Silkia

Silkia

Kodune karvade eemaldamine, mis jätab naha luksuslikult siidiseks. Lihtsa, kiire pealekandmise ja professionaalse tulemusega depileerimistooted UK-st.

8 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Sisaldab 10 kahepoolset vahariba (vähemalt 20 kasutuskorda) ja 2 kotikest Aaloe Vera depileerimisjärgset rahustavat kreemi. Täiuslik vaha tundlikumatele piirkondadele – näole ja ülahuulele. Kauakestev tulemus – naudi naha siledust kuni 6 nädalat. Kiire, lihtne ja tõhus meetod soovimatu karvakasvu eemaldamiseks. Efektiivne ka lühikeste, vähemalt 2mm pikkuste karvade puhul. Dermatoloogiliselt testitud,ei sobi suhkruhaigetele ja eakatele.
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Silkia Gentle Hair Removal Foam (200mL)
  Depileerimisvaht soovimatu karvakasvu valutuks, kiireks ja tõhusaks eemaldamiseks. Sisaldab niisutavat Aaloe Vera kompleksi ja roosi lõhna. Tulemuseks tõeliselt pehme, siidine ja meeldivalt lõhnav sile nahk.
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Sisaldab 10 kahepoolset vahariba (vähemalt 20 kasutuskorda) ja 2 kotikest Aaloe Vera depileerimisjärgset rahustavat kreemi. Kauakestev tulemus – naudi naha siledust kuni 6 nädalat. Kiire, lihtne ja tõhus meetod soovimatu karvakasvu eemaldamiseks. Efektiivne ka lühikeste, kuni 2mm pikkuste karvade puhul. Dermatoloogiliselt testitud, ei sobi suhkruhaigetele ja eakatele.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Sisaldab 8 kahepoolset vahariba (vähemalt 16 kasutuskorda) ja 2 kotikest Aaloe Vera depileerimisjärgset rahustavat kreemi. Kauakestev tulemus – naudi naha siledust kuni 6 nädalat. Kiire, lihtne ja tõhus meetod soovimatu karvakasvu eemaldamiseks. Parimat tulemuse saamiseks peaks karva pikkus olema vähemalt 5mm. Dermatoloogiliselt testitud, ei sobi suhkruhaigetele ja eakatele.
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Depileerimiskreem kätele, jalgadele ja bikiini piirkonnale soovimatu karvakasvu valutuks, kiireks ja tõhusaks eemaldamiseks. Sisaldab niisutavat Aaloe Vera ja kurgigeeli kotikest. Tulemuseks tõeliselt pehme, siidine ja meeldivalt lõhnav sile nahk.

8 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas