Vitamiinid

Tooted 1-60 - 71'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Melatonin Strong Sleep Oral Spray (30mL)
  Melatoniin on üks levinumaid abilisi, mis aitab inimestel kiiremini uinuda ja ravida unetust. "Tugev Uni" suukaudne sprei sisaldab kõrget doosi melatoniini, mis aitab kergemini magama jääda ja vähendab ajavööndi vahetusega seotud väsimust.  Suur doos melatoniini Aitab kiiremini uinuda Kergendab ajavööndi vahetusega seotud väsimust Parem imendumine läbi suulimaskesta otse vereringesse Maitseb hästi Hambasõbralik koostis (suhkruvaba) Jagub pikalt Õhuvaba pudel 215 päevast annust Kasutamine: loksuta ning pumpa pihustit 2-3 korda enne esmast kasutust. Peale kasutust aseta kork pihustile tagasi. Loputa pihustit sooja veega ummistumise korral. Soovituslik annus: Täiskasvanud: 1 pihustus keele alla või põse siseküljele enne magamaminekut. Reisimisest tinitud ajavööndivahetuse väsimuse leevendamiseks kasuta esimesel reisipäeval ning paaril päeval peale sihtkohta saabumist enne magama minekut.1 sprei sisaldab 1.9 mg melatoniini    
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
  ICONFIT D3-Vitamiin 4000 IU (90pcs)
  ICONFIT D3-Vitamiin 4000 IU (90pcs)
  Hinnang:
  100%
  90pcs
  €8.08 €9.50
  -15%
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Biocyte Multivitamin (60pcs)
  Biocyte Multivitamin (60pcs)
  Hinnang:
  100%
  60pcs
  €15.95
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Hemp Oil & Melatonin Sleep Oral Spray (30mL)
  Melatoniin on üks levinumaid abilisi, mis aitab inimestel kiiremini uinuda ja ravida unetust. "Uni kanepiõliga" suukaudne sprei sisaldab melatoniini, mis aitab kergemini magama jääda ja vähendab ajavööndi vahetusega seotud väsimust. Kanepiseemne õli on rahustav, põletikuvastase toimega ja vähendab stressi. Kanepiseemne õli: Teeb naha kauniks nii seest kui väljast On põletikuvastase toimega Aitab kaasa kolesterooli taseme alanemisele Melatoniin: Aitab kiiremini uinuda Vähendab ajavööndi vahetusega seotud väsimust Parem imendumine otse suu limaskesta kaudu vereringesse Maitseb hästi Hambasõbralik koostis (suhkruvaba) Jagub pikalt Õhuvaba pudel 215 päevast annust Kasutamine: loksuta ning pumpa pihustit 2-3 korda enne esmast kasutust. Peale kasutust aseta kork pihustile tagasi. Loputa pihustit sooja veega ummistumise korral. Soovituslik annus:  Täiskasvanud: 1 pihustus keele alla või põse siseküljele enne magamaminekut. Reisimisest tingitud ajavööndivahetuse väsimuse leevendamiseks kasuta esimesel reisipäeval ning paaril päeval peale sihtkohta saabumist enne magama minekut.1 sprei sisaldab 1mg melatoniini ja 0.25mg kanepiseemne õli.  
 7. Toode lisatud ostukorvi
  ICONFIT Omega 3, 6 & 9 with Vitamin E (90pcs)
  ICONFIT Omega 3, 6 & 9 with Vitamin E (90pcs)
  Hinnang:
  100%
  90pcs
  €7.65 €9.00
  -15%
 8. Toode lisatud ostukorvi
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Beauty Collagen Gel
  Norvita Beauty Collagen Gel
  Hinnang:
  100%
  2 valikut
  €22.02 - €33.92
  sale
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Biotin Vitamin H Oral Spray (30mL)
  Vitamiin H (H tähendab haar un haut, mis on saksa keeles juuksed ja nahk) puhul saab välja tuua palju tervisele kasulikke faktoreid, aga kõige enam on ta siiski tuntud kaunite juuste ja naha hooldajana. Vitamiin H = B7 = Biotiin mängib samuti suurt rolli normaalse metabolismi, närvisüsteemi ja psühholoogiliste funktsioonide säilitamisel.  Aitab kaasa kaunite juuste hoidmisele Aitab kaasa terve naha hoidmisele Toetab närvisüsteemi normaalset talitlust Maitseb hästi Hambasõbralik koostis (suhkruvaba) Jagub pikalt Õhuvaba pudel 37 päevast annust Kasutamine: loksuta ning pumpa pihustit 2-3 korda enne esmast kasutust. Peale kasutust aseta kork pihustile tagasi. Loputa pihustit sooja veega ummistumise korral. Soovituslik annus: Täiskasvanud: 4 spreid päevas, mis sisaldab 3000 μg (6000%*) vitamiin H.*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.  
 11. Toode lisatud ostukorvi
  ICONFIT C-Vitamiin (90pcs)
  ICONFIT C-Vitamiin (90pcs)
  Hinnang:
  100%
  90pcs
  €5.87 €6.90
  -15%
  ICONFIT C-vitamiin toetab immuunsüsteemi, aidates ennetada või leevendada külmetushaigusi. C-vitamiin aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Lisaks on see oluline kollageeni moodustamisel ja vajalik komponent raua imendumisel. Meie vitamiinikapslid on toodetud ainult kõrgeima kvaliteediga taimsetest pullulaanikapslitest. Aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ning paneb sind ennast hästi ja tervena tundma. Mittehappeline ja mao suhtes õrnatoimeline C-vitamiin aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele luude, veresoonte, kõhrede, naha, igemete ja hammaste normaalseks toimimiseks. Võta 2 kapslit päevas koos veega. HOIATUSED: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.SÄILITAMINE: Hoida originaalpakendis toatemperatuuril, niiskuse ja otsese päikesevalguse eest kaitstult.
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Vitamin D3 4000 IU Oral Spray (30mL)
  Vitamiin D3 toidulisandid on efektiivne viis tõsta vitamiin d taset kehas, kui päikest ei ole piisavalt või toitumisest ei saada küllaldaselt. Vitamiin D on vajalik tugevate luude jaoks, sest see aitab kehal kasutada toidust saadavat kaltsiumi.  Kõrge biosaadavusega koostis* Aitab hoida luid ja hambaid tervetena   Aitab hoida normaalset lihaste talitlust Parem imendumine läbi suu limaskesta otse vereringesse Maitseb hästi Hambasõbralik koostis (suhkruvaba) Jagub pikalt Õhuvaba pudel 215 päevast annust *Satia et al. Nutrition Journal (2015) Kasutamine: loksuta ning pumpa pihustit 2-3 korda enne esmast kasutust. Pärast kasutust aseta kork pihustile tagasi. Loputa pihustit sooja veega ummistumise korral. Soovituslik annus: Täiskasvanud: 1 pihustus päevas sisaldab mis sisaldab 4000 IU (100 μg) vitamiin D3, (2000%*).*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.  
 13. Toode lisatud ostukorvi
  ICONFIT Omega 3 Premium (90pcs)
  ICONFIT Omega 3 Premium (90pcs)
  90pcs
  €13.52 €15.90
  -15%
 14. Toode lisatud ostukorvi
  ICONFIT Zn/Zinc (90pcs)
  ICONFIT Zn/Zinc (90pcs)
  Hinnang:
  100%
  90pcs
  €7.23 €8.50
  -15%
  ICONFIT Tsink Diglütsinaat on kergesti imenduv mineraal, mis on oluline kogu organismi toimimiseks. Inimese kehas leidub tsink peamiselt skeletilihastes ja luudes. Tsink on vajalik naha terviklikkuse säilitamiseks, juuksekasvuks, organismi kasvamiseks, rakkude taastumiseks ning vabade radikaalide vastaseks kaitseks. Samuti on tsink vajalik kilpnäärme ja suguhormoonide sünteesis ja talituses. Tagab maitse- ja lõhnaaistingu ning hea nägemise.  Tavapärasest suuremal määral tsinki vajavad: kasvueas noored rasedad ja imetavad emad stressi ja haiguste all kannatavad inimesed kõrge füüsilise koormuse all olevad inimesed  Tsingi pikaaegsel puudusel võib suureneda vastuvõtlikkus infektsioonidele, haavad võivad paraneda halvasti, esineb juuste väljalangemine, söögiisu kaotus, väheneb maitse- ja lõhnatundlikkus, võivad tekkida nägemishäired ning sageneb haigestumine viirustesse. Kuna keha ei tooda ega säilita tsinki loomulikult, peetakse seda oluliseks toitaineks ja seda tuleb hankida toidu või toidulisanditega. ICONFIT Tsink diglütsinaat sisaldab tsinki kelaaditud kujul. Mitmed uuringud on näidanud, et mõne mineraali kelaaditud vormid aitavad organismil kasulikke aineid mitu korda paremini omastada. Kelaaditud tsink imendub oma biosaadavuse tõttu kiiresti ning tõhusamalt.  ICONFIT kapslid ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid ega värvaineid ning on GMO vabad. KOOSTISOSAD: riisijahu (mahuaine), tsink (tsinkdiglütsinaat), taimne pullulaan kapsel. KASUTAMINE: 1 kapsel päevas klaasi veega või vastavalt arsti soovitusele. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Soovitatud annust mitte ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Raseduse, imetamise ning ravimite tarvitamise korral pidada nõu arstiga. Päevane annus sisaldab: Tsink (tsinkdiglütsinaat) 25 mg (250%) KOGUS: 90 kapslit. SÄILITAMINE: Hoida originaalpakendis, toatemperatuuril, kaitstuna niiskuse ja otsese päikesevalguse eest.
 15. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Vitamin C Oral Spray (30mL)
  C vitamiini sprei võimaldab kiirelt ja mugavalt võtta c vitamiini tagades parima biosaadavuse ja kvaliteedi. C vitamiin kaitseb sinu immuunsüsteemi ja aitab toota kollageeni naha, vere, luude ja hammaste jaoks. Aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Vähendab väsimust ja kurnatust. Aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele. Aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Parem imendumine läbi suu limaskesta otse vereringesse. Maitseb hästi. Jagub pikalt. Õhuvaba pudel. Kasutamine: loksuta ning pumpa pihustit 2-3 korda enne esmast kasutust. Peale kasutust aseta kork peale tagasi. Ummistumise korral loputa pihustit. Soovituslik annus: Täiskasvanud: 5 pihustust päevas, mis tagab 500 mg (625%*) C vitamiini.Lapsed alates 3. eluaastast: 2 pihustust päevas, mis tagab 200 mg (250%*) C vitamiini.*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.  
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
  ICONFIT Folic Acid (90pcs)
  ICONFIT Folic Acid (90pcs)
  Hinnang:
  100%
  90pcs
  €6.38 €7.50
  -15%
 18. Toode lisatud ostukorvi
 19. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Immuunsus Sprei Lastele (30mL)
  Tugev topeltkaitse vastupidava immuunsüsteemi arenguks lapses. Immuunsus spreivitamiinis on ideaalne kombinatsioon vitamiine lapse immuunsüsteemi toetamiseks – tsink, C vitamiin ja must leedrimari. Tsink, leedrimari ja vitamiin C aitavad kaasa: immunsüsteemi normaalsele talitlusele Vitamiin C ja tsink aitavad: kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest Tsink aitab kaasa normaalsete: luude säilitamisele makrotoitainete ainevahetusele Must leedrimari: on looduslik antiosüdant on taimne preparaat mida kasutatakse rahvameditsiinis üle maailma Spreivitamiini eelised: suhkruvaba hambasõbralik koostis jagub pikalt õhuvaba pudel Soovituslik annus: Lapsed 3. eluaastast: 3 pihustust päevas sisaldab Tsink 4 mg (40%*), Vitamiin C 80 mg (100%*), ElderCraft® Euroopa Musta Leedri Ekstrakt (Sambucus nigra L.) 293 mg.*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Kasutamine: pumpa pihustit mõned korrad enne esmast kasutust. Loksuta enne igat kasutust. Peale kasutust aseta kork peale tagasi. Ummistumise korral loputa pihustit.
 20. Toode lisatud ostukorvi
  IvyBears Boost Tan (60pcs)
 21. Toode lisatud ostukorvi
  Ivybears Boost Immune (60pcs)
 22. Toode lisatud ostukorvi
  ICONFIT Ferrum With C Vitamin (90pcs)
  ICONFIT Ferrum With C Vitamin (90pcs)
  Hinnang:
  100%
  90pcs
  €9.31 €11.50
  -19%
 23. Toode lisatud ostukorvi
  Hair Care Panda Vegan Gummies (60pcs)
  Hair Care Panda Vegan Gummies (60pcs)
  60pcs
  €22.00 €36.90
  -40%
 24. Toode lisatud ostukorvi
 25. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita HangOVER Suukaudne Sprei (30mL)
  Norvita HangOVER Suukaudne Sprei (30mL)
  Hinnang:
  90%
  €16.92 €19.90
  -15%
  HangOVER suukaudse spreivitamiini mitmekülgne koostis aitab sul paar sammu nutikalt ette mõelda ning ebameeldivat pohmelli ennetada. See vitamiinikompleks sisaldab laias ulatuses erinevaid B-grupi vitamiine, mis tagavad sulle organismi normaalseks talitluseks küllusliku igapäevase varu. Vitamiinid B1, B2, B3, B6 ja B12 aitavad kaasa: närvisüsteemi normaalsele talitlusele Vitaminiid B1, B2, B3, B5, B6 ja B12 aitavad kaasa: normaalsele energiavahetusele Vitamiinid B2, B3, B5, B6 ja B12 aitavad: vähendada väsimust ja kurnatust Spreivitamiini eelised: suhkruvaba hambasõbralik koostis jagub pikalt õhuvaba pudel Kasutamine: pihusta 3 korda enne alkoholi tarbimist ja järgmisel hommikul. Pihusta 3 korda igapäevaselt B vitamiinide taseme tõstmiseks. Loksuta ning pumpa pihustit mõned korrad enne esmast kasutust. Peale kasutust aseta kork peale tagasi. Ummistumise korral loputa pihustit.
 26. Toode lisatud ostukorvi
  Ivybears Vibrant Skin (60pcs)
  Ivybears Vibrant Skin (60pcs)
  Hinnang:
  88%
  60pcs
  €25.90
 27. Toode lisatud ostukorvi
  Hair Care Panda Collagen Twist (60pcs)
  Hair Care Panda Collagen Twist (60pcs)
  60pcs
  €15.00 €20.90
  -28%
 28. Toode lisatud ostukorvi
  ICONFIT D3-Vitamiin 2500 IU (90pcs)
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
 31. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Raua Sprei Lastele (30mL)
  Lastele mõeldud raud, millel on võtmeroll füüsilise aktiivsuse suurendamisel ja normaalse arengu tagamisel. Raud toetab vere punaliblede ja hemoglobiini normaalset moodustumist ning aitab kehas hapnikku transportida. Raud, Vitamiin B12 ja B6 aitavad kaasa: väsimuse ja kurnatuse vähendamisele vere punaliblede moodustumisele normaalsele energiavahetusele immuunsüsteemi normaalsele talitlusele Raud aitab kaasa: laste normaalsele kognitiivsele arengule hemoglobiini normaalsele moodustumisele hapniku normaalsele transpordile kehas Vitamiin B12 aitab kaasa: rakujagunemise protsessile Imendub kiirelt ning ei põhjusta seedehäireid! Soovituslik annus: Lapsed alates 3. eluaastast: 3 pihustust sisaldab: raud 7mg (50%*), 250 μg Vitamiin B12 (metüülkobalamiin), (10 000%*), 2.8 mg Vitamiin B6 (püridoksiin HCl), (200%)*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Kasutamine: pumpa pihustit mõned korrad enne esmast kasutust. Loksuta enne igat kasutust. Peale kasutust aseta kork peale tagasi. Ummistumise korral loputa pihustit.
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
 34. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Magnesium Oral Gel
  Norvita Magnesium Oral Gel
  Hinnang:
  100%
  2 valikut
  €12.67 - €22.87
  sale
 35. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Relax Sprei (30mL)
  Norvita Relax Sprei (30mL)
  Hinnang:
  90%
  €16.92 €19.90
  -15%
 36. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Vegan D3 Vitamin Oral Spray 1000IU (30mL)
  Norvita Vegan D3 Vitamin Oral Spray 1000IU (30mL)
  Hinnang:
  100%
  30mL
  €12.62 €14.85
  -15%
 37. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Vitamiin D3 Sprei Lastele (30mL)
  D3 vitamiin suukaudne sprei lastele. Laktoosi, gluteeni ja GMO vaba. Ei ole lisatud säilitusaineid, värvained ega maitseaineid. Vitamiin D aitab kaasa: laste luude normaalseks kasvuks ja arenguks laste immuunsüsteemi normaalsele talitlusele Spreivitamiini eelised: kõrge biosaadavusega koostis* suhkruvaba hambasõbralik koostis jagub pikalt õhuvaba pudel *Satia et al. Nutrition Journal (2015) Soovituslik annus: Lapsed ja imikud: 1 pihustus päevas sisaldab mis sisaldab 400 IU (10 μg) vitamiin D3, (200%*).*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. Kasutamine: pumpa pihustit mõned korrad enne esmast kasutust. Loksuta enne igat kasutust. Peale kasutust aseta kork peale tagasi. Ummistumise korral loputa pihustit.
 38. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Vitamin B12 Oral Spray (30mL)
  Norvita Vitamin B12 Oral Spray (30mL)
  Hinnang:
  98%
  €16.92 €19.90
  -15%
 39. Toode lisatud ostukorvi
  ICONFIT Q10 Coenzyme (90pcs)
  ICONFIT Q10 Coenzyme (90pcs)
  90pcs
  €16.07 €18.90
  -15%
 40. Toode lisatud ostukorvi
 41. Toode lisatud ostukorvi
 42. Toode lisatud ostukorvi
  VitaYummy Kids Multivitamins (60pcs)
 43. Toode lisatud ostukorvi
  ICONFIT Evening Primrose Seed Oil (90pcs)
  ICONFIT Evening Primrose Seed Oil (90pcs)
  Hinnang:
  100%
  90pcs
  €7.23 €8.50
  -15%
 44. Toode lisatud ostukorvi
 45. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Vitamin C+D Liposomal Oral Gel (50mL)
 46. Toode lisatud ostukorvi
 47. Toode lisatud ostukorvi
 48. Toode lisatud ostukorvi
 49. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita Iron Oral Spray (30mL)
  Norvita Iron Oral Spray (30mL)
  Hinnang:
  87%
  €12.67 €14.90
  -15%
 50. Toode lisatud ostukorvi
  Norvita C Vitamin Liposomal Oral Gel 1000mg (100mL)
 51. Toode lisatud ostukorvi
 52. Toode lisatud ostukorvi
  Biocyte Vitamin C Liposomal (30pcs)
 53. Toode lisatud ostukorvi
  Ülikontsentreeritud vitamiinikompleks, mis annab nahale pehme ja veatu välimuse ning aitab parandada kuiva, ärritatud ja põletikulise naha seisundit. Tarbimissoovitus: 2 karukest päevas.
 54. Toode lisatud ostukorvi
 55. Toode lisatud ostukorvi