KoodigaMYLOOK15✨ kõik täishinnaga tooted -15%!

Jeanne en Provence

Jeanne en Provence

Jeanne en Provence viib Teid rännakule Provence’i südamesse, et avastada selle lõhnu, olemust ja eluviisi. Jeanne en Provence ammutab inspiratsiooni Provence`i loodusest, selle lõhnavatest küngastest, lillepõldudest ja viljapuuaedadest, et pakkuda Teile autentseid ja looduslikke tooteid.

Grasse, Provence’i ja Vahemere piirkonna taimed ning lilled on spetsiaalselt valitud selleks, et toota parfüüme ja kosmeetikatooteid Provence`i traditsiooni järgi.

Toodete koostises on vähemalt 95% loodusliku päritoluga koostisosi.

35 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab orgaanilist oliiviõli ja glütseriini ning naturaalset jasmiiniõie ekstrakti. Puhastab nahka õrnalt ja jätab siidise ning meeldivalt lõhnava naha. Kasutamine: Vala soovitud kogus niiskele pesukäsnale või otse nahale ning masseeri ringjate liigutustega. Loputa.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Jeanne en Provence roosi dušiõli sisaldab naturaalset oliiviõli ja glütseriini. Dušiõli puhastab ja niisutab nahka õrnalt. Naturaalse roosi ekstrakt jätab naha siidpehmeks ja roosiliselt lõhnavaks. Roosi dušiõli sisaldab 95% naturaalseid ja looduslikke koostisosi.  Kasutamine: Vala soovitud kogus niiskele pesukäsnale või otse nahale ning masseeri ringjate liigutustega. Loputa.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad!  Niisutav kätekreem sisaldab roosi ja salvei ekstrakti ning glütseriini, mis muudab käed mõnusalt pehmeks. Kuivale ja karedale nahale.  Imendub kiiresti, ei jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud.  Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab aktiivselt niisutavat loodusliku glütseriini ning raudürdi ja mõruapelsini eeterliku õli. Imendub kiiresti, ei jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud.  Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 6. Toode lisatud ostukorvi
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Toitev kätekreem sisaldab P.D.O. orgaanilist Ülem-Provence´i (kaitstud päritolunimetus) oliiviõli,  niisutavat salvei ekstrakti ja toitaineterikast oliivipungade ekstrakti. Kreem imendub kiiresti ega jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud. Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 8. Toode lisatud ostukorvi
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Tükiseep Rose Envoutante (Roos) jätab naha puhtaks, pehmeks ning õrnalt lõhnavaks. Sisaldab roosi ja salvei ekstrakti ning glütseriini, mis muudab käed pehmeks.  Kasutamine: Seebita käed hoolikalt seebiga ja loputa. Vajadusel korda tegevust. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Silma sattumisel loputa rohke veega.
 10. Toode lisatud ostukorvi
 11. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab aktiivselt niisutavat loodusliku glütseriini ja naturaalset jasmiiniõite ekstrakti. Imendub kiiresti, ei jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud ning meeldivalt lõhnavad. Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 12. Toode lisatud ostukorvi
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Tükiseep lavendli ekstraktiga jätab naha puhtaks, pehmeks ning õrnalt lõhnavaks. Kasutamine: Seebita käed hoolikalt seebiga ja loputa. Vajadusel korda tegevust. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Silma sattumisel loputa rohke veega.
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed koostisosad! Traditsioonilisel Marseille´ meetodil valmistatud vedelseep sisaldab orgaanilist oliiviõli, glütseriini ja naturaalseid tsitruseekstrakte. Puhastab nahka õrnalt.  Kasutamine: Kanna soovitud kogus märgadele kätele, hõõru käsi ühtlaselt, kuni seep hakkab vahutama. Loputa! Vajadusel korda tegevust.
 18. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed koostisosad! Traditsioonilisel Marseille´ meetodil valmistatud vedelseep sisaldab orgaanilist oliiviõli, glütseriini ja naturaalset lavendliekstrakti. Puhastab nahka õrnalt. Kasutamine: Kanna soovitud kogus märgadele kätele, hõõru käsi ühtlaselt, kuni seep hakkab vahutama. Loputa! Vajadusel korda tegevust.
 19. Toode lisatud ostukorvi
 20. Toode lisatud ostukorvi
 21. Toode lisatud ostukorvi
 22. Toode lisatud ostukorvi
 23. Toode lisatud ostukorvi
 24. Toode lisatud ostukorvi
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
 27. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab looduslikku glütseriini ja sheavõi ekstrakti, mis aktiivselt niisutavad ja toidavad nahka. Koostises on lavendliekstrakt, mis jätab naha pehmeks ja delikaatselt lõhnavaks. Kasutamine: Kanna soovitud kogus puhtale nahale ja masseeri õrnalt kuni imendumiseni.
 28. Toode lisatud ostukorvi
 29. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab orgaanilist oliivõli ja glütseriini ning naturaalset lavendli ekstrakti, puhastab nahka õrnalt ja jätab siidise ning meeldivalt lõhnava naha. Kasutamine: Vala soovitud kogus niiskele pesukäsnale või otse nahale ning masseeri ringjate liigutustega. Loputa.
 30. Toode lisatud ostukorvi
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
 34. Toode lisatud ostukorvi
 35. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab aktiivselt niisutavat loodusliku glütseriini ning naturaalset lavendli ekstrakti. Imendub kiiresti, ei jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud. Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 

35 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas