Küünehooldus

Tooted 1-60 - 222'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Depend 7 Day Hybrid Polish (5mL)
  Depend 7 Day Hybrid Polish (5mL)
  Hinnang:
  92%
  97 valikut
  €0.85 - €3.95
  sale
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ (5mL)
  Depend GelLack Gel iQ (5mL)
  Hinnang:
  97%
  54 valikut
  €1.75 - €5.75
  sale
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Depend O2 Nail Polish (5mL)
  Depend O2 Nail Polish (5mL)
  Hinnang:
  94%
  45 valikut
  €1.03 - €2.05
  sale
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Catrice ICONails Gel Lacquer (10,5mL)
  Catrice ICONails Gel Lacquer (10,5mL)
  Hinnang:
  96%
  42 valikut
  €2.28 - €2.92
  sale
 6. Toode lisatud ostukorvi
  essence Gel Nail Colour (8mL)
  essence Gel Nail Colour (8mL)
  Hinnang:
  89%
  25 valikut
  €1.56 - €1.72
  sale
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Geellakk Gel iQ kõrgläike puhastusvedelik. Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Samm 1. Gel iQ eelpuhastusvahend (Pre-Cleanser) Samm 2. Gel iQ aluslakk Samm 3. Gel iQ värviline lakk Samm 4. Gel iQ pealislakk Samm 5. Gel iQ kõrgläike puhastusvahend (High Shine Cleanser). Peale geellaki kasutamist puhasta küüneplaat hoolikalt puhastusvedelikuga. See toob esile geellaki sära ja värvi. Enne kasutamist loe kindlasti läbi kasutusjuhend, mis on geellaki stardikomplektis ning saadaval kõikides geellaki müügikohtades! Kasutamine: Kanna vatipadjakesele ohtralt Gel iQ kõrgläike puhastusvedelikku. Aseta niisutatud padjake küünele ja oota 5 sekundit. Aseta 2 sõrme padjakesele, et tagada ühtlane surve kogu küünepinnal ning tõmba padjake küünenahast küüne tipuni ühe kindla liigutusega. Kasuta iga küüne puhastamiseks uut puhast padjakest ning korda sama protsessi (punkt 3). Geellaki värvi ja sära esiletoomiseks puhasta neid veel kord puhastusvedelikuga. Kanna padjakesele puhastusvedelik ja puhasta küünenahast küünetipuni. Kõigepealt puhasta küüne keskosa, seejärel vasak ja parem külg. Kasuta mõlema käe jaoks uut padjakest. Lõpetuseks pese oma käed hoolikalt vee ja seebiga puhtaks.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Top Coat (5mL)
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Pre-Cleanser (35mL)
  Geellakk Gel iQ eelpuhastusvedelik. Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Samm 1. Gel iQ eelpuhastusvahend (Pre-Cleanser) Samm 2. Gel iQ aluslakk Samm 3. Gel iQ värviline lakk Samm 4. Gel iQ pealislakk Samm 5. Gel iQ kõrgläike puhastusvahend (High Shine Cleanser). Kasutamine: enne geellaki kasutamist puhasta küüneplaat hoolikalt puhastusvedelikuga. Kanna puhastusvedelik vatipadjakesele ja puhasta küüneplaat põhjalikult. Lase küüntel täielikult kuivada, umbes 30 sekundit. Ära katsu küüneplaati peale puhastamist! Enne kasutamist loe kindlasti läbi kasutusjuhend, mis on geellaki stardikomplektis ning saadaval kõikides geellaki müügikohtades!
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Bella Oggi Nail Polish Gel Effect Keratin
  Bella Oggi Nail Polish Gel Effect Keratin
  Hinnang:
  92%
  55 valikut
  €3.34 - €4.70
  sale
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Sapphire Nail File (15cm)
  Donegal safiirviil naturaalsete küünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tänu viili peenele struktuurile tagab see ülimalt täpse küünehoolduse. Kõrge kvalteet tagab pikaajaliselt viili abrasiivsed omadused.
 14. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Remover (35mL)
  Geellakk Gel iQ eemaldaja, meetod 2, 35ml Sõltuvalt küünetüübist ja nende olukorrast vali endale meeldiv ning sobiv geellaki eemaldamise meetod. Meie soovitame esimese valikuna kasutada geellaki eemaldamiseks esimest meetodit. See meetod sobib enamiku küünetüüpide puhul. Meetod 1: taimsetest õlidest valmistatud geellakieemaldusõli Gel iQ Remover Oil eemaldab Gel iQ geellaki väga õrnalt. Selle eemaldusmeetodi toimimiseks on vajalik, et küünenaha ja geellaki vahel oleks piisavalt küüne väljakasvu osa, mis tekib pärast küünte lakkimist kahe nädalaga. Spetsiaalne koostis kutsub esile reaktsiooni eemaldusõli, vee ja geellaki vahel. See meetod on väga õrn nii küüntele kui ka küünenahkadele. Meetod 2: traditsioonilisem eemaldusmeetod. Selle meetodi puhul kasutatakse geellaki eemaldamiseks geellakieemaldajat Gel iQ Remover ja Gel iQ fooliumiga geellaki eemaldamise mähiseid. Geellakk Gel iQ geellaki eemaldaja meetod 2, toimib koos Gel iQ eemaldusmähistega. Enne kasutamist loe kindlasti läbi põhjalik kasutusjuhend, mis on geellaki stardikomplektis ning saadaval kõikides geellaki müügikohtades! Kasutamine: 1. Kanna rohkelt eemaldajat mähisel asuvale vatipadjakesele ja mähi sõrmeotsad fooliumisse. Jälgi, et niisutatud vatipadjake kataks terve küüne. 2. Lase toimida 15 min. (Toimimise aeg võib varieeruda sõltuvalt küüne tüübist.) Ava 1 sõrm, kui geel on pehmenenud, eemalda õrnalt geel apelsinipuust maniküüritikuga. Kui kogu geellakk ei ole pehmenenud, sulge mähis uuesti. NB! Jäta teised sõrmed mähituks, kuni sa jõuad kraapimisega nendeni. 3. Peale geeli eemaldamist pese käed seebi ja leige veega 4. Kanna küüntele ja küünenahkadele küüneõli. Toode sobib veganitele.
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Remover Oil (35mL)
 18. Toode lisatud ostukorvi
  Bell HYPOAllergenic French Nail Enamel
  Bell HYPOAllergenic French Nail Enamel
  Hinnang:
  100%
  3 valikut
  €2.93 €4.50
  -35%
 19. Toode lisatud ostukorvi
 20. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Metal Cuticle Remover
 21. Toode lisatud ostukorvi
 22. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Cuticle Cutter
 23. Toode lisatud ostukorvi
 24. Toode lisatud ostukorvi
 25. Toode lisatud ostukorvi
  Wibo Deep Neons Nail Polish (8.5mL)
  Wibo Deep Neons Nail Polish (8.5mL)
  Hinnang:
  100%
  3 valikut
  €2.95 €5.90
  -50%
 26. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Gel iQ Start Kit
  Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Uudse koostisega geellakk Gel iQ - kiire ja lihtne küüntele kanda, suurepärase kõrgläike ja volüümi andva efektiga. NO PREP tehnoloogia, ehk sa ei pea oma loomulikke küüsi enne lakkimist poleerima ega kandma küüntele tugevatoimelist primerit, mis võivad sinu küüsi kahjustada ning seetõttu tuleks neid vältida. Depend Gel iQ stardikomplekt sisaldab: aluslakk 5mL, pealislakk 5mL, eelpuhastaja 25mL, läikepuhastaja 25mL, küüneviil 1tk, apelsinipuust maniküüritikk 1tk, taimeriga UV/LED lamp (adapteriga) 1tk, kasutusjuhend - kõike, mida vajad, välja arvatud sinu eelistatud värvilist geellakki ja geellaki eemaldajat. Gel iQ geellakki saad kasutada ka varbaküüntel, seda kantakse varbaküüntele samamoodi nagu sõrmeküüntele. Enne hoolduse alustamist loe pakendis olevaid üksikasjalikke kasutusjuhiseid ja ohutusalast teavet! Kasutamine: Gel iQ vajab vaid puhastamist õrnatoimelise puhastusvedelikuga (Pre-Cleanser, samm 1) enne geellaki kasutamist. UV/LED-lamp on spetsiaalselt välja töötatud Gel iQ sarjale ning selle lambiga on geeli kõvastamise aeg igas etapis 30 sekundit. Lambi ja geeli koosmõjul tekib tasandav efekt, kus kõvastumise ajal kaovad geelil kõik ebatasasused, isegi kui geellakk pole ühtlaselt küüntele kantud. Kui pealislakk on lambi all kõvenenud, pead vaid küüned puhastama kõrgläike puhastusvedelikuga (High Shine Cleanser, samm 5), mis annab küüntele fantastilise läike ja intensiivse värvi. Peale puhastamist on geellaki pind täiuslikult kuivanud ning seda võib koheselt katsuda ilma laki pinda vähimalgi määral kahjustamata. Gel iQ geellakk on kauakestev, püsib küüntel kuni 14 päeva. Geel iQ eemaldamisprotsess on ainulaadne ja õrn nii küüntele, kui ka küünenahkadele. Vajad selleks ainult spetsiaalset taimeõli (Remover Oil, meetod 1) ja sooja veega leotamist. Mõnel juhul, näiteks kui sul on eriti kuivad küüned, võib vaja minna tugevamat eemaldajat (Remover + Removal wraps, meetod 2).  Ära kasuta geellakki, kui: sul on varem tekkinud allergiline reaktsioon sarnaseid tooteid kasutades (UV/LED lambiga kõvastuvad tooted); oled allergiline akrülaatide vastu, kuna need võivad põhjustada allergilist reaktsiooni su küünenahad on lõhenenud või vigastatud või kui su küüned on halvas seisundis (liiga õhukesed, kuivad või kihistuvad); sa närid küüsi või sul on nii lühikesed küüned, et küüs lõpeb enne sõrmeotsa. Tähelepanu! Väldi geellaki sattumist nahale. Hoia lastele kättesaamatus kohas. Võib tekitada allergilist reaktsiooni. Igasuguse ebameeldiva reaktsiooni puhul lõpeta toote kasutamine. Väldi toote sattumist silma! Silma sattumisel loputa veega ja pöördu arsti poole. Säilita tooteid kinnisena toatemperatuuril, otsese päikesevalguse eest kaitstult. See toode ei ole mõeldud kasutamiseks alla 16-aastastele.
 27. Toode lisatud ostukorvi
  Wibo Think Pink Nail Polish (8mL)
  Wibo Think Pink Nail Polish (8mL)
  Hinnang:
  100%
  Think Pink 1
  €2.45 €4.90
  -50%
 28. Toode lisatud ostukorvi
 29. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Beauty Care Cuticle Remover
 30. Toode lisatud ostukorvi
  Andreia Professional LAB: Repair Complex (10,5mL)
  SOS-hooldus nõrkade ja habraste küünte parandamiseks. Parandab küüne tekstuuri ja muudab need hetkega tugevamaks ja vastupidavamaks, samuti niisutab ja toidab sügavalt. Rikastatud AHA, B5- ja C-vitamiiniga. Nähtavad tulemused juba esimesel nädalal! Kasutamine: Kandke kaks korda nädalas.
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
 34. Toode lisatud ostukorvi
 35. Toode lisatud ostukorvi
  Professionaalne igapäevane hooldustoode, mis parandab küünenahkade välimust ja seisukorda ning annab küüntele sära. Sisaldab bioloogiliselt aktiivseid looduslikke koostisosi. Külmpressitud orgaaniliste õlidega (avokaado, jojoba, makadaamia) rikastatud koostis tagab nõrkade, tuhmide küünte ja õrnade küünenahkade optimaalse igapäevase hoolduse. Rikkalik õlivalem toidab ja poleerib küüneplaati sügavuti, muutes küüned ideaalselt elastseks ja läikivaks. Regulaarne kasutamine hoiab ära küünenahkade rebenemise ja küüntele kasvamise Ennetab kuivust ja muudab küünenahad pehmeks, toidab ja pinguldab küüsi, taastab elujõu ja sära 100% vegan Mineraalõlide vaba
 36. Toode lisatud ostukorvi
  essence The Nail Repair Oil (8mL)
  essence The Nail Repair Oil (8mL)
  Hinnang:
  100%
  €1.80 €2.25
  -20%
 37. Toode lisatud ostukorvi
 38. Toode lisatud ostukorvi
  Geellakk Gel iQ eemalduse mähis, toimib koos Gel iQ geellaki eemaldajaga (samm 2).Enne kasutamist loe kindlasti läbi põhjalik kasutusjuhend, mis on geellaki stardikomplektis ning saadaval kõikides geellaki müügikohtades! Kasutamine: Kanna rohkelt eemaldajat mähisel asuvale vatipadjakesele ja mähi sõrmeotsad fooliumisse. Jälgi, et niisutatud vatipadjake kataks terve küüne. Lase toimida 15 min. (Toimimise aeg võib varieeruda sõltuvalt küüne tüübist.) Ava 1 sõrm, kui geel on pehmenenud, eemalda õrnalt geel apelsinipuust maniküüritikuga. Kui kogu geellakk ei ole pehmenenud, sulge mähis uuesti. NB! Jäta teised sõrmed mähituks, kuni sa jõuad kraapimisega nendeni. Peale geeli eemaldamist pese käed seebi ja leige veega. Kanna küüntele ja küünenahkadele küüneõli.
 39. Toode lisatud ostukorvi
 40. Toode lisatud ostukorvi
 41. Toode lisatud ostukorvi
 42. Toode lisatud ostukorvi
  Bella Oggi Metallic Cuticle Pusher 2in1
  Metallist, professionaalse disainiga ning erinevate otsadega küünenaha lükkaja teostab maniküüriks sobiva ettevalmistava viimistlustoimingu, eemaldades mugavalt naturaalset küünt katvad ebavajalikud jäägid.
 43. Toode lisatud ostukorvi
  essence The 4in1 Profi File
  essence The 4in1 Profi File
  Hinnang:
  100%
  €1.56 €1.95
  -20%
 44. Toode lisatud ostukorvi
 45. Toode lisatud ostukorvi
 46. Toode lisatud ostukorvi
  Bell HYPOAllergenic Beauty Nail Oil
 47. Toode lisatud ostukorvi
 48. Toode lisatud ostukorvi
  essence The Cuticle Remover (8mL)
  essence The Cuticle Remover (8mL)
  Hinnang:
  60%
  €1.80 €2.25
  -20%
 49. Toode lisatud ostukorvi
 50. Toode lisatud ostukorvi
 51. Toode lisatud ostukorvi
 52. Toode lisatud ostukorvi
  Bell HYPOAllergenic Intense Rebuilder Base Coat
 53. Toode lisatud ostukorvi
  Lovely Autumn Vibes Nail Polish (8mL)
  Lovely Autumn Vibes Nail Polish (8mL)
  Hinnang:
  100%
  3 valikut
  €3.16 €7.90
  -60%
 54. Toode lisatud ostukorvi
  essence French Manicure Click-On Nails (12pcs)
  essence French Manicure Click-On Nails (12pcs)
  Hinnang:
  40%
  2 valikut
  €2.92 €3.65
  -20%