The Tan Co.

The Tan Co.

The Tan Co. Isepruunistavad vahud on parim viis loomuliku päevitusjume saavutamiseks.  Tooted on vegan-sertifitseeritud, parabeeni-, alkoholi- ja aroomivabad ning ei ole katsetatud loomade peal.

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
  The Tan Co. Dry Brush for Body
  Kehahari kuivharjamiseks ja koorimiseks. Harjamisega te mitte ainult ei koori nahka – see muudab naha ka pehmemaks ja siledamaks! Kuivhari on ette nähtud kasutamiseks kuival nahal. Kasuta kehaharja enne pesemist. Harjatakse kuiva nahka ringjate liigutustega. Harja alati suunaga alt üles südame suunas. Harjamist alusta pahkluudest ja liigu ülespoole. Korda kuivharjamist iga päev või kord nädalas: Kogu protsess võtab umbes 15 minutit. Parimate tulemuste saamiseks kasutage kuivharja iga päev, eelistatavalt hommikul. Tselluliidi vähendamiseks / eemaldamiseks peate piirkondi harjama kaks korda päevas 5-10 minutit. Hoiatus: tundliku või kahjustatud naha kuivharjamisega olge ettevaatlik. Ärge unustage keha niisutada pärast kuivharjamist ja pesemist. Kehakreem imendub nahka paremini ka pärast kuiva harjamist.
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  The Tan Co. Self Tanning Drops (50mL)
 6. Toode lisatud ostukorvi
  The Tan Co. Makeup Brush
  The Tan Co. Makeup Brush
  Hinnang:
  100%
  €10.90
  The Tan Co meigipintsel jumestuskreemi või isepruunistava vahu peale kandmiseks näole. Sobib isepruunistava vahu peale kandimseks nii sõrmedele kui ka varvastele.

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas