Smilelab

Smilelab

SmileLab on Rootsi ja Inglismaa hambaarstide koostöös loodud hambavalgendussari, mis on efektiivne, ohutu ja loodussõbralike koostisosadega. SmileLab hoolitseb naeratuse eest kaasaegsel, lihtsal ning tõhusal moel! Tegemist on mugava ning tõhusa vahendiga, mis on turvaline ning kliiniliselt testitud. Sobib ka tundlikele hammastele ja igemetele. Hammaste valgendamine kodus ei ole kunagi olnud nii lihtne.

13 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Flash Pink Toothpaste (75mL)
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Flash Stripes (10pcs)
  Kohese efekti saavutamiseks tähtsaks päevaks/ürituseks. Sisaldab valgendusribasid, nii alumistele kui ka ülemistele hammastele.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Uus FLASH-i valgendav suuloputus on loodud selleks, et näeksite hea välja ja tunneksite end terve päeva jooksul värskena. Puhastav toime ksülitooli ja teiste baktereid pärssivate koostisosadega. Valgendab ja puhastab suud, tagab värske hingeõhu ning kaitseb hambaid happeliste bakterite eest. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks kasutage koos FLASH valgendava hambapastaga. Alkoholivaba, SLS-vaba, vegan, julmusevaba, fluorivaba Kasutamine: enne kasutamist loksutada. Ainult täiskasvanutele. Loputage 60 sekundit enne harjamist kahe teelusikatäie (8-10 ml või poole suuga täis) suurune kogus, et saavutada maksimaalne valgendamine pinnaplekkide eemaldamisega. Parimate tulemuste saavutamiseks loputage kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Ei soovitata, kui teil on igemeprobleeme või nendega seotud allergiaid. Ära alla neela. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumuse või otsese päikesevalguse eest.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Groom Toothpaste (75mL)
  Kõrgkvaliteetne graanulivaba valgendav hambapasta. Vähendab hambaplekke ning värvi ebaühtlustusi. Tagab värske hingeõhu. 
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Signature Toothpaste
  SmileLab Advanced Whitening hambapasta on innovaatiline hambaid valgendav hambapasta, mis ei kahjusta hambaid ega muuda neid tundlikuks. Kohe valgendav efekt, mis vähendab tumedaid plekke ja muudab sinu hambad mitu tooni valgemaks.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Therapy Toothpaste (75mL)
  Järgmise generatsiooni hambavalgenduspasta SMILELAB THERAPY mitte ainult ei muuda hambaid valgemaks eemaldades efektiivselt pindmised hambaplekid ja värvierinevused, vaid ka soodustab tervemaid igemeid ja kaitseb neid põletike eest! Koostis: plastic, Nylon
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Signature hambavalgenduspliiats on hädavajalik toode Sinu iga säravvalge naeratuse jaoks. Täiustatud hambavalgendushari SIGNATURE eemaldab peale söömist või joomist tekkinud ebameeldivad plekid hammastelt hetkega, andes neil ilusa valge tooni. Ideaalne abivahend liikvel olles, kui pole aega täielikuks harjamiseks. Katke hambad lihtsalt pehme harjaga, oodake 60 sekundit – tehtud! Olete valmis oma järgmiseks kohtumiseks, kohtinguks või sündmuseks. Kas olete valmis maagiat proovima? Ainulaadne koostis tagab kohese täpse valgendamise. Kauakestev värskus suus. Antibakteriaalne toime. Super lihtne ja ülikiire valgendus. 60 sekundit... VALMIS! Ei muuda hambaid tundlikuks. Suurepärased puhastus- ja hügieeniomadused (ASC™) Tagab hambaemaili kaitse happeliste bakterite eest. Suhkruvaba, alkoholivaba, triklosaanivaba, SLS-vaba, vegansõbralik, julmusevaba. Värske ja magusa sidruni-piparmündi maitsega. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks kasutage koos Signature sarja toodete ja puhastavate suuspreidega Kasutamine: Eemaldage kork, keerake põhja pealekandmiseks, et valgendusvedelik jõuaks harjale. Kanna kuivadele hammastele, oodake 60 sekundit. Vältige 5 minuti jooksul söömist/joomist. Korda 2-3 korda päevas. Hoiatused: Vältige kasutamist, kui teil on igemeprobleeme, nendega seotud allergiaid või olete rase/toidate last rinnaga. Silma sattumisel loputage hoolikalt veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumusest ja otsesest päikesevalgusest.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Flash värskendav ja puhastav suusprei tagab kauakestva värske hingeõhu. Värske hingamise jaoks - ükskõik kus te ka poleks! Olge valmis igaks kohtumiseks, viies oma naeratus uuele tasemele.Kuulub naeratuste hooldussarja.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab 14 Day S Program (14pcs)
  7-14 päeva kuur hammaste valgenduseks. Sisaldab valgendusribasid nii alumiste kui ka ülemiste hammaste jaoks. Kasutusaeg: 30min
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Toothbrush
  Smilelab Toothbrush
  Hinnang:
  20%
  €11.95
  Smilelab on toonud turule täiesti uue, innovaatilise, ülitõhusa ning väga maitseka disainiga  hambaharjamudeli. Tegemist ei ole aga kaugeltki mitte tavalise hambaharjaga – see on ilutoode, mis kingib sulle kauni naeratuse ning hea tervise! 
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Flash Mouth Spray (8mL)
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Groom Mouth Spray (8mL)

13 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas