Signe Tahke Šampoon

5 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Signe Tahke Šampoon Sidrunhein on mugav ja loodussõbralik alternatiiv vedelele šampoonile. Šampoon sisaldab vitamiinirohket argaaniaõli, mis niisutab ning toidab peanahka ja juukseid. Sidrunheina õli annab juustele värske tsitruselise aroomi ja vähendab kõõma teket. Tahke šampoon sidrunhein on suunatud inimesele kellel on normaalne peanahk ning juuksed. Argaaniaõli peamisteks omaduseks on niisutusvõime ja A ning E-vitamiini rohkus. Argaaniaõli on antioksüdant, mis sisaldab palju rasvhappeid nagu Omega-9, mis on vajalikud peanaha tervise parandamisel ning nahastressi vähendamisel. Vähem plastikut – šampoon ei tule plastikpakendis. Astu mugavalt sammuke plastikuvaba maailma poole. Mugav suurus – tahke šampoon mahub pihku ja saad hoida seda igapäevaselt seebialusel. Kulub vähe – erinevalt pudelšampoonist ei juhtu õnnetusi, kus šampooni tuleb pihku liiga palju tänu ebamugavale pudelile/pumbale. Isegi laps saab ise pea pestud. Ei sisalda säilitusaineid – sest neid pole vaja, kuna toode ei sisalda vett. Ei sisalda värvaineid ega sünteetilisi lõhnaaineid – sest Signe kosmeetika ei sisalda neid kunagi. Ei sisalda silikoone ega parabeene. Kasutamine: tõmba šampoon läbi niiskete juuste ja kätega masseeri pead kuni šampoon moodustab mõnusa vahu. Loputa rohke veega. Pärast pesu pane tahke šampoon seebialusele kuivama.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Tahke šampoon on mugav ja loodussõbralik alternatiiv vedelele šampoonile. Šampoon sisaldab kerget kanepiõli, mis niisutab ning toidab peanahka ja juukseid, muutes juuksed pehmeks ja siidiseks. Geraaniumi ja bergamoti eeterlikud õlid tugevdavad juukseid ning annavad juustele lillelise ja värske aroomi. Signe tahke šampoon geraanium ja bergamott on suunatud inimesele kellel on tavapärasest rasusem peanahk ning juuksed. Väherasvane kanepiseemneõli sisaldab ideaalsel kujul omega 3 ja omega 6 rasvhappeid ning on sobiv õli rasuse peanahaga inimestele, sest ei ummista poore. Vähem plastikut – šampoon ei tule plastikpakendis. Mugav suurus – tahke šampoon mahub pihku ja saad hoida seda igapäevaselt seebialusel. Kulub vähe – erinevalt pudelšampoonist ei juhtu õnnetusi, kus šampooni tuleb pihku liiga palju tänu ebamugavale pudelile/pumbale. Isegi laps saab ise pea pestud. Ei sisalda säilitusaineid – sest neid pole vaja, kuna toode ei sisalda vett. Ei sisalda värvaineid ega sünteetilisi lõhnaaineid – sest Signe kosmeetika ei sisalda neid kunagi. Ei sisalda silikoone ega parabeene. Kasutamine: tõmba šampoon läbi niiskete juuste ja kätega masseeri pead kuni šampoon moodustab mõnusa vahu. Loputa rohke veega. Pärast pesu pane tahke šampoon seebialusele kuivama.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Signe Tahke Šampoon Lavendel on mugav ja loodussõbralik alternatiiv vedelele šampoonile. Šampoon sisaldab sügavniisutavat avokaadoõli, mis niisutab ning toidab peanahka ja juukseid. Lavendliõli stimuleerib juuste kasvu ning annab traditsioonilise lillelise aroomi. Tahke šampoon lavendel on suunatud inimesele kellel on kuivad juuksed. Avokaadoõli sisaldab rohkesti rasvu ning seda peetakse üheks kasulikumaks õliks, kuna sisaldab suures koguses vitamiine (A, B, D, E), rasvhappeid (omega3) ja mineraale. Vähem plastikut – šampoon ei tule plastikpakendis. Astu mugavalt sammuke plastikuvaba maailma poole. Mugav suurus – tahke šampoon mahub pihku ja saad hoida seda igapäevaselt seebialusel. Kulub vähe – erinevalt pudelšampoonist ei juhtu õnnetusi, kus šampooni tuleb pihku liiga palju tänu ebamugavale pudelile/pumbale. Isegi laps saab ise pea pestud. Ei sisalda säilitusaineid – sest neid pole vaja, kuna toode ei sisalda vett. Ei sisalda värvaineid ega sünteetilisi lõhnaaineid – sest Signe kosmeetika ei sisalda neid kunagi. Ei sisalda silikoone ega parabeene. Kasutamine: tõmba šampoon läbi niiskete juuste ja kätega masseeri pead kuni šampoon moodustab mõnusa vahu. Loputa rohke veega. Pärast pesu pane tahke šampoon seebialusele kuivama.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Signe Tahke Šampoon Lastele - Apelsin (60g)
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Signe Tahke Šampoon Härradele on mugav ja loodussõbralik alternatiiv vedelele šampoonile. Šampoon sisaldab kookosõli, mis niisutab ning toidab peanahka ja juukseid. Piparmündi ja sidruni eeterlikud õlid stimuleerivad peanahka ja annavad juustele värske aroomi. Tahke šampoon härradele on suunatud aktiivsele mehele, kes on harjunud oma šampooni trenni ja reisile kaasa võtma. Kookosõli niisutab juukseid ja peanahka ning moodustab mõnusa vahu. Vähem plastikut – šampoon ei tule plastikpakendis. Astu mugavalt sammuke plastikuvaba maailma poole. Mugav suurus – tahke šampoon mahub pihku ja saad hoida seda igapäevaselt seebialusel. Kulub vähe – erinevalt pudelšampoonist ei juhtu õnnetusi, kus šampooni tuleb pihku liiga palju tänu ebamugavale pudelile/pumbale. Isegi laps saab ise pea pestud. Ei sisalda säilitusaineid – sest neid pole vaja, kuna toode ei sisalda vett. Ei sisalda värvaineid ega sünteetilisi lõhnaaineid – sest Signe kosmeetika ei sisalda neid kunagi. Ei sisalda silikoone ega parabeene. Kasutamine: tõmba šampoon läbi niiskete juuste ja kätega masseeri pead kuni šampoon moodustab mõnusa vahu. Loputa rohke veega. Pärast pesu pane tahke šampoon seebialusele kuivama.

5 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas