Proraso

Proraso

Itaalia kvaliteetnahahooldusbrändi Proraso tootevalikust leiavad mehed endale sobiva toote nii habeme ajamiseks kui ka habeme hoolduseks. Valikus on terve rida erineva lõhnanüansiga ja erinevale nahatüübile mõeldud suurepäraseid tooteid. Oma lemmiku leiavad nii vürtsikama kui ka värskema lõhna austajad.

Et pakkuda meestele vaid parimat on koostisosadest välja jäetud kõik kahjulikuna mõjuvad ained nagu parabeenid, SLS sulfaadid, silikoon, mineraalõlid, sünteetilised värvained. Lisaks on kõik tooted ka dermatoloogiliselt testitud.

37 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Raseerimiskreem tundlikule nahale roheline tee 150mL. Rikkaliku vahuga raseerimiskreem rahustab, niisutab ja kaitseb nahka. Kaeraekstrakt – niisutava ja rahustava toimega, ei riku naha loomulikku pH-d. Roheline tee – looduslik antioksüdant, mis sisaldab rikkalikult polüfenoole ja mineraalaineid. Puhta, värske lõhnaga raseerimiskreem on ideaalne ka kõige tundlikumale nahale. Ei tekita ärritust Proraso mitmekülgse koostisega raseerimiskreemi võib kanda näonahale traditsioonilise raseerimispintsliga või lihtsalt sõrmedega Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid Dermatoloogiliselt testitud
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso raseerimiseelne ja –järgne kreem on eriti paksu konsistentsiga. See pehmendab habemekarvu, kaitseb tundlikku nahka ja aitab žiletil sujuvalt üle naha libiseda, vältides seeläbi naha kahjustamist ja ärritamist. Raseerimisjärgsel kasutamisel pehmendab nahka, aitab eemaldada raseerimisel tekkivat põletavat tunnet ning takistab sissekasvanud karvade tekkimist. Kaeraekstrakt – niisutava ja rahustava toimega, ei riku naha loomulikku pH-d. Roheline tee – looduslik antioksüdant, mis sisaldab rikkalikult polüfenoole ja mineraalaineid. Ei tekita ärritust. Sobib ka tundlikule nahale. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Tõhus mitterasvane alkoholivaba koostis on täiustatud kaeraekstraktiga, rohelise teega ning E vitamiiniga. Kaeraekstrakt – niisutava ja rahustava toimega, ei riku naha loomulikku pH-d. Roheline tee – looduslik antioksüdant, mis sisaldab rikkalikult polüfenoole ja mineraalaineid. Ei tekita ärritust. Leevendab koheselt raseerimisjärgset ärritunud ja tundlikku nahka.Sobib normaalsele, tundlikule ja ka kuivale nahale. Leevendab raseerimisjärgset põletavat tunnet. Jätab naha pehmeks ja niisutatuks. Kasutamine: Kalla mõned tilgad losiooni peopesale, hõõru peopesad omavahel kokku ning patsuta nendega raseeritud ala. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Tihe ja rikkalik vaht suurepäraseks, kiireks ja mugavaks raseerimiseks. Kaeraekstrakt – niisutava ja rahustava toimega, ei riku naha loomulikku pH-d. Roheline tee – looduslik antioksüdant, mis sisaldab rikkalikult polüfenoole ja mineraalaineid. Ei tekita ärritust. Sobib ka tundlikule nahale. Kasutamine: Kandke niiskele näonahale ja masseerige vahu tekkimiseni. Raseerige ja loputage. Hoiatus! Pudel on rõhu all! Ärge pange pudelit kuuma vette ega jätke seda radiaatori, ahju või teiste soojusallikate lähedale. Ärge torgake pudelisse auke, ärge seda põletage ega hoidke temperatuuril üle 50 °C. Kergestisüttivad ained moodustavad 3,6% pudeli sisu massist. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Annab rikkaliku kreemja vahu, mis tagab nahalähedase mugava raseerimise. Rikastatud kaeraekstrakti ja rohelise teega. Kaeraekstrakt – niisutava ja rahustava toimega, ei riku naha loomulikku pH-d. Roheline tee – looduslik antioksüdant, mis sisaldab rikkalikult polüfenoole ja mineraalaineid. Ei tekita ärritust. Sobib ka tundlikule nahale. Kasutamine: Kanda näonahale traditsioonilise raseerimispintsliga. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Cream Protective Aloe (150mL)
  Rikkaliku vahuga raseerimiskreem rahustab, niisutab ja kaitseb nahka. Täiustatud aloe vera ekstrakti ja E vitamiiniga. Aloe vera – niisutab ja rahustab nahka. Vitamiin E – toimib antioksüdandina, mis toidab ja kaitseb nahka nii raseerimise ajal ja ka pärast raseerimist. Puhta, värske lõhnaga raseerimiskreem on ideaalne ka kõige tundlikumale nahale. Ei tekita ärritust. Proraso mitmekülgse koostisega raseerimiskreemi võib kanda näonahale traditsioonilise raseerimispintsliga või lihtsalt sõrmedega. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Pre Shave Cream Fresh Eucalyptus (100mL)
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso After shave Balm Protective Aloe (100mL)
  Meeldivalt värske tsitrusenoodiga alkoholivaba koostisega raseerimisjärgne balsam rahustab ja taaselustab nahka. Täiustatud aloe vera ekstrakti ja E vitamiiniga. Aloe vera – niisutab ja rahustab nahka. Vitamiin E – toimib antioksüdandina, mis toidab ja kaitseb nahka. Sobib ka kõige tundlikumale nahale. Ei tekita ärritust. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutamine: Kalla mõned tilgad losiooni peopesale, hõõru peopesad omavahel kokku ning patsuta nendega raseeritud ala.  
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Traditsiooniline retsept eukalüptiõli ja mentooliga on täiustatud nõiapuuõliga, et vähendada raseerimisjärgset löövet ning põletavat tunnet. Eukalüptiõli: toniseeriv ja puhastav toime. Mentool – värskendav ja virgutav toime. Sobib normaalsele nahale. Kasutamine: Kalla mõned tilgad losiooni peopesale, hõõru peopesad omavahel kokku ning patsuta nendega raseeritud ala. Ei sisalda parabeene, SLS sulfaate, silikooni, mineraalõlisi, sünteetilisi värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud.
 11. Toode lisatud ostukorvi
 12. Toode lisatud ostukorvi
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Foam Sensitive Green Tea (50mL)
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Trip Kit
 17. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Brush
 18. Toode lisatud ostukorvi
 19. Toode lisatud ostukorvi
 20. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Oil Azur Lime (30mL)
 21. Toode lisatud ostukorvi
 22. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Oil Wood&spices (30mL)
 23. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Shaving Foam Protective (300mL)
 24. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Balm Wood & Spice (100mL)
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
 27. Toode lisatud ostukorvi
 28. Toode lisatud ostukorvi
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Oil Cypress&vetyver (30mL)
 34. Toode lisatud ostukorvi
 35. Toode lisatud ostukorvi
 36. Toode lisatud ostukorvi
  Proraso Beard Balm Azur Lime (100mL)
 37. Toode lisatud ostukorvi

37 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas