Ainult täna! Valides tarneviisiks DPD-pakiautomaadi, osalete Elizabeth Ardeni kehahoolduse kinkekomplekti loosis!

Jeanne en Provence

Jeanne en Provence

Jeanne en Provence viib Teid rännakule Provence’i südamesse, et avastada selle lõhnu, olemust ja eluviisi. Jeanne en Provence ammutab inspiratsiooni Provence`i loodusest, selle lõhnavatest küngastest, lillepõldudest ja viljapuuaedadest, et pakkuda Teile autentseid ja looduslikke tooteid.

Grasse, Provence’i ja Vahemere piirkonna taimed ning lilled on spetsiaalselt valitud selleks, et toota parfüüme ja kosmeetikatooteid Provence`i traditsiooni järgi.

Toodete koostises on vähemalt 95% loodusliku päritoluga koostisosi.

38 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed koostisosad! Traditsioonilisel Marseille´ meetodil valmistatud vedelseep sisaldab orgaanilist oliiviõli, glütseriini ja naturaalseid tsitruseekstrakte. Puhastab nahka õrnalt.  Kasutamine: Kanna soovitud kogus märgadele kätele, hõõru käsi ühtlaselt, kuni seep hakkab vahutama. Loputa! Vajadusel korda tegevust.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Tükiseep lavendli ekstraktiga jätab naha puhtaks, pehmeks ning õrnalt lõhnavaks. Kasutamine: Seebita käed hoolikalt seebiga ja loputa. Vajadusel korda tegevust. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Silma sattumisel loputa rohke veega.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad!  Niisutav kätekreem sisaldab roosi ja salvei ekstrakti ning glütseriini, mis muudab käed mõnusalt pehmeks. Kuivale ja karedale nahale.  Imendub kiiresti, ei jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud.  Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Toitev kätekreem sisaldab P.D.O. orgaanilist Ülem-Provence´i (kaitstud päritolunimetus) oliiviõli,  niisutavat salvei ekstrakti ja toitaineterikast oliivipungade ekstrakti. Kreem imendub kiiresti ega jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud. Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 6. Toode lisatud ostukorvi
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Jeanne en Provence Secret Jasmine Body Scrub koorib õrnalt tänu selles sisalduvatele oliivikividele ja suhkrule. Rikastatud taimse glütseriiniga ja sisaldades looduslikku jasmiiniekstrakti, jätab naha pehmeks ja õrnalt lõhnavaks. Õrn koorimine terve, õrnalt lõhnava naha jaoks. Kasutamine: Kanna niiskele nahale, mida soovid koorida ning masseeri õrnalt. Loputa.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Spetsiaalselt kuivadele juustele loodud Jeanne en Provence´i orgaanilise sertifikaadiga tahke šampoon, mille koostises on magus mandel ja sheavõi, hoolitseb teie juuste eest igal pesukorral ja jätab õrna mandli lõhna. Kasutamine: Hõõru šampoon vahule käte vahel või kanna otse märgadele juustele. Masseeri peanahka ja loputa. Vajadusel korda tegevust.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Tükiseep  Verveine Agrumes (Raudürt-Tsitrus) jätab naha puhtaks, pehmeks ning õrnalt lõhnavaks. Sisaldab raudürdi ja mõruapelsini eeterlikke õlisid. Kasutamine: Seebita käed hoolikalt seebiga ja loputa. Vajadusel korda tegevust. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Silma sattumisel loputa rohke veega.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Tükiseep Rose Envoutante (Roos) jätab naha puhtaks, pehmeks ning õrnalt lõhnavaks. Sisaldab roosi ja salvei ekstrakti ning glütseriini, mis muudab käed pehmeks.  Kasutamine: Seebita käed hoolikalt seebiga ja loputa. Vajadusel korda tegevust. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Silma sattumisel loputa rohke veega.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Organiilise oliiviõli ja glütseriiniga vedelseep puhastab ja niisutab nahka õrnalt. Naturaalse roosi ekstrakt jätab naha siidpehmeks ja roosiliselt lõhnavaks.  Kasutamine: Kanna soovitud kogus märgadele kätele, hõõru käsi ühtlaselt, kuni seep hakkab vahutama. Loputa! Vajadusel korda tegevust.
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Tükiseep lavendli ekstraktiga jätab naha puhtaks, pehmeks ning õrnalt lõhnavaks.  Kasutamine: Seebita käed hoolikalt seebiga ja loputa. Vajadusel korda tegevust. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Silma sattumisel loputa rohke veega.
 13. Toode lisatud ostukorvi
 14. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed koostisosad! Traditsioonilisel Marseille´ meetodil valmistatud vedelseep sisaldab orgaanilist oliiviõli, glütseriini ja naturaalset jasmiinõie ekstrakti. Puhastab nahka õrnalt. Kasutamine: Kanna soovitud kogus märgadele kätele, hõõru käsi ühtlaselt, kuni seep hakkab vahutama. Loputa! Vajadusel korda tegevust.
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
  Kaunis aknaga kinkekarbis on 3 kätekreemi 75mL: oliivi, jasmiini, tsitruseviljade. Kätekreemid on sügavalt niisutavad, nahka toitvad ja pehmendavad. Imeduvad kiiresti ega jäta käsi rasvaseks. Kasutamine: Kanda kätekreem puhastele kuivadele kätele ja masserida kuni imendumiseni. Mõeldud välispidiseks kasutamiseks.
 18. Toode lisatud ostukorvi
 19. Toode lisatud ostukorvi
 20. Toode lisatud ostukorvi
 21. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab aktiivselt niisutavat loodusliku glütseriini ning naturaalset lavendli ekstrakti. Imendub kiiresti, ei jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud. Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 22. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab aktiivselt niisutavat loodusliku glütseriini ja naturaalset jasmiiniõite ekstrakti. Imendub kiiresti, ei jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud ning meeldivalt lõhnavad. Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 23. Toode lisatud ostukorvi
  Jasmin Secreti vahustatud kehakreem firmalt Jeanne en Provence niisutab nahka ja jätab selle õrnalt lõhnatuks lummavate jasmiini nootidega. Kasutamine: Kanna soovitud kogus puhtale nahale ja masseeri õrnalt kuni imendumiseni.
 24. Toode lisatud ostukorvi
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab looduslikku glütseriini ja sheavõi ekstrakti, mis aktiivselt niisutavad ja toidavad nahka. Koostises on lavendliekstrakt, mis jätab naha pehmeks ja delikaatselt lõhnavaks. Kasutamine: Kanna soovitud kogus puhtale nahale ja masseeri õrnalt kuni imendumiseni.
 27. Toode lisatud ostukorvi
 28. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad!  Sisaldab looduslikku glütseriini, mis aktiivselt niisutab ja toidab nahka. Koostises on jasmiiniõite ekstrakt, mis jätab naha pehmeks ja delikaatselt lõhnavaks. Kasutamine: Kanna soovitud kogus puhtale nahale ja masseeri õrnalt kuni imendumiseni.
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
 34. Toode lisatud ostukorvi
 35. Toode lisatud ostukorvi
 36. Toode lisatud ostukorvi
 37. Toode lisatud ostukorvi
 38. Toode lisatud ostukorvi

38 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas