Nioxin System 6

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys6 Cleanser Shampoo (300mL)
  NIOXIN CLEANSER SHAMPOO -Puhastav šampoon. Süsteem nr 6 märgatavalt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele. Aitab muuta juuksed tunduvalt siledamaks ja tihedamana näivaks. Süsteem nr 6 muudab juuksed paksemaks, tihedamana näivaks ja siledaks, eemaldades karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid ning taastades samas niiskuse ja kaitstes värvi. Kasutamine: Masseerige õrnalt juustesse ja peanahale, loputage hoolikalt.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Nioxin Sys6 3-step System
  NIOXIN KOLMEOSALINE SÜSTEEM nr 6 märgatavalt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele. Aitab muuta juuksed tunduvalt siledamaks ja tihedamana näivaks. Süsteem nr 6 muudab juuksed paksemaks, tihedamana näivaks ja siledaks, eemaldades karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid ning taastades samas niiskuse ja kaitstes värvi. Omadused ja eelised: terviklik professionaalne tihendav hooldus märgatavalt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele; paksemateks, tihedamana näivateks ja siledamateks juusteks; eemaldab karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid; aitab tagada niiskustasakaalu ja siluva toime; aitab värskendada peanaha keskkonda. Kasutamine:  Puhastav šampoon: masseerige õrnalt juustesse ja peanahale, loputage hoolikalt. Peanahka hooldav palsam: kandke peanahast juukseotsteni, jätke 1–3 minutiks mõjuma ja loputage. Hooldustoode peanahale ja juustele: raputage korralikult ja kandke ühtlaselt kogu peanahale, ärge loputage.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  NIOXIN Süsteem nr 6 märgatavalt hõrenenud keemiliselt töödeldud juustele. Aitab muuta juuksed tunduvalt siledamaks ja tihedamana näivaks. Süsteem nr 6 muudab juuksed paksemaks, tihedamana näivaks ja siledaks, eemaldades karvanääpsusid ummistava rasu, rasvhapped ja keskkonnajäägid ning taastades samas niiskuse ja kaitstes värvi. Kasutamine: kandke peanahast juukseotsteni, jätke 1–3 minutiks mõjuma ja loputage.

3 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas