Proraso

Proraso

Itaalia kvaliteetnahahooldusbrändi Proraso tootevalikust leiavad mehed endale sobiva toote nii habeme ajamiseks kui ka habeme hoolduseks. Valikus on terve rida erineva lõhnanüansiga ja erinevale nahatüübile mõeldud suurepäraseid tooteid. Oma lemmiku leiavad nii vürtsikama kui ka värskema lõhna austajad.

Et pakkuda meestele vaid parimat on koostisosadest välja jäetud kõik kahjulikuna mõjuvad ained nagu parabeenid, SLS sulfaadid, silikoon, mineraalõlid, sünteetilised värvained. Lisaks on kõik tooted ka dermatoloogiliselt testitud.

43 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Foam Sensitive Green Tea (300mL)
  Tihe ja rikkalik vaht suurepäraseks, kiireks ja mugavaks raseerimiseks. Kaeraekstrakt – niisutava ja rahustava toimega, ei riku naha loomulikku pH-d. Roheline tee – looduslik antioksüdant, mis sisaldab rikkalikult polüfenoole ja mineraalaineid. Ei tekita ärritust. Sobib ka tundlikule nahale. Kasutamine: Kandke niiskele näonahale ja masseerige vahu tekkimiseni. Raseerige ja loputage. Hoiatus! Pudel on rõhu all! Ärge pange pudelit kuuma vette ega jätke seda radiaatori, ahju või teiste soojusallikate lähedale. Ärge torgake pudelisse auke, ärge seda põletage ega hoidke temperatuuril üle 50 °C. Kergestisüttivad ained moodustavad 3,6% pudeli sisu massist. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Trip Kit
  Habemeajamise reisikomplekt. Raseerimiseelne ja -järgne värskendav kreem Eukalüpt 15mL. Proraso raseerimiseelne ja –järgne kreem on eriti paksu konsistentsiga. See pehmendab habemekarvu, kaitseb nahka ja aitab žiletil sujuvalt üle naha libiseda, vältides seeläbi naha kahjustamist ja ärritamist. Raseerimisjärgsel kasutamisel pehmendab nahka, aitab eemaldada raseerimisel tekkivat põletavat tunnet ning takistab sisse kasvanud karvade tekkimist. Eukalüptiõl - toniseeriv ja puhastav toime. Mentool - värskendav ja virgutav toime. Sobib kõigi habemekarvade puhul ja normaalsele nahale. Raseerimiskreem värskendav Eukalüpt 10mL. Glütseriinil põhinev kreem on täiustatud kookospähkliõli, eukalüptiõli ja mentooliga. Annab koheselt kosutavalt jahutava tunde, rahustab ja kaitseb nahka ning tagab tõeliselt värskendava hommikuse äratuse. Proraso mitmekülgse koostisega raseerimiskreemi võib kanda näonahale traditsioonilise raseerimispintsliga või lihtsalt sõrmedega. Raseerimisjärgne balsam tundlikule nahale Roheline tee 25mL. Tõhus mitterasvane alkoholivaba koostis on täiustatud kaeraekstraktiga, rohelise teega ning E vitamiiniga. Kaeraekstrakt – niisutava ja rahustava toimega, ei riku naha loomulikku pH-d. Roheline tee – looduslik antioksüdant, mis sisaldab rikkalikult polüfenoole ja mineraalaineid. Leevendab koheselt raseerimisjärgset ärritunud ja tundlikku nahka. Leevendab raseerimisjärgset põletavat tunnet. Jätab naha pehmeks ja niisutatuks. Kasutamine: Kalla mõned tilgad losiooni peopesale, hõõru peopesad omavahel kokku ning patsuta nendega raseeritud ala. Tooted ei tekita ärritust. Sobivad normaalsele, tundlikule ja ka kuivale nahale. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Annab rikkaliku kreemja vahu, mis tagab nahalähedase mugava raseerimise. Rikastatud kaeraekstrakti ja rohelise teega. Kaeraekstrakt – niisutava ja rahustava toimega, ei riku naha loomulikku pH-d. Roheline tee – looduslik antioksüdant, mis sisaldab rikkalikult polüfenoole ja mineraalaineid. Ei tekita ärritust. Sobib ka tundlikule nahale. Kasutamine: Kanda näonahale traditsioonilise raseerimispintsliga. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Foam Sensitive Green Tea (50mL)
  Tihe ja rikkalik vaht suurepäraseks, kiireks ja mugavaks raseerimiseks. Kaeraekstrakt – niisutava ja rahustava toimega, ei riku naha loomulikku pH-d. Roheline tee – looduslik antioksüdant, mis sisaldab rikkalikult polüfenoole ja mineraalaineid. Ei tekita ärritust. Sobib ka tundlikule nahale. Kasutamine: Kandke niiskele näonahale ja masseerige vahu tekkimiseni. Raseerige ja loputage. Hoiatus! Pudel on rõhu all! Ärge pange pudelit kuuma vette ega jätke seda radiaatori, ahju või teiste soojusallikate lähedale. Ärge torgake pudelisse auke, ärge seda põletage ega hoidke temperatuuril üle 50 °C. Kergestisüttivad ained moodustavad 3,6% pudeli sisu massist. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Tõhus mitterasvane alkoholivaba koostis on täiustatud kaeraekstraktiga, rohelise teega ning E vitamiiniga. Kaeraekstrakt – niisutava ja rahustava toimega, ei riku naha loomulikku pH-d. Roheline tee – looduslik antioksüdant, mis sisaldab rikkalikult polüfenoole ja mineraalaineid. Ei tekita ärritust. Leevendab koheselt raseerimisjärgset ärritunud ja tundlikku nahka.Sobib normaalsele, tundlikule ja ka kuivale nahale. Leevendab raseerimisjärgset põletavat tunnet. Jätab naha pehmeks ja niisutatuks. Kasutamine: Kalla mõned tilgad losiooni peopesale, hõõru peopesad omavahel kokku ning patsuta nendega raseeritud ala. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Habeme šampoon Bergamot/Rosmariin (200mL) Õrn, kuid tõhus šampoon nii habemele kui nahale. Kergelt vahutav koostis pehmendab ja silub habet, eemaldades mustuse, prahi ja halva lõhna. Kasutamine: teha habe sooja veega märjaks, kanda väike kogus šampooni habemele ning masseerida põhjalikult. Loputada korralikult. Kasutada kaks korda nädalas või vajadusel igapäevaselt. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso After Shave Balm Eucalyptus (100mL)
  Raseerimisjärgne värskendav palsam Eukalüpt. Meeldivalt värske alkoholivaba koostisega raseerimisjärgne palsam rahustab ja taaselustab nahka. Traditsiooniline retsept eukalüptiõli ja mentooliga on täiustatud nõiapuuõliga, et vähendada raseerimisjärgset löövet ning põletavat tunnet. Eukalüptiõli - toniseeriv ja puhastav toime. Mentool - värskendav ja virgutav toime. Ei tekita ärritust. Leevendab koheselt raseerimisjärgset ärritunud ja tundlikku nahka. Sobib normaalsele nahale. Kasutamine: Kalla mõned tilgad losiooni peopesale, hõõru peopesad omavahel kokku ning patsuta nendega raseeritud ala. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud. 
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Raseerimisjärgne toitev losioon Sandlipuu/Karite. Ei tekita ärritust. Leevendab koheselt raseerimisjärgset ärritunud ja tundlikku nahka. Leevendab raseerimisjärgset põletavat tunnet. Jätab naha pehmeks ja niisutatuks.Sandlipuuõli – rahustav ja põletikuvastane toime. Sheavõi – pehmendab ja toidab nahka. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.  Kasutamine: Kalla mõned tilgad losiooni peopesale, hõõru peopesad omavahel kokku ning patsuta nendega raseeritud ala. 
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Cream Tube Green Tea (150mL)
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Cream Protective Aloe (150mL)
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Razor Cut Repair Gel (10mL)
 14. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso After shave Balm Protective Aloe (100mL)
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
 18. Toode lisatud ostukorvi
 19. Toode lisatud ostukorvi
 20. Toode lisatud ostukorvi
 21. Toode lisatud ostukorvi
 22. Toode lisatud ostukorvi
 23. Toode lisatud ostukorvi
 24. Toode lisatud ostukorvi
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
 27. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Foam Protective (300mL)
 28. Toode lisatud ostukorvi
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Wash Azur Lime (200mL)
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Wash Wood&Spices (200mL)
 33. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Oil Azur Lime (30mL)
 34. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Oil Cypress&vetyver (30mL)
 35. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Oil Wood&spices (30mL)
 36. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Balm Azur Lime (100mL)
 37. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Balm Cypress & Vetyver (100mL)
 38. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Balm Wood & Spice (100mL)
 39. Toode lisatud ostukorvi
 40. Toode lisatud ostukorvi
 41. Toode lisatud ostukorvi
 42. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Brush
 43. Toode lisatud ostukorvi

43 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas