✨Transport DPD pakiautomaatidesse 1€!

L'Oreal Paris Telescopic

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  L'Oreal Paris Telescopic Mascara (8mL) Black
  Ripsmetušš, mis silmnähtavalt pikendab ja eraldab igat ripmsekarva otsast otsani. Ripsmetušši mitmekülgse harjase lame osa pikendab ripsmeid ligi 60% ja harjaseline osa eraldab tagades mittekleepuvad kaunid ja glamuursed ripmsed.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  L'Oreal Paris Telescopic Lift Mascara (9,9mL) Black
  Telescopic Lift L’Oréal Paris annab kuni 5 mm* pikemate ripsmete tulemuse, tõstab ripsmeid ja lisab neile mahtu. Uuenduslik silikoonist konksukestega hari haakub täpselt ripsmetega ja tõstab neid ning tänu keramiidiga koostisele on ripsmed niisutatud ja elastsed. Ei kleepu kokku, ei lähe laial, ei pudene ega muuda ripsmeid raskeks. Kasutamine: kanna tušš Telescopic Lift ripsmetele kahes etapis alates juurtest kuni otsteni. Kõigepealt kasuta harja keskosa, et ripsmeid tõsta ja katta need tušiga. Seejärel kasuta külgmist osa, mis kammib ripsmed lahti, pikendab neid kuni 5 mm* ja lisab volüümi. * Instrumentaalne katse, 27 naist.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  L'Oreal Paris Telescopic False Lash Mascara (9mL) Black
  L’Oreal Paris False Lash Telescopic ripsmetušš jalustrabava kunstripsmete efekti saavutamiseks. Ripsmetuši mikrokiududega rikastatud koostis lisab ripsmetele pikkust ning selle teleskoopiline hari katab iga ripsmekarva juba esimese tõmbega. Innovaatilised micro-stretch kiud viivad Sinu ripsmed uutesse dimensioonidesse muutes Sinu pilgu tõeliselt magneetiliseks.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  L'Oreal Paris Telescopic Mascara Carbon Black (8mL)
  Tänu spetsiaalsele painduvale teleskoopharjale saad ripsmeid üksteisest mikroskoopilise täpsusega eraldada, neid kaunilt ülespoole kujundada ja õrnalt katta kergetekstuurilise ripsmetušiga. 1. Fantastiline pikkus ja ripsmekarvade täpne eraldamine - see ripsmetušš pikendab sinu ripsmeid kuni 50%! 2.Sobilik tundlikele silmadele. Kasutamine: Kanna ripsmetušš harjaga puhastele ripsmetele alustades ripsmejuurte lähedalt ja liigu õrnalt kuni ripsmeotsteni. Vajadusel korda sama protseduuri alumistel ripsmetel. Võid kanda peale mitu kihti. Tulemus: Fantastiline pikkus ja tripsmekarvade eraldumise täpsus, sinu ripsmed näivad kuni 50 % pikemad ja tumedamad!
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Telescopic Lift Extra Black L’Oréal Paris annab kuni 5 mm* pikemate ripsmete tulemuse, tõstab ripsmeid ja lisab neile mahtu. Uuenduslik silikoonist konksukestega hari haakub täpselt ripsmetega ja tõstab neid ning tänu keramiidiga sügavmustale koostisele on ripsmed niisutatud ja elastsed. Ei kleepu kokku, ei lähe laial, ei pudene ega muuda ripsmeid raskeks. Kasutamine: kanna tušš Telescopic Lift Extra Black ripsmetele kahes etapis alates juurtest kuni otsteni. Esmalt kasuta harja keskosa, et ripsmeid tõsta ja katta need sügavmusta tušiga. Seejärel kasuta külgmist osa, mis kammib ripsmed lahti, pikendab neid kuni 5 mm* ja lisab mahtu. * Instrumentaalne test, 27 naist.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  L’Oréal Paris Telescopic Lift Waterproof annab kuni 5 mm* pikemad ripsmed, tõstab ripsmeid ja lisab neile mahtu. Uuenduslik silikoonist haakidega hari haakub täpselt ripsmetega ja tõstab neid, veekindel koostis aga tagab pikalt püsiva tulemuse. Avastage uus ripsmete pikendamise tase L’Oréal Paris tootega Telescopic Lift. Sest me oleme seda väärt. *Instrumentaalne katse, 27 naist. Kasutamine: Pealekandmine kahe sammuna. 1. samm. Tõsta ja tihenda ümara harjaga. 2. samm. Kammi ja eralda lameda kammiga.

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas