Trust My Sister

Trust My Sister

26 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Trust My Sister Scalp Serum (100mL)
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Hooldav juukseõli keskmise poorsusega juustele. Õli taastab vee-lipiidide tasakaalu ja reguleerib rasunäärmete tööd. Sisaldab magusmandliõli, makadaamiaõli ja avokaadoõli, mis taastavad juuste elujõu ja annavad sära. Õli kiirendab juuste kasvu, silub, suurendab nende mahtu ja annab juustele terve välimuse. Juuste poorsus on juukse võime absorbeerida ehk imada niiskust. Juukse poorsus on seotud juukse kutiikuli kihiga. Poorsed juuksed imavad vett kergesti endasse tänu kahjustatud ehk avatud soomuskihile. Madala poorsusega juukseid peetakse väga vastupidavateks ja sitketeks. Nende töötlemiseks on vaja rohkem aluselisi preparaate kui tugevalt poorsete juuste puhul, sest aluseline preparaat paisutab juust ja selle abil avanevad juuksesoomused kergemini. Keskmise poorsusega juukseid nimetatakse normaalseks ja nad ei vaja erilist töötlemisviisi. Kõrge poorsus juustes on sageli ületöötlemise tulemus. Kasutamine: kanna paar tilka kuivadele või märgadele juustele ja masseeri ka peanahale. Jäta paariks tunniks toimima, seejärel pese juuksed. Vältida silma sattumist.
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Vahtšampoon normaalsetele keskmise poorsusega juustele puhastab sügavuti, taastab pehmuse, muudab kammimise lihtsamaks. NORI kompleks tugevdab ja taastab juuste struktuuri, parandab nende elastsust ja eemaldab juustest kahu. Juuste poorsus on juukse võime absorbeerida ehk imada niiskust. Juukse poorsus on seotud juukse kutiikuli kihiga. Poorsed juuksed imavad vett kergesti endasse tänu kahjustatud ehk avatud soomuskihile. Madala poorsusega juukseid peetakse väga vastupidavateks ja sitketeks. Nende töötlemiseks on vaja rohkem aluselisi preparaate kui tugevalt poorsete juuste puhul, sest aluseline preparaat paisutab juust ja selle abil avanevad juuksesoomused kergemini. Keskmise poorsusega juukseid nimetatakse normaalseks ja nad ei vaja erilist töötlemisviisi. Kõrge poorsus juustes on sageli ületöötlemise tulemus. Kasutamine: loksuta enne kasutamist. Kanna käele umbes 10 cm vahtu. Pese juuksed ja seejärel loputa hoolikalt. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja muudest süüteallikatest. Mitte pihustada lahtise leegi või muu süüteallika kohal. Hoida otsese päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50°C. Väldi silma sattumist, ärritab silmi.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Juuksemask normaalsetele keskmise poorsusega juustele. Juuksemask madala poorsusega juustele, mis sisaldab madala molekulmassiga valke. Taastab kahjustatud juuksestruktuuri. Baobabi seemnetest ja riisist saadud valgud koos avokaado- ja makadaamiaõliga tugevdavad juukseid ja taastavad nende sära. Jätab juuksed läikivaks, niisutatuks ja terveks. Juukse poorsus on seotud juukse kutiikuli kihiga. Poorsed juuksed imavad vett kergesti endasse tänu kahjustatud ehk avatud soomuskihile. Madala poorsusega juukseid peetakse väga vastupidavateks ja sitketeks. Nende töötlemiseks on vaja rohkem aluselisi preparaate kui tugevalt poorsete juuste puhul, sest aluseline preparaat paisutab juust ja selle abil avanevad juuksesoomused kergemini. Keskmise poorsusega juukseid nimetatakse normaalseks ja nad ei vaja erilist töötlemisviisi. Kõrge poorsus juustes on sageli ületöötlemise tulemus. Kasutamine: kanna mask pestud niisketele juustele, lase toimida 10-30 minutit, seejärel loputa hoolikalt. Vältida silma sattumist. Juuste poorsus on juukse võime absorbeerida ehk imada niiskust.
 10. Toode lisatud ostukorvi
 11. Toode lisatud ostukorvi
 12. Toode lisatud ostukorvi
 13. Toode lisatud ostukorvi
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
  Ideaalne pehmendav juuksemask kõrge poorsusega juustele. Sisaldab hoolikalt valitud puuvillaseemne-, viinamarjaseemne-, kanepiseemne- ja babassuõli. Aitab säilitada niiskust ja kaitseb juukseid kahjustuste eest. Jätab juuksed elastseks, läikivaks ja tugevaks. Juukse poorsus on seotud juukse kutiikuli kihiga. Poorsed juuksed imavad vett kergesti endasse tänu kahjustatud ehk avatud soomuskihile. Madala poorsusega juukseid peetakse väga vastupidavateks ja sitketeks. Nende töötlemiseks on vaja rohkem aluselisi preparaate kui tugevalt poorsete juuste puhul, sest aluseline preparaat paisutab juust ja selle abil avanevad juuksesoomused kergemini. Keskmise poorsusega juukseid nimetatakse normaalseks ja nad ei vaja erilist töötlemisviisi. Kõrge poorsus juustes on sageli ületöötlemise tulemus. Kasutamine: kanna pestud märgadele juustele, lase mõjuda 10-30 minutit, seejärel loputa hoolikalt. Vältida silma sattumist. Juuste poorsus on juukse võime absorbeerida ehk imada niiskust.
 18. Toode lisatud ostukorvi
 19. Toode lisatud ostukorvi
  Hooldav juukseõli, mis sisaldab spetsiaalselt valitud puuvillaseemne-, viinamarjaseemne-, kanepiseemne- ja sojaoaõli. Õli sulgeb juuksesoomused, pakkudes intensiivset niiskust ja kaitsebarjääri suure poorsusega juustele. Õli taastab vee-lipiidide tasakaalu ja hoiab ära juuste väljalangemise. Muudab rabedad ja haprad juuksed elastsemaks ja säravamaks. Juuste poorsus on juukse võime absorbeerida ehk imada niiskust. Juukse poorsus on seotud juukse kutiikuli kihiga. Poorsed juuksed imavad vett kergesti endasse tänu kahjustatud ehk avatud soomuskihile. Madala poorsusega juukseid peetakse väga vastupidavateks ja sitketeks. Nende töötlemiseks on vaja rohkem aluselisi preparaate kui tugevalt poorsete juuste puhul, sest aluseline preparaat paisutab juust ja selle abil avanevad juuksesoomused kergemini. Keskmise poorsusega juukseid nimetatakse normaalseks ja nad ei vaja erilist töötlemisviisi. Kõrge poorsus juustes on sageli ületöötlemise tulemus. Kasutamine: kanna paar tilka kuivadele või märgadele juustele ja masseeri ka peanahale. Jäta paariks tunniks toimima, seejärel pese juuksed. Vältida silma sattumist.
 20. Toode lisatud ostukorvi
 21. Toode lisatud ostukorvi
 22. Toode lisatud ostukorvi
 23. Toode lisatud ostukorvi
  Juuksemask kõrge poorsusega juustele, mis sisaldab suure molekulmassiga valke. Taastab kahjustatud juuksestruktuuri. Kašmiirist, nisust ja riisist saadud valgud koos puuvilla- ja viinamarjaseemneõliga jätavad juuksed niisutatuks, toidetuks, elastseks ja säravaks. Juuste poorsus on juukse võime absorbeerida ehk imada niiskust. Juukse poorsus on seotud juukse kutiikuli kihiga. Poorsed juuksed imavad vett kergesti endasse tänu kahjustatud ehk avatud soomuskihile. Madala poorsusega juukseid peetakse väga vastupidavateks ja sitketeks. Nende töötlemiseks on vaja rohkem aluselisi preparaate kui tugevalt poorsete juuste puhul, sest aluseline preparaat paisutab juust ja selle abil avanevad juuksesoomused kergemini. Keskmise poorsusega juukseid nimetatakse normaalseks ja nad ei vaja erilist töötlemisviisi. Kõrge poorsus juustes on sageli ületöötlemise tulemus. Kasutamine: kanna mask pestud niisketele juustele, lase toimida 10-30 minutit, seejärel loputa hoolikalt. Vältida silma sattumist.
 24. Toode lisatud ostukorvi
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi

26 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas