Frownies

Frownies

FROWNIES plaastrid aitavad pehmendada ja silendada kortse laubal ja silmadevahel (nn. kurjusekortse). Silub nii peenemaid kortse kui sügavamaid mehhaaniliselt ilma keemiata ja süstideta.
Frownies plaastreid hakati tootma Ameerika firma B & P Company Inc. poolt aastal 1889 ja nad on siiani Ameerikas väga populaarsed ja hinnatud. See on Hollywoodi staaride üks paremini hoitud saladus ja nii juba üle 100 aasta. Nüüd ka Eestis.Plaastrid on patendeeritud FROWNIES kaubamärgi omaniku firma B & P Company Inc. poolt.

2 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
  1. Toode lisatud ostukorvi
  2. Toode lisatud ostukorvi
    FROWNIES plaastrid aitavad pehmendada ja silendada kortse silma- ja suunurgas. Silub nii peenemaid kortse kui sügavamaid mehhaaniliselt ilma keemiata ja süstideta.Pakendis on 144 plaastrit, millest jätkub piisavalt, et teha läbi korralik silendav kuur. Sõltub kui sügavad on kortsud ja kui tihti kasutate, plaastreid jätkub ca 8-12 nädalaks. Plaastrid töötavad kui magate ja lihased ei liigu. Paberist plaastrid võimaldavad nahal hingata ja see aitab kaasa kogu naha paranemisele plaastri all. Plaaster hoiab kortsu ja aitab tõsta kortsupõhja üles, nii hakkab nahk ise ehitama uusi rakke, mis järk järgult seda kortsupõhja täidavad. Nahk on ühenduses lihastega, mis tugevnevad plaastrite kasutamisel ja selle tulemusel tõmbub ka nahk sirgu. Sellepärast on soovitav alguses kasutada plaastreid järjest 30 ööd või täpselt niikaua, et olete tulemusega rahul. Selle ajaga plaaster aitab kasvatada ja tugevdada lihaseid selles piirkonnas. Hiljem kasutage plaastreid vastavalt vajadusele 2-3x nädalas. Kasutamine: puhastage õhtul nägu tavapäraselt (eemaldage meik, toniseerige, kreemitage), võtke pakist plaastrid ja murdke tükk sellise suurusega, kuhu te soovite asetada. Kolmnurkne plaaster silmade küljele ja liblikakujuline suunurgale. Niisutage läikivat poolt plaastril, proovige nahka all veidi trimmi tõmmata (töötab igal juhul, kui ka ei õnnestu väga tõmmata), suruge plaaster kohale ja veidi siluge ca 10 sek. Hommikul tupsutage niiske rätiga plaastitele ja eemaldage õrnalt plaaster ja jätkake tavapäraste protseduuridega. Teine võimalus eemaldamiseks on pöial kraani all märjaks teha ja kergelt lükata plaaster lahti. SOBIVAD VEGANITELE, DERMATOLOOGIDE POOLT HEAKS KIIDETUD.

2 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas