Noughty Care Taker

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
  1. Toode lisatud ostukorvi
    Peanahka rahustav palsam oliiviõli ja bisabolool tundlikule ja kõõmatekkele kalduvale peanahale. Palsam on sobiv kuivale, sügelusele ja kõõmale kalduvale peanahale. Oliiviõli, kaerajahu ja bisabolool annavad juustele ja peanahale vajaliku hoolduse. Tootes on kasutatud 97% ulatuses loodusest pärit komponente. Ei ole testitud loomade peal - Veganite sõbralik toode. Kõik Noughty tooted on biolagunevad. Kasutamine: Kanna toodet rätikukuivadesse juustesse, lase mõjuda 1-2 minutit. Loputa. Parim tulemus koos Care Taker šampooniga. Hoiatus: Toote värv võib erineda looduslike ekstraktide tõttu. Väldi silmakontakti. Silma sattumisel loputa rohke veega.
  2. Toode lisatud ostukorvi
    Peanahka rahustav šampoon kaeraekstrakt ja bisabolol tundlikule ja kõõmatekkele kalduvale peanahale. Kogu perele sobiv šampoon rahustab koheselt kuiva, sügelusele ja kõõmale kalduva peanaha. Kaerajahu ja bisabolol aitavad leevendada peanaha probleeme. Tootes on kasutatud 97% ulatuses loodusest pärit komponente. Ei ole testitud loomadel - Veganite sõbralik toode. Kõik Noughty tooted on biolagunevad. Kasutamine: Kanna toodet märgadesse juustesse, masseeri, loputa. Parima tulemuse saamiseks lõpeta hooldus Care Taker palsamiga. Hoiatus: Toote värv võib erineda looduslike ekstraktide tõttu. Väldi silmakontakti. Silma sattumisel loputa rohke veega.
  3. Toode lisatud ostukorvi
    Peanahka rahustav šampoon kaeraekstrakt ja bisabolol tundlikule ja kõõmatekkele kalduvale peanahale. Kogu perele sobiv šampoon rahustab koheselt kuiva, sügelusele ja kõõmale kalduva peanaha. Kaerajahu ja bisabolol aitavad leevendada peanaha probleeme. Tootes on kasutatud 97% ulatuses loodusest pärit komponente. Ei ole testitud loomade peal - Veganite sõbralik toode. Kõik Noughty tooted on biolagunevad. Kasutamine: Kanna toodet märgadesse juustesse, masseeri, loputa. Parima tulemuse saamiseks lõpeta hooldus Care Taker palsamiga. Hoiatus: Toote värv võib erineda looduslike ekstraktide tõttu. Väldi silmakontakti. Silma sattumisel loputa rohke veega.

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas