Nuxe Creme Fraiche

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
  1. Toode lisatud ostukorvi
    3 toodet ühes tuubis! Avastage see hämmastav mitmeotstarbeline toode, mis ühendab endas 48-tunnise niisutava kreemi*, meigieemalduspiima ja täidlase tõstva maski. Selle magusa mandli taime piima ja õliga rikastatud maagilise kreemi saladus peitub uudses koostises ja vastupandamatus tekstuuris. Seda saab kasutada erinevates kogustes, et rahuldada kõiki vajadusi: -Kreemina: piisab väikesest tupsutusest niisutamiseks ja koheseks mugavustundeks. Säravad tulemused 81%** naistest, nahk on pehmem ja näeb ilusam välja. -Meigieemaldajana: kasutage nahka masseerides kahte tilka, et aktiveerida selle puhastusjõud. See lahustab meigi ja mustuse näol ja silmadel ilma õlise viimistluseta. Pehmele ja niisutatud nahale. -Maskina: kanda paksu kihina ja lasta mõjuda 5 minutit kord või kaks nädalas, et nahk oleks täidlasem. Selle koostis austab naha mikrobioomi, nahk näeb välja terve ja elujõuline. Crème fraîche de beauté® 3-in-1: nahahooldustoode, mis on loodud ja toodetud Prantsusmaal. 100%*** naistest on veendunud selle niisutavas võimsuses, 100% kasutamise mõnutundes. *48-tunnine niisutamine: instrumentaalne test - 10 vabatahtlikku. **Kasutustest - 21 vabatahtlikku - kohene rahulolu%. ***Kasutustest - 21 vabatahtlikku - rahulolu% 28 päeva pärast.
  2. Toode lisatud ostukorvi
    Nuxe Moisturizing Cream 48H on rikkalik kreem, mis suurendab naha niisutust ilma rasvase efektita. See sobib eriti hästi kuivale nahale. Selle taimse piima ja magusa mandliõli koostis on naha mikrobioomile õrn. Nahk on koheselt toidetud ja rahustatud, see on terve ja elujõudu täis. 97% kõigist koostisosadest on looduslikku päritolu. Vegan. Valmistatud Prantsusmaal.
  3. Toode lisatud ostukorvi
    Nuxe Moisturizing Cream 48H on rikkalik kreem, mis suurendab naha niisutust ilma rasvase efektita. See sobib eriti hästi normaalsele nahale. Selle taimse piima ja magusa mandliõli koostis on naha mikrobioomile õrn. Nahk on koheselt toidetud ja rahustatud, see on terve ja elujõudu täis. 97% kõigist koostisosadest on looduslikku päritolu. Vegan. Valmistatud Prantsusmaal.

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas