Victoria's Secret

Victoria's Secret

Ameerika üks tuntumaid aluspesu, rõivaste ja ilutoodete brände Victoria’s Secret, mille valikust leiab ka mitmeid populaarseid lõhna- ja kehahooldustooteid.
Brändi eesmärgiks on süstida oma klientidesse julgust ja enesekindlust, olenemata nende vanusest.

10 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Victoria’s Secret Secret Romantic luksusliku ja meeli ergutava aroomiga lõhnasprei, milles peituv freesiate ja kurgi imeline kompositsioon muudab sind ümbritseva lõhnaloori võrgutavaks ja sensuaalseks. Värskendava efektiga lõhnasprei koostises peituvad aaloe ja kummeli ekstraktid, mis tagavad nahale täiusliku hooldava ja rahustava mõju.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Victoria’s Secret Temptation luksusliku ja meeli ergutava aroomiga kehasprei, milles peituv mahlakate õunte ja saguaaro kaktuse õie imeline kompositsioon muudab sind ümbritseva lõhnaloori võrgutavaks ja sensuaalseks. Värskendava efektiga lõhnasprei koostises peituvad aaloe ja kummeli ekstraktid, mis tagavad nahale täiusliku hooldava ja rahustava mõju.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Victoria’s Secret Love Spell flirtivalt lillelõhnaline kehasprei hüpnotiseerib sind rikkaliku kirsiõite ja mahlaka viriskute aroomiga luues tõeliselt luskusliku tunde. Kehasprei värskendav koostis on rikastatud nahka hooldava aloe veraga ja rahustava kummeliga. Spreita peale ja loo enda ümber tõeliselt kütkestav aura!
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Victoria's Secret Love Spell Sunkissed luksusliku ja meeli ergutava aroomiga lõhnasprei, milles peituvate sandlipuu ja nektariini akordide imeline kompositsioon muudab sind ümbritseva lõhnaloori võrgutavaks ja sensuaalseks. Värskendava efektiga lõhnasprei koostises peituvad aaloe ja kummeli ekstraktid, mis tagavad nahale täiusliku hooldava ja rahustava mõju.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Victoria's Secret Pure Seduction Sunkissed luksusliku ja meeli ergutava aroomiga lõhnasprei, milles peituv mahlakate küpsete puuviljade ja magusate lilleõite imeline kompositsioon muudab sind ümbritseva lõhnaloori võrgutavaks ja sensuaalseks. Värskendava efektiga lõhnasprei koostises peituvad aaloe ja kummeli ekstraktid, mis tagavad nahale täiusliku hooldava ja rahustava mõju. Pihusta üle kogu keha pärast pesu, et saavutada värske ja lõhnav ihu.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Victoria’s Secret Bare Vanilla luksusliku ja meeli ergutava aroomiga lõhnasprei, milles peituv vahustatud vanilli ja pehme kašmiiri imeline kompositsioon muudab sind ümbritseva lõhnaloori võrgutavaks ja sensuaalseks. Värskendava efektiga lõhnasprei koostises peituvad aaloe ja kummeli ekstraktid, mis tagavad nahale täiusliku hooldava ja rahustava mõju.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Victoria’s Secret Rush luksusliku ja meeli ergutava aroomiga ihupiim, milles peituv magus mandariinide, valgete lilleõite ja kristalse ambra kompositsioon muudab sind ümbritseva lõhnaloori võrgutavaks ja sensuaalseks. Kiiresti imenduva koostisega ihupiim tagab nahale 24 tundi kestva täiusliku niisutuse ning muudab naha siidiselt siledaks. Justkui kaks ühes toode- niisutav kreem ja kehalõhnastaja ühes
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Victoria’s Secret Aqua Kiss luksusliku ja meeli ergutava aroomiga lõhnasprei, milles peituv freesiate ja mereäärsete lõhnanootide imeline kompositsioon muudab sind ümbritseva lõhnaloori võrgutavaks ja sensuaalseks. Värskendava efektiga lõhnasprei koostises peituvad aaloe ja kummeli ekstraktid, mis tagavad nahale täiusliku hooldava ja rahustava mõju.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Victoria’s Secret Romantic luksusliku ja meeli ergutava aroomiga ihupiim, milles peituv roosade õite ja päikeselise muskuse kompositsioon muudab sind ümbritseva lõhnaloori võrgutavaks ja sensuaalseks. Kiiresti imenduva koostisega ihupiim tagab nahale 24 tundi kestva täiusliku niisutuse ning muudab naha siidiselt siledaks. Justkui kaks ühes toode- niisutav kreem ja kehalõhnastaja ühes

10 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas