Kids Stuff Crazy

Kids Stuff Crazy

Kids Stuff Crazy on aidanud vanematel muuta vannilahing lahinguväljalt mänguväljakuks juba 20 aastat.
Vahva disaini ja puhta koostisega vannivahud, seebid ja vormitavad vahuseebid muudavad laste vanniskäigu huvitavaks ja lõbusaks. 
Tooted on lapse nahale õrnad ja pehme koostisega.Dermatoloogiliselt testitud ja hüpoallergeenilised. Nahale sobiva PH- tasemega, ei sisalda parabeene ja naatriumiühendeid.

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
  1. Toode lisatud ostukorvi
  2. Toode lisatud ostukorvi
  3. Toode lisatud ostukorvi
  4. Toode lisatud ostukorvi
    Kids Stuff Crazy Frothy Hair and Body Wash (200mL)
    Muuda vanniskäigud lahinguväljast mänguväljakuks koos Crazy Soapi kaks ühes juustele ja kehale mõeldud pesuvahendiga. Kergesti kasutatav pump aitab lapsel saada kätte vajalik kogus toodet ilma äpardusteta. Mittevalguv vaht, mis pakub murevaba juustepesu. Ideaalne puhkusele või ööbimistele kaasa võtmiseks. Hea kasutamaks pärast ujumist. Kasutamine juustel: Pumpa toodet otse juustele või käele, aja peas vahule ning loputa põhjalikult. Kasutamine kehal: Pumpa vaht käele ning kanna kehale, vältides silma sattumist. Loputa põhjalikult. Kasutada ainult ettenähtud tegevuseks. Kasutada täiskasvanu järelevalve all. Toode ei ole mänguasi. Mitte kasutada katkisel või kahjustunud nahal. Vältida kontakti silmadega. Silma sattumisel loputada puhta veega. Nahaärrituse tekkimisel lõpetada kasutamine. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas