Paul Mitchell Extra-Body

Paul Mitchell Extra-Body

9 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Paul Mitchell Extra-Body Shampoo
  Paul Mitchell Extra-Body Shampoo
  Hinnang:
  85%
  4 valikut
  €9.22 - €35.74
  sale
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Paul Mitchell Extra-Body Gift Set
  Paul Mitchell Color Protect komplekt sisaldab:  Extra-Body Daily Shampoo® 300mL Kohevust andev šampoon normaalsetele ja õhukestele juustele. Šampoon igapäevaseks kasutamiseks. Puhastab tõhusalt juuksed, jättes need läikivaks ja kohevaks.                                         Extra-Body Conditioner® 300mL Palsam õhukestele ja normaalsetele juustele. Palsam igapäevaseks kasutamiseks, sobib normaalsetele ja õhukestele juustele. Paksendab ja ravib juukseid, lisab kohevust, jättes need siidiseks. 
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Paul Mitchell Extra-Body Conditioner
  Paul Mitchell Extra-Body Conditioner
  Hinnang:
  87%
  4 valikut
  €8.60 - €36.68
  sale
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Paul Mitchell Extra Body Gift Set
  Extra-body shampoo® (300mL) Kohevust andev šampoon normaalsetele ja õhukestele juustele Extra-body conditioner® (300mL) Palsam õhukestele ja normaalsetele juustele Extra-body daily boost™ (250mL) Juuste juurte tõstmise vahend
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Paul Mitchell Extra-Body Finishing Spray (300mL)
  Püsiv fikseeritus, kohevus ja läige! Juukselakk, mis sobib kõikidele juuksetüüpidele. Omab püsivat fikseerimise võimet iga ilmaga, samuti suure õhuniiskuse korral. Tagab suurepärase kohevuse ja läike. Sisaldab segu, mis suurendab juuste läiget. Sobib eriti hästi peale juuste sirgendamist, kuna kaitseb niiskuse eest. UV-kaitse   Kasutamine: Pihustada kuivadele juustele. Maksimaalse kohevuse saavutamiseks tõsta juuksed üles ja pihustada peanaha ligidale
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Paul Mitchell Extra-Body Thicken Up (200mL)
  Paul Mitchell Extra-Body Thicken Up (200mL)
  Hinnang:
  88%
  200mL
  €22.23 €26.15
  -15%
  Soenguvedelik peentele ja õhukestele juustele. Pantenooli sisaldus tihendab juukseid, muudab need lopsakaks ja voogavaks. Elastsed koostisosad muudavad juuksed pehmeks ega lase neil üksteise külge kleepuda. Haruldased koostisosad välistavad päikesekiirguse kahjustava mõju, jätavad juuksed terveks, tugevaks ja säravaks. Valge soolille seemned aitavad parandada ja läbi tungida kahjustatud juustest, lisades samas ka kohevust ja sära. UV-ja värvikaitse, parabeenide vaba. Kasutamine: Kanna kaks kuni neli pumbatäit võrdsete osadena niisketesse juustesse, võid kasutada ka kuivades juustes kui tahad lisada sära või mingit osa esile tuua.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Paul Mitchell Extra-Body Sculpting Gel (200mL)
  Tugev, mahtu andev geel. Sobib kõikidele juuksetüüpidele. Suurendab juuste kohevust, annab tiheduse ja läike. Kuivab täielikult. UV- ja värvikaitse, parabeenide vaba. Kasutamine: Kanda niisketele juustele. Kanda juustele ning sättida soeng. Vältida riietele sattumist.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Paul Mitchell Extra-Body Sculpting Foam (200mL)
  Tihendav, tugev viimistlusvaht. Sobib kõikidele juuksetüüpidele. Tagab püsiva fikseerituse ja kohevuse. Suurendab läiget. Aktiviseerub kuuma õhu või vee abil. UV-kaitse. Kasutamine: Ballooni enne kasutamist hoolikalt raputada ja suunata alla vahu pihustamiseks. Kanda juustele ja sättida soeng. Vältida riietele sattumist.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Paul Mitchell Extra-Body Daily Boost (250mL)
  Sobib kõikidele juuksetüüpidele. Kerge ja täpne viis kohevuse saavutamiseks juuste juurte tõstmise teel. Kasutamine: Kanda sprei enne fööniga kuivatamist ja soengu sättimist niisketele juustele, vahetult juurtele, peanaha ligidal. Neljast pihustamisest piisab täiesti kohevuse saavutamiseks normaalse juuksetüübi korral.

9 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas