Smilelab

Smilelab

SmileLab on Rootsi ja Inglismaa hambaarstide koostöös loodud hambavalgendussari, mis on efektiivne, ohutu ja loodussõbralike koostisosadega. SmileLab hoolitseb naeratuse eest kaasaegsel, lihtsal ning tõhusal moel! Tegemist on mugava ning tõhusa vahendiga, mis on turvaline ning kliiniliselt testitud. Sobib ka tundlikele hammastele ja igemetele. Hammaste valgendamine kodus ei ole kunagi olnud nii lihtne.

12 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Flash Pink Toothpaste (75mL)
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Therapy Toothpaste (75mL)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Flash Stripes (10pcs)
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Signature Toothpaste
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Toothbrush
  Smilelab Toothbrush
  Hinnang:
  20%
  €11.95
  Smilelab on toonud turule täiesti uue, innovaatilise, ülitõhusa ning väga maitseka disainiga  hambaharjamudeli. Tegemist ei ole aga kaugeltki mitte tavalise hambaharjaga – see on ilutoode, mis kingib sulle kauni naeratuse ning hea tervise! 
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab 14 Day S Program (14pcs)
  7-14 päeva kuur hammaste valgenduseks. Sisaldab valgendusribasid nii alumiste kui ka ülemiste hammaste jaoks. Kasutusaeg: 30min
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Flash Speed Whitening Brush
  Uus Smilelab FLASH™ kiirvalgenduspliiats on lausa hädavajalik toode käekotis! Mugav ja tõhus valgendav pintsel eemaldab hammastelt hetkega plekid, muutes need uuesti säravvalgeks ja puhtaks. Enam ei pea sa muretsema kohvi, punase veini või muude toiduainete plekkide pärast oma hammastel. Hüvasti plekid, tere pärlvalged hambad! Hambavalgenduspliiatsi kasutamine on imelihtne. Pintseldage hambad üle ja oodake 60 sekundit – tehtud! Ainulaadne koostis tagab kohese täpse valgendamise. Mikrokristallid annavad kohese optilise sära. Kauakestev värskus suus. Super lihtne ja ülikiire valgendus. 60 sekundit... VALMIS! Ei muuda hambaid tundlikuks. Suurepärased puhastus- ja hügieeniomadused (ASC™). Tagab hambaemaili kaitse happeliste bakterite eest. Suhkruvaba, alkoholivaba, triklosaanivaba, SLS-vaba, vegansõbralik, julmusevaba. Värske ja magusa sidruni-piparmündi maitsega. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks kasutage koos FLASH sarja toodetega. Kasutamine: Eemaldage kork, keerake põhja, et valgendusvedelik jõuaks harjale. Kanna kuivadele hammastele, oodake 60 sekundit. Vältige 5 minuti jooksul söömist/joomist. Korda 2-3 korda päevas. Hoiatused: Vältige kasutamist, kui teil on igemeprobleeme, nendega seotud allergiaid või olete rase/toidate last rinnaga. Silma sattumisel loputage hoolikalt veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumusest ja otsesest päikesevalgusest.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Groom Mouth Spray (8mL)
 10. Toode lisatud ostukorvi
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Flash värskendav ja puhastav suusprei tagab kauakestva värske hingeõhu. Värske hingamise jaoks - ükskõik kus te ka poleks! Olge valmis igaks kohtumiseks, viies oma naeratus uuele tasemele.Kuulub naeratuste hooldussarja.
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Flash Mouth Spray (8mL)
  Smilelab Flash värskendav ja puhastav suusprei tagab kauakestva värske hingeõhu.

12 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas