Milk_Shake Lifestyling

15 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Milk_Shake Lifestyling Thermo-Protect (200mL)
  Kinoaproteiinidega kuumakaitse. Ultrapeenikese pihustusega kuumakaitse moodustab juuste ümber kihi, mis kaitseb neid föönitamisel või sirgendamisel kahjustava kuumuse eest. Ennetab katkiste juukseotste tekkimist ja kiirendab föönitamise aega. Kasutamine: Kanna toode umbes 20-30 cm kauguselt pihustatuna puhtasse niisketesse juustesse juurtest otsteni. Viimistle soovitud viisil. ETTEVAATUST! Tuleohtlik! Kaitse päikesekiirguse, sädemete, kuumade pindade ja avatud leegi eest! Toode on rõhu all, pakendit mitte lõhkuda. Vältida silma sattumist. Kasutada ettenähtud viisil. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutada hästi ventileeritud ruumides.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Kinoaproteiinidega föönisoengu primer lisab kohevust ja tekstuuri. Eriline pakend muudab toote vedelast vormist vahuks, mida on hõlbus juustele kanda. Kaitseb kuuma eest, vähendab kuivamiseks kuluvat aega, annab soengule püsivuse ja kaitseb juuksevärvi. Kasutamine: kanna ühtlaselt puhastesse rätikukuivadesse juustesse ja viimistle soovitud viisil. Tähelepanu! Mitte alla neelata! Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Niiskustõkke ja kuumakaitsega soengusprei lokkis juustele. Viimistluseelne sprei eemaldab kahususe pikaks ajaks
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Lokikreem. Kinoa- ja priimaproteiine, Integrity 41®, orgaanilisi puuviljaektrakte ja UV-filtrit sisaldav kreem annab lokkidele vormi ja taltsutab kahususe, muudab juuksed pehmeks ning läikivaks
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Keskmise hoiduvusega juuksegeel. Mälueffektiga kinoaproteiinidega rikastatud juuksegeel annab hoidvuse ja läike. Lisab õhukestele juustele mahtu ja aitab lokkidest kahu eemaldada. Kuivab kiirelt ega jäta jääke. Kasutamine: kanna väike kogus toodet niisketesse või kuivadesse juustesse. Vältida silma sattumist. Mitte alla neelata. Ainult välispidiseks kasutamiseks.
 6. Toode lisatud ostukorvi
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Kinoaproteiinidega siluv viimistluskreem. Silub juuske pinda, kaitseb föönitamise ajal ja annab kerge toe. Muudab juusked pehmeks ja ei jäta jääke. Sobib ka värvitud juustele. Kasutamine: Kanna vajalik kogus kreemi ühtlaselt puhastesse rätikukuivadesse juustesse, viimistle soeng. Mitte alla neelata! Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  UV-filtri ja kinoaproteiinidega tugev juuskelakk värvitud juustele. Kauakestev tugi, kohevus ja läige ilma juukseid liikumatuks muutmata. Kasutamine: Pihusta valmis soengusse 20-30 cm kauguselt. ETTEVAATUST! Tuleohtlik. Konteiner on rõhu all, hoida eemal päikesest ja teistest soojusallikatest. Hoida temperatuuril alla 50℃. Kasutada hästi ventileeritud kohtades. Vältida kontakti silmadega. Kasutada ainult ettenähtud viisil. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Kinoaproteiinidega tugeva hoiduvusega viimistluspasta. Kasutamine: Hõõru väike kogus toodet käte vahel soojaks ja kanna ühtlaselt kuivadesse või niisketesse juustesse ning viimistle soeng. Mitte alla neelata. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Tugev aerosoolivaba UV-fitri, Intgrity 41, orgaaniliste puuviljaekstraktide, niiskustõkke, kinoa-, ja piimaproteiinidega juukselakk värvitud juustele. Struktuur ja erakordne läige ning volüüm. Tugev ja kiirelt kuivav lakk on lihtsalt lahti harjatav ega jäta jääke. Kasutamine: pihusta 20-30 cm kauguselt viimistletud soengule. VÄGA TULEOHTLIK! Mitte alla neelata. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kaitsta päikese käest. Vältida kokkupuudet silmadega.Pakendit mitte purustada. Kasutada hästi ventileeritud alades.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Lokikreem. Kasutamine: kanna puhastesse rätikukuivadesse juustesse ja viimistle soovitud viisil. Tähelepanu! Mitte alla neelata! Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Milk_Shake Lifestyling Hairspray Strong Hold (500mL)
  UV-filtri ja kinoaproteiinidega tugev juuskelakk värvitud juustele. Kauakestev tugi, kohevus ja läige ilma juukseid liikumatuks muutmata.
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Kerge volüümipuuder annab kohevust ja mati tulemuse. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet kuivade juuste juurtele või algul kätele ja siis juustesse ning viimistle soeng soovitud viisil. Tähelepanu! Mitte alla neelata! Võib põhjustada allergiat. Vältida silma sattumist ja toote sissehingamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada jahedas ja kuivas keskkonnas
 14. Toode lisatud ostukorvi
  Milk_Shake Lifestyling Texturizing Spritz (175mL)
  Kinoaproteiinidega kohevust andev sprei. Mati viimistlusega toode annab toe, rannasasise effekti ja kaitseb värvi tuhmumise eest. Kasutamine: Loksuta hoolikalt! Pihusta ühtlaselt rätikukuivadesse juustesse, lase naturaalse tulemuse saavutamiseks loomulikult kuivada või kasuta diffuuserit lisavolüümi ja hoidvuse jaoks.  
 15. Toode lisatud ostukorvi
  Niiskustõkke ja kuumakaitsega soengusprei.

15 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas