamana näivad ja niisutatud juuksed. Süsteem nr 5 eemaldab karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid, muutes juuksed samas kohevamaks ning taastades niiskuse ja kaitstes värvi. Kasutamine: kandke peanahast juukseotsteni, jätke 1–3 minutiks mõjuma ja loputage.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Diaboost- 3D Int. (100mL)
  Nioxin Diaboost- 3D Int. (100mL)
  Hinnang:
  100%
  100mL
  €56.10
  NIOXIN Diaboost suurendab igat juuksekarva, andes tihedamana näiva tulemuse. Juuksed on kohe nähtavalt tihedamad. Juuksed on kontrollitavamad, täidlasemad ja nähtavalt tihedamad juba pärast esimest kasutuskorda. Omadused ja eelised: juukseid tihedamaks muutev hooldustoode hõrenevatele juustele; kontrollitavad, täidlasemad, tihedamana näivad juuksed kohe; kaitseb murdumise eest, et juuksed kasvaksid pikemaks; suurendab läbimõõtu. Kasutamine: Kandke ühtlaselt kogu peanahale. Masseerige õrnalt juurtesse ja kammige läbi. Ärge loputage. Erakordseks tulemuseks kasutage iga päev märgadel või kuivadel juustel.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  NIOXIN Süsteem nr 3 kergelt hõrenenud värvitud juustele. Muudab juuksed paksemaks ja tihedamana näivaks ning värvi erksaks. Süsteem nr 3 eemaldab karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid, muutes juuksed samas kohevamaks ning niisutades ja kaitstes värvi. Kasutamine: kandke peanahast juukseotsteni, jätke 1–3 minutiks mõjuma ja loputage.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys2 3-step System
  NIOXIN KOLMEOSALINE SÜSTEEM nr 2 märgatavalt hõrenenud töötlemata juustele. Muudab juuksed paksemaks ja täidlasemaks, kaitstes samas igat juuksekarva kahjustuste eest. Süsteem nr 2 suurendab vastupidavust kahjustustele ja murdumisele, jättes paksema ja tihedama mulje ning muutes juuksed tervelt säravaks. Aitab puhastada, optimeerida ja ravida nii juukseid kui ka peanahka. Omadused ja eelised: professionaalne hooldus märgatavalt hõrenenud töötlemata juustele; annab juustele tihedama välimuse ja kaitseb tugevamalt kahjustuste eest; aitab eemaldada karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid; aitab suurendada juuste vastupidavust ja kontrollida niiskustasakaalu; värskendab peanaha keskkonda. Kasutamine:  Puhastav šampoon: masseerige õrnalt juustesse ja peanahale, loputage hoolikalt. Peanahka hooldav palsam: kandke peanahast juukseotsteni, jätke 1–3 minutiks mõjuma ja loputage. Hooldustoode peanahale ja juustele: raputage korralikult ja kandke ühtlaselt kogu peanahale, ärge loputage.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys5 Cleanser Shampoo (300mL)
 9. Toode lisatud ostukorvi
  NIOXIN Density Defend on kerge juustesse jäetav ja tugevdav vaht värvitud juustele. Tänu DensiProtect tehnoloogiale vähendab see juuste murdumist kuni 93% võrra ja muudab värvi erksamaks. Omadused ja eelised: kerge juustesse jäetav vaht, mis tugevdab värvitud juukseid; vähendab oluliselt murdumist; muudab juuksevärvi erksamaks. Kasutamine: kandke pärast Scalp & Hair Treatment hooldustoote kasumist niisketele või rätikukuivadele juustele, seejärel kuivatage tavapäraselt fööniga.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys4 Scalp Revitalising Conditioner (300mL)
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin süsteem 1, ergutav palsam peanahale- loomulikud juuksed , kergelt hõrenevadJuuste tihedust kaitsev palsam bioamp tehnoloogiaga, mis aitab suurendada juuste vastupidavust ja kontrollida niiskustasakaalu. Parimateks tulemusteks kasutage koos nioxin 1. Süsteemi cleanser shampoo (puhastava šampooniga )ning scalp & hair treatment (hooldustootega peanahale ja juustele.) Kasutamine: kandke peanahast juukseotsteni. Laske 1–3 minutit mõjuda. Loputage.Ohutus: vältige silmadega kokkupuutumist. Kui see juhtub loputage silmi koheselt rohke veega
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys6 3-step System
  NIOXIN KOLMEOSALINE SÜSTEEM nr 6 märgatavalt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele. Aitab muuta juuksed tunduvalt siledamaks ja tihedamana näivaks. Süsteem nr 6 muudab juuksed paksemaks, tihedamana näivaks ja siledaks, eemaldades karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid ning taastades samas niiskuse ja kaitstes värvi. Omadused ja eelised: terviklik professionaalne tihendav hooldus märgatavalt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele; paksemateks, tihedamana näivateks ja siledamateks juusteks; eemaldab karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid; aitab tagada niiskustasakaalu ja siluva toime; aitab värskendada peanaha keskkonda. Kasutamine:  Puhastav šampoon: masseerige õrnalt juustesse ja peanahale, loputage hoolikalt. Peanahka hooldav palsam: kandke peanahast juukseotsteni, jätke 1–3 minutiks mõjuma ja loputage. Hooldustoode peanahale ja juustele: raputage korralikult ja kandke ühtlaselt kogu peanahale, ärge loputage.
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys6 Cleanser Shampoo (300mL)
  NIOXIN CLEANSER SHAMPOO -Puhastav šampoon. Süsteem nr 6 märgatavalt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele. Aitab muuta juuksed tunduvalt siledamaks ja tihedamana näivaks. Süsteem nr 6 muudab juuksed paksemaks, tihedamana näivaks ja siledaks, eemaldades karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid ning taastades samas niiskuse ja kaitstes värvi. Kasutamine: Masseerige õrnalt juustesse ja peanahale, loputage hoolikalt.
 14. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys3 Cleanser Shampoo (300mL)
 15. Toode lisatud ostukorvi
  NIOXIN Süsteem nr 2 märgatavalt hõrenenud töötlemata juustele. Muudab juuksed paksemaks ja täidlasemaks, kaitstes samas igat juuksekarva kahjustuste eest. Süsteem nr 2 suurendab vastupidavust kahjustustele ja murdumisele, jättes paksema ja tihedama mulje ning muutes juuksed tervelt säravaks. Aitab puhastada, optimeerida ja ravida nii juukseid kui ka peanahka. Kasutamine: kandke peanahast juukseotsteni, jätke 1–3 minutiks mõjuma ja loputage.
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Intensiivne hooldustoode Juuste väljalangemisvastane seerum, sandalore™-ga Tihedamad juuksed esimesest kasutuskorrast Parandab juuste püsimist peanahas, vähendades juuste väljalangemist kliiniliselt tõestatult ainult 8 nädalaga Nioxin anti hairloss serum- juuste väljalangemisvastane seerum Dermatoloogiliselt testitud Juustesse jäetav hooldustoode, mis muudab juuksed alates esimesest kasutuskorrast tihedamaks ja parandab juuste püsimist peanahas, vähendades väljalangemist 8 nädalaga. Sisaldab sandalore™-I, kofeiini, lauriinhapet ja niatsiinamiidi ning muudab juuksed kliiniliselt tõestatult tihedamaks, parandab juuste püsimist peanahas ja vähendab väljalangemist.  Kasutamine: kandke 12–15 pumbatäit peanahale. Kasutage kuivadel võI niisketel juustel. Masseerige, et ajada toode ühtlaselt laiali. Ärge loputage. Igapäevaseks kasutamiseks. Hoiatus: mitte pihustada silma. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
 17. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys4 3-step System
 18. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys1 3-step System
  Komplekt sisaldab: Šampoon Nioxin System 1 Cleanser Shampoo (150mL) Palsam Nioxin System 1 Scalp Revitaliser Conditioner (150mL) Seerum Nioxin System 1 Scalp Treatment (50mL)   Nioxin süsteem 1, puhastav šampoon, loomulikud juuksed , kergelt hõrenevad Peanahka puhastav šampoon activ-renewal tehnoloogiaga, mis aitab eemaldada peanahalt ja juustest karvanääpsusid ummistavat rasu, rasvhappeid ja keskkonnajääke. Parimateks tulemusteks kasutage koos Nioxin 1. Süsteemi scalp therapy revitalizing conditioner (ergutava palsamiga peanahale) ning scalp & hair treatment (hooldustootega peanahale ja juustele.) Nioxin süsteem 1, ergutav palsam peanahale- loomulikud juuksed , kergelt hõrenevad Juuste tihedust kaitsev palsam bioamp tehnoloogiaga, mis aitab suurendada juuste vastupidavust ja kontrollida niiskustasakaalu. Parimateks tulemusteks kasutage koos nioxin 1. Süsteemi cleanser shampoo (puhastava šampooniga) ning scalp & hair treatment (hooldustootega peanahale ja juustele.) Kasutamine: kandke peanahast juukseotsteni. Laske 1–3 minutit mõjuda. Loputage. Nioxin süsteem 1, hooldus peanahale ja juustele- loomulikud juuksed , kergelt hõrenevad. Etapp 3 Läbimõõtu suurendav juustesse jäetav hooldustoode transactive delivery system 2.0 süsteemiga, mis muudab juuksed paksemaks. Parimateks tulemusteks kasutage koos nioxin 1. Süsteemi cleanser shampoo (puhastava šampooniga) ja scalp therapy revitalizing conditioner (hooldustootega peanahale ja juustele.) Kasutamine: raputage hoolikalt. Kandke toodet otse kogu peanahale. Ärge loputage.
 19. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys4 Cleanser Shampoo (300mL)
 20. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys1 Cleanser Shampoo (300mL)
 21. Toode lisatud ostukorvi
  NIOXIN Süsteem nr 6 märgatavalt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele. Aitab muuta juuksed tunduvalt siledamaks ja tihedamana näivaks. Süsteem nr 6 muudab juuksed paksemaks, tihedamana näivaks ja siledaks, eemaldades karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid ning taastades samas niiskuse ja kaitstes värvi. Kasutamine: kandke peanahast juukseotsteni, jätke 1–3 minutiks mõjuma ja loputage.
 22. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys5 3-step System

22 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas