Sana

Sana

Jalahooldussari looduse jõuga!

Sana jalahooldussari pakub tõhusaid lahendusi kogu perele nii igapäevaseks jalahoolduseks kui ka spetsiaalsete probleemide korral, et jalad oleksid alati terved ja ilusad.

8 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Diabeetikutele välja töötatud Sana jalahoolduskreem sobib diabeetikute käte- ja jalaprobleemide raviks ning nende võimalike infektsioonide ennetamiseks tänu vitamiini (E ja pro B5) ja aktiivsetele taimsetele (teepuuõli, kummel, saialill) koostisosadele. Selle igapäevane kasutamine hoiab ära paksendeid ja lõhenenud nahka nii taldadel kui ka kandadel. Kasutamine: masseerige kreem pärast vannitamist jala- ja tallanahka. Võib kasutada mitu korda päevas. Ärge kasutage valulikul nahal.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Sana jalatsideodorant on spetsiaalselt välja töötatud jalatsite desodoreerimiseks ja desinfitseerimiseks. Regulaarsel kasutamisel vähendab tõhusalt bakterite ja seente põhjustatud ebameeldivat lõhna. Soovitatav inimestele, kes kasutavad kaitsejalatseid, sportlastele või õues töötades. Kasutamine: pihustage 20 cm kauguselt ja laske kuivada. Kasutage seda üks kuni kaks korda päevas.
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Sana sprei jalgadele antibakteriaalse efektiga, leevendab sügelust ja põletust. Jalainfektsioonide ennetamiseks sportlastele ja avalike veeprotseduuride kasutajatele. Toode vähendab varvaste vahelist sügelust ja punetust. Kasutamine: pihustage toodet 20 cm kauguselt jalgadele ja laske kuivada. Kasutage üks kuni kaks korda päevas.
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Sana higistamisvastane jaladeodorant on ainulaadne ja eksklusiivne antibakteriaalse toimega jalgade hooldusvahend, mis vähendab transpiratsiooni ja kõrvaldab lõhnad. Regulaarne kasutamine aitab vältida lõhna taasteket ja hoiab jalad värskena. Kasutamine: pihustage toodet 20 cm kauguselt jalgadele ja laske kuivada. Kasutage üks kuni kaks korda päevas.

8 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas