MiaCalnea

MiaCalnea

MiaCalnea pakub kvaliteetseid jalahooldusvahendeid ja tselluliidiraviks mõeldud kuivharjasid koduseks ja professionaalseks kasutuseks.
Tooted aitavad saavutada enneolematult siidised, siledad ja pehmed jalad.

23 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Sticks (5pcs)
  MiaCalnea® professionaalsed tugevamast puidust ja keskmisest suurema diameetriga küünenahalükkajad on mitmeotstarbelised töövahendid, mille abil on võimalik lükata tagasi küünevalli, puhastada küünelakki või eemaldada geeli nahalt - üheltpoolt ümmarguse, teiseltpoolt nurklihvitud servaga. Pikkus 165 mm, diameeter 5 mm. Materjal: pöök, looduslik viimistlus.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Spatulas (25pcs)
  MiaCalnea® professionaalsed puidust spaatlid vaha pealekandmiseks. Spetsiaalne parafiinkate annab spaatlitele õrna ja katsumiseks meeldiva pinna. Pikkus 170 mm, laius 20 mm, paksus 2 mm.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Spatulas (100pcs)
  MiaCalnea® professionaalsed puidust spaatlid vaha pealekandmiseks. Spetsiaalne parafiinkate annab spaatlitele õrna ja katsumiseks meeldiva pinna. Pikkus 170 mm, laius 20 mm, paksus 2 mm.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Professionaalne kahepoolne puidust pediküüriraspel nahapaksendite, kuivanud ja kareda naha eemaldamiseks. Kahe erineva karedusega abrasiivpinda 80/120 gritti, aitavad saavutada enneolematult siidised, siledad ja pehmed jalad. Kasutamine:Enne kasutamist niisuta nahk. Masseeri ja hõõru ettevaatlikult probleemseid kohti jalgadel ning pese rasplit hoolikalt jooksva vee all pärast igat kasutuskorda. Toote desinfitseerimiseks kasuta alkoholi mittesisaldavaid või mitteagressiivse koostisega puhastusvahendeid (jälgi, et koostises poleks komponente, mis kahjustaksid raspli pinda). MiaCalnea® kandideeris Qltowy Kosmeetika 2016. aasta auhinnale ja nende tooteid soovitatakse ka ajakirja ELLE poolt!
 5. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea® Silifit ortopeedilistel sisetaldadel on mitmeid funktsioone, mis kaitsevad jalgu ja muudavad ebamugavate jalanõude kandmise mugavaks. Omadused: vähendavad hõõrdumist ja survet leevendavad valu kandadel ja päkkadel eriti sobilikud kandmiseks kõrgete kontsadega isekleepuvad Silifit ortopeedilisi sisetaldu on eriti soovituslik kasutada kõrgete kontsade puhul mis jäävad kandmise ajal silmale täielikult märkamatuks! Kasutamine: kleebi sisetallad jalanõude päkaosadele. Pakendis 2tk.
 6. Toode lisatud ostukorvi
 7. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Pilerka Fast Blue
 8. Toode lisatud ostukorvi
 9. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea® Silifit geeltaldadel on mitmeid funktsioone, mis kaitsevad jalgu ja muudavad ebamugavate jalanõude kandmise mugavaks. Omadused: vähendavad hõõrdumist ja survet leevendavad valu kandadel ja põletavat tunnet päkkadel ning varvastel sobivad kandmiseks kõrgete kontsadega isekleepuvad Silifit geeltallad sobivad kandmiseks kõrgete kontsadega mis jäävad kandmise ajal silmale täielikult märkamatuks! Kasutamine: kleebi sisetallad kingade esiosale. Pakendis 2tk.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Celustoper Pro
 11. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Premium+
 12. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Silifit Flakes 22
  MiaCalnea® Silifit geelpatjadel on mitmeid funktsioone, mis kaitsevad jalgu ja muudavad ebamugavate jalanõude kandmise mugavaks. Omadused: vähendavad hõõrdumist ja survet leevendavad valu eriti sobilikud kandmiseks kõrgete kontsadega isekleepuvad Silifit geelpadjad on eriti soblikud kandmiseks kõrgete kontsadega, mis jäävad kandmise ajal silmale täielikult märkamatuks! Kasutamine: kleebi geelpadjad probleemsele piirkonnale. Pakendis 3tk.
 13. Toode lisatud ostukorvi
 14. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea® Silifit geelpadjad omavad mitmeid funktsioone, mis kaitsevad jalgu ja muudavad ebamugavate jalanõude kandmise mugavaks. Omadused: vähendavad jalgade hõõrdumist ja jalanõude survet leevendavad kandade valu ja lõhenemist isekleepuvad Silifit kandadele mõeldud geelpadjad jäävad kandmise ajal silmale täielikult märkamatuks! Kasutamine: kleebi geelist sisetallad jalanõude sisekandadele. Pakendis 2tk.
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Pilerka Daily Pink
 18. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Silifit geelist sisetaldadel on mitmeid funktsioone, mis kaitsevad jalgu ja muudavad ebamugavate jalanõude kandmise mugavaks. Omadused: vähendavad jalgade hõõrdumist ja survet leevendavad kandade valu ja lõhenemist isekleepuvad Silifit geelist sisetaldu on eriti soovituslik kasutada neil kel on lõhenevad kannad. Geelist sisetallad jäävad kandmise ajal silmale täielikult märkamatuks! Kasutamine: kleebi geelist sisetallad jalanõude sisekandadele. Pakendis 2tk.
 19. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Folky Neon Yellow
 20. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea® Silifit pehmed geelpadjad omavad mitmeid funktsioone, mis kaitsevad jalgu ja muudavad ebamugavate jalanõude kandmise mugavaks. Omadused: vähendavad jalgadele libisemist kõrgete kontsadega pehmed, isekleepuvad geelpadjad kaitsevad surve ja hõõrdumise eest leevendavad valu Silifit pehmeid geelpatju on eriti soovituslik kasutada kõrgete kontsade puhul mis jäävad kandmise ajal silmale täielikult märkamatuks! Kasutamine: kleebi geelpadjad probleemsele piirkonnale. Pakendis 4tk.
 21. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Celustoper St
 22. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Standard
 23. Toode lisatud ostukorvi

23 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas