
Antonio Banderas The Secret Temptation EDT (100mL) + Deospray (150mL)
By Antonio Banderas
€19.95
€29.95
€199.50/L
Salvesta hilisemaks
?
Salvestab toote Sinu kontosse
Komplekti kuulub: tualettvesi 100mL, spreideodorant 150mL.
Antonio Banderas The Secret Temptation vürtsika ja puiduse karakteriga parfüüm meestele, mis avaneb bergamoti, rohelise kardemoni, roosa pipra ja elemi värskete lõhnanootidega. Südames lisanduvad kompositsioonile kibeda puju, värske basiiliku ja jasmiini akordid, mis on mässitud vetiveri, puidu, vanilli ja muskuse segusesse põhja.
-
Toode lisatud ostukorvi
-
Toode lisatud ostukorvi
-
Toode lisatud ostukorvi
-
Toode lisatud ostukorvi
-
Toode lisatud ostukorvi
-
Toode lisatud ostukorvi
-
Toode lisatud ostukorvi
-
Toode lisatud ostukorvi
-
Toode lisatud ostukorviSpreideodorant meestele. Antonio Banderas The Icon Elixir uus intensiivne vürtsika kardemoni baasil loodud parfüümvesi, mis sobib kaasaegsele ikoonilisele mehele, kes usaldab täielikult enda teekonda edukuseni. Ikooniline parfüüm on komponeeritud säravate tipunootidega, milles on tsitruselisi ingveri- ja vürtsikaid kardemoninoote. Lõhna aromaatsed südamenoodid moodustuvad soolastest ja värsketest merenootidest, mis on säravad ja jõulised. Taustal kõlavad võrgutavad ja temperamentsed puidunoodid koos sensuaalsete muskusearoomiga, mis lisab parfüümile nii mehelikkust kui iseloomu.
-
Toode lisatud ostukorvi
-
Toode lisatud ostukorvi
-
Tasuta transport tellimustele alates 69€
-
Tellides E-R enne 10:00 saad paki kätte järgmisel päeval
-
Paki toovad turvaliselt kohale SmartPOST, Omniva, DPD automaadid ja DPD kuller
Koostisosad on tootekataloogi lisamisel. Huvi korral palume küsida tootekoostise kohta lisainfot meie klienditeeninduse e-posti aadressilt info@mylook.ee