Addison Rae

Addison Rae

Addison Rae Fragrance - loodud neile, kes soovivad oma lõhnast enamat. Loome meeleolu parandavaid, nahka niisutavaid veepõhiseid lõhnu, mis mitte ainult ei pane Teid hästi lõhnama, vaid aitavad Teil ka end hästi tunda.

Selle värske lähenemisega toodetele, tootmisele ja aroomidele soovime olla ka lähemal suhtlemisel kaasaegse Gen Z põlvkonnaga, kes ei pruugi traditsioonilisele lõhnakeelele reageerida. Lõhn käivitab emotsionaalse reaktsiooni ja koht meie ajus, mis lõhna registreerib, töötleb tundeid, meeleolusid ja emotsioone, muutes lõhna ja tunnete vahelise seose väga võimsaks.

Veepõhine, vegan, julmuse- ja parabeenivaba!

“Lõhn on väga isiklik ja võib meie meeleolu nii võimsalt mõjutada, et soovisin luua uue viisi lõhna kogemiseks; sellise, mis on läbimõeldum, toetab Teie emotsionaalset heaolu ja sobib hästi Teie nahale. See on see, mida sa väärid.”

– Addison Rae

Forbes Magazine poolt kõige enim teenivaks sisuloojaks nimetatud Addison Rae omab sotsiaalmeedias üle 100 miljoni jälgija. Tema muljetavaldav haare ulatub kaugemale TikTokist – Instagramis on enam kui 40 miljonit jälgijat, YouTube’is on 4,66 miljonit ja Twitteris 4,8 miljonit jälgijat. Täna on ta üks tähendusrikkamaid ja mõjukamaid sisuloojaid kogu maailmas.

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Addison Rae Happy AF EDP (30mL)
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Addison Rae Hyped AF EDP (30mL)
  Addison Rae Hyped AF EDP (30mL)
  Hinnang:
  100%
  30mL
  €40.95
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Addison Rae Chill AF EDP (30mL)

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas