Helmi

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Pehmed ja hügieenilised vatipadjad, 100% puuvill. Sobivad igapäevaseks kasutamiseks kogu perele – naha puhastamiseks, üldise hügieeni ja haavade hooldamiseks, meigi viimistlemiseks ja eemaldamiseks. Sobilik lapse tundliku igapäevaseks hooldamiseks. Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Helmi Baby Wipes (64pcs)
  Helmi Baby Wipes (64pcs)
  €3.05 €4.35
  -30%
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Helmi Baby Mats (6pcs)
  Helmi Baby Mats (6pcs)
  €2.77 €3.95
  -30%
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Kvaliteetsed 100% puuvillast vatitikud. Sobivad üldiseks hügieeniks ja haavade hooldamiseks. Sobilik laste naha igapäevaseks hooldamiseks. Vatt on plastikuvaba ja pulgad on tehtud paberist. Ei sisalda kloori. Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  100% naturaalsest puuvillast kvaliteetsed meigitikud. Meigitikud on täiesti plastikuvabad, pulk on valmistatud paberist. Kloorivabad. Ei tohi suruda kõrva, ninasse jne. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Helmi Cotton Pads (100pcs)
  Pehmed ja hügieenilised vatipadjad, 100% puuvill. Sobivad igapäevaseks kasutamiseks kogu perele – naha puhastamiseks, üldise hügieeni ja haavade hooldamiseks, meigi viimistlemiseks ja eemaldamiseks. Sobilik lapse tundliku naha igapäevaseks hooldamiseks. Pilt on illustreeriv, toote tegelik välimus võib erineda.

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas