BioNike Defence Hair

11 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Koostis on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et võidelda peanaha liigse ketendusega ja vähendada nähtava kõõma hulka juba pärast esimest kasutuskorda. Tänu piroktoonolamiini sisaldusele aitab šampoon ennetada kõõma taasteket. Pudel ja välispakend on valmistatud taaskasutatud materjalidest austamaks keskkonda. Nikkel-testitud Gluteenivaba Kasutamine: kanda märgadele juustele, masseerida õrnalt juustesse ja peanahale. Lasta paar minutit mõjuda, seejärel korralikult loputada. Kasutada 2–3 korda nädalas, vajadusel sagedamini. Ainult välispidiseks kasutamiseks.
 5. Toode lisatud ostukorvi
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Pehmendavate omadustega šampoon, mis sobib ideaalselt peanaha sügeluse ja ärrituse korral ning sagedaseks pesemiseks. Seda on lihtne maha loputada ja see ei muuda juukseid raskeks. Pudel ja välispakend on valmistatud taaskasutatud materjalidest austamaks keskkonda. Nikkel-testitud Gluteenivaba Säilitusainetevaba Kasutamine: kanda šampoon õrnalt masseerides märgadesse juustesse ja peanahale. Lasta paar minutit mõjuda, seejärel loputada.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Tundlikule peanahale ja nõrgenenud juustele (juuste väljalangemise korral). Annab juustele kohevust, tugevust ja elastsust, sealjuures võideldes juuste nõrgenemisega. Sobib sagedaseks juuksepesuks. Hooajalise ja ajutise juuste väljalangemise puhul on ideaalseks täiendavaks hoolduseks juukseid tugevdavatele ampullidele. Pudel ja välispakend on valmistatud taaskasutatud materjalidest austamaks keskkonda. Kasutamine: kanda märgadele juustele, masseerida juustesse ja peanahale. Lasta paar minutit mõjuda, seejärel loputada. Avatud toodet kasutada ja säilitada nõuetekohaselt. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Nikkel-testitud Gluteenivaba Säilitusainetevaba
 8. Toode lisatud ostukorvi
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Mahaloputatav kreemjas koostis, mis aitab eemaldada juustest pusad, muutes juuksed kergemini käsitletavaks, pehmeks, säravaks ja volüümikaks. Sisaldab provitamiini B5 ja rahustavaid toimeaineid (harilik aaloe ja vesiroosiekstrakt), mis aitavad vähendada peanaha ärritust. Toodet võib kasutada vaheldumisi eriotstarbeliste ravišampoonidega. Sisaldab allergeenivaba lõhnaainet. Kasutamine: pärast juuste pesemist masseerida toode juustesse ja peanahale. Lasta paar minutit mõjuda, seejärel loputada. Kasutada kaks-kolm korda nädalas. Kasutada eesmärgipäraselt. Ainult välispidiseks kasutamiseks.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  BioNike Hair tugevdavad juukseampullid (N21x6mL) Suurenenud juuksekadu, mis tekib iseenesest või minimaalsel hõõrdumisel (juuste pesemisel, harjamisel ja fööniga kuivatamisel), võib olla põhjustatud ajutistest teguritest, näiteks sügise saabumisest (hooajaline juuste väljalangemine), või muudest teguritest, näiteks stressist, kalorivaesest toidust, sünnitusest ja imetamisest (ajutine juuste väljalangemine). Defence Hair tugevdav juuksevesi ampullides põhineb vee ja alkoholi segul, mis juustele kantuna on kerge, meeldiva lõhnaga ning jätab värske tunde. See annab juustele uut elujõudu ja kohevust ning tugevdab neid, aidates võidelda hooajalise ja ajutise juuste väljalangemisega. Tõestatud toime* 71,5% suurema vastupanuvõimega juuksed, 58,6% tugevamad juuksed, kohevamad juuksed 75%-l katsealustest *Toime kohta tehti kosmeetilis-kliiniline uuring, milles osales 20 õhukeste, habraste ja elutute juustega naist; juustele kanti üks ampull päevas. Tulemuste hindamiseks tehti kuue nädala pärast tõmbe- ja pesukatsed ning kliiniline hindamine. Juba pärast kolmenädalast kasutamist täheldati statistiliselt olulist paranemist. Nikkel-testitud Gluteenivaba Kasutamine: kandke iga päev (hommikul või õhtul) ühe ampulli sisu peanahale ja juustele neid õrnalt masseerides üks ampull. Võib kanda kuivadele või niisketele juustele (pärast pesu). Viimasel juhul kuivatage juuksed pärast ampulli pealekandmist (fööniga või laske kuivada loomulikul viisil). Näidustused: intensiivhoolduseks üks ampull päevas; säilitavaks hoolduseks üks ampull üle päeva. Tulemuste ilmnemiseks kasutage vähemalt kolme järjestikuse nädala jooksul üks ampull päevas. BioNike Hair tugevdav šampoon (200mL) Annab juustele kohevust, tugevust ja elastsust, sealjuures võideldes juuste nõrgenemisega. Sobib sagedaseks juuksepesuks. Hooajalise ja ajutise juuste väljalangemise puhul on ideaalseks täiendavaks hoolduseks juukseid tugevdavatele ampullidele. Nikkel-testitud Gluteenivaba Säilitusainetevaba   Kasutamine: kanda märgadele juustele, masseerida juustesse ja peanahale. Lasta paar minutit mõjuda, seejärel loputada. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputage kohe veega. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage peanaha ärrituse korral. Ärge kasutage, kui olete teadaolevalt allergiline mõne koostisaine suhtes. Ärrituse või mõne muu kõrvaltoime tekkimisel katkestage toote kasutamine ja teavitage sellest oma arsti või apteekrit. Kasutage ja säilitage avatud toodet nõuetekohaselt. Ainult välispidiseks kasutuseks. Hoiatus: kergsüttiv vedelik. Ärge hoidke küttseadmete, sädemete, lahtise leegi ega kuumade pindade läheduses. Ärge suitsetage toote kasutamise ajal. Hoidke jahedas kohas.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Imab liigse rasu ja mustuse. Lõhna neutraliseeriva omadusega, annab juustele kerguse ja õhulisuse kahe juuksepesu vahel.  Nikkel-testitud Gluteenivaba Säilitusainetevaba Kasutamine: loksutada korralikult. Pihustada juustele 15 cm kaugusel peanahast. Lasta mõned minutid toimida, seejärel kammida juuksed läbi. OHTLIK! Ülimalt tuleohtlik aerosool. Pudel on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Hoida eemal soojusallikatest, kuumadest pindadest, sademetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada tulle või muudele süüteallikatele. Mitte augustada ega põletada, isegi mitte pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada hoolikalt. Avatud toodet kasutada ja säilitada nõuetekohaselt. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

11 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas