L'Oreal Professionnel

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
  1. Toode lisatud ostukorvi
    Intensiivse toimega kontsentraat juuste väljalangemise vastu. Kontsentraat sisaldab Aminexili – patenteeritud Omega-6 derivaadi ning vitamiinide PP ja B6 kompleksi, mis tugevdab tõhusalt juukseid ja ennetab nende väljalangemist. Aminexil Advanced varustab peanahka ja juukseid eluliselt vajalike toitainetega ja stimuleerib juuksefolliikulite aktiivsust, soodustades uute juuste kasvamist. Sobib nii naistele kui ka meestele. Kanna ühtlaselt kontsentraati kuivade või pestud ja rätikuga kuivatatud juuste juurtepiirkonda. Hõõru vahendit kergete ringikujuliste liigutustega 1 minuti jooksul peanahka ja juustesse. Ära loputa välja. Parimate tulemuste saavutamiseks kasuta kontsentraati 1–2 korda nädalas, korrates programmi 2 korda aastas. Soovitatav kasutada koos šampooniga Density Advanced.
  2. Toode lisatud ostukorvi
    Taastav täiendav vahend PowerMix Shot Repair, mis on rikastatud lipiididega*. Kasutamine: 1 • Lisage vahend juuksemaski hulka enne kasutamist. 2 • Segage komplektis oleva spaatliga, kuni segu omandab ühtlaselt kreemja tekstuuri. Pärast kokkusegamist olete saanud personaalse maski, mis tuleb ära kasutada 12 kuu jooksul. 3 • Kasutage täiustatud maski tavapäraselt. Kleepige maskile teisaldatav etikett. Vastavalt kasutusjuhendile kokkusegamiseks on sobivaimad L‘Oréal Professionneli Serie Experti maskid, mis tagavad segu stabiilsus ja efektiivsus. Toote silma sattumisel loputage silmi kohe veega. * Instrumentaalne katse: šampoon + mask + täiendav vahend.
  3. Toode lisatud ostukorvi
    Toitev täiendav vahend PowerMix Shot Nutrition glütseriiniga*. Profivahend. Kasutamine: 1 • Lisage vahend juuksemaski hulka enne kasutamist. 2 • Segage komplektis oleva spaatliga, kuni segu omandab ühtlaselt kreemja tekstuuri. Pärast kokkusegamist olete saanud personaalse maski, mis tuleb ära kasutada 12 kuu jooksul. 3 • Kasutage täiustatud maski tavapäraselt. Kleepige maskile teisaldatav etikett. Vastavalt kasutusjuhendile kokkusegamiseks on sobivaimad L‘Oréal Professionneli Serie Experti maskid, mis tagavad segu stabiilsus ja efektiivsus. Toote silma sattumisel loputage silmi kohe veega. * Instrumentaalne katse: šampoon + mask + täiendav vahend.

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas