Küünehooldus

Tooted 1-60 - 164'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Depend O2 Nail Polish (5mL)
  Depend O2 Nail Polish (5mL)
  Hinnang:
  95%
  48 valikut
  €0.98 - €1.95
  sale
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ (5mL)
  Depend GelLack Gel iQ (5mL)
  Hinnang:
  98%
  52 valikut
  €2.83 - €5.75
  sale
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Depend 7 Day Hybrid Polish (5mL)
  Depend 7 Day Hybrid Polish (5mL)
  Hinnang:
  92%
  128 valikut
  €1.16 - €4.55
  sale
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Bella Oggi Nail Polish Gel Effect Keratin
  Bella Oggi Nail Polish Gel Effect Keratin
  Hinnang:
  91%
  37 valikut
  €3.05 - €4.60
  sale
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Base Coat (5mL)
  Depend GelLack Gel iQ Base Coat (5mL)
  Hinnang:
  100%
  €4.03 €5.75
  -30%
  Depend Geellakk Gel iQ aluslakk.Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Samm 1. Gel iQ eelpuhastusvahend (Pre-Cleanser) Samm 2. Gel iQ aluslakk Samm 3. Gel iQ värviline lakk Samm 4. Gel iQ pealislakk Samm 5. Gel iQ kõrgläike puhastusvahend (High Shine Cleanser) Aluslakk kõvastub UV/LED-lambi all 30 sekundit. Enne kasutamist loe kindlasti läbi kasutusjuhend, mis on saadaval kõikides geellaki müügikohtades!Toode sobib veganitele.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Nail Lacquer (15mL)
  OPI Nail Lacquer (15mL)
  Hinnang:
  94%
  59 valikut
  €10.95 - €11.95
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Top Coat (5mL)
  Depend GelLack Gel iQ Top Coat (5mL)
  Hinnang:
  100%
  €4.03 €5.75
  -30%
  Depend Geellakk Gel iQ pealislakk.Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Samm 1. Gel iQ eelpuhastusvahend (Pre-Cleanser) Samm 2. Gel iQ aluslakk Samm 3. Gel iQ värviline lakk Samm 4. Gel iQ pealislakk Samm 5. Gel iQ kõrgläike puhastusvahend (High Shine Cleanser). Pealislakk kõvastub UV/LED-lambi all 30 sekundit. Kui pealislakk on lambi all kõvenenud, puhasta küüned kõrgläike puhastajaga (High Shine Cleanser), mis annab fantastilise sära ja intensiivse värvi. Enne kasutamist loe kindlasti läbi kasutusjuhend, mis on saadaval kõikides geellaki müügikohtades!Toode sobib veganitele.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Pre-Cleanser (35mL)
  Depend GelLack Gel iQ Pre-Cleanser (35mL)
  Hinnang:
  100%
  35mL
  €2.77 €3.95
  -30%
  Geellakk Gel iQ eelpuhastusvedelik. Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Samm 1. Gel iQ eelpuhastusvahend (Pre-Cleanser) Samm 2. Gel iQ aluslakk Samm 3. Gel iQ värviline lakk Samm 4. Gel iQ pealislakk Samm 5. Gel iQ kõrgläike puhastusvahend (High Shine Cleanser). Kasutamine: enne geellaki kasutamist puhasta küüneplaat hoolikalt puhastusvedelikuga. Kanna puhastusvedelik vatipadjakesele ja puhasta küüneplaat põhjalikult. Lase küüntel täielikult kuivada, umbes 30 sekundit. Ära katsu küüneplaati peale puhastamist! Enne kasutamist loe kindlasti läbi kasutusjuhend, mis on geellaki stardikomplektis ning saadaval kõikides geellaki müügikohtades!
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Geellakk Gel iQ kõrgläike puhastusvedelik. Gel iQ geellakk, millel on uus UV/LED-lakitehnoloogia, mis annab sulle täiuslikud läikivad küüned 5 lihtsa sammuga! Samm 1. Gel iQ eelpuhastusvahend (Pre-Cleanser) Samm 2. Gel iQ aluslakk Samm 3. Gel iQ värviline lakk Samm 4. Gel iQ pealislakk Samm 5. Gel iQ kõrgläike puhastusvahend (High Shine Cleanser). Peale geellaki kasutamist puhasta küüneplaat hoolikalt puhastusvedelikuga. See toob esile geellaki sära ja värvi. Enne kasutamist loe kindlasti läbi kasutusjuhend, mis on geellaki stardikomplektis ning saadaval kõikides geellaki müügikohtades! Kasutamine: Kanna vatipadjakesele ohtralt Gel iQ kõrgläike puhastusvedelikku. Aseta niisutatud padjake küünele ja oota 5 sekundit. Aseta 2 sõrme padjakesele, et tagada ühtlane surve kogu küünepinnal ning tõmba padjake küünenahast küüne tipuni ühe kindla liigutusega. Kasuta iga küüne puhastamiseks uut puhast padjakest ning korda sama protsessi (punkt 3). Geellaki värvi ja sära esiletoomiseks puhasta neid veel kord puhastusvedelikuga. Kanna padjakesele puhastusvedelik ja puhasta küünenahast küünetipuni. Kõigepealt puhasta küüne keskosa, seejärel vasak ja parem külg. Kasuta mõlema käe jaoks uut padjakest. Lõpetuseks pese oma käed hoolikalt vee ja seebiga puhtaks.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Nail Polish Remover Pump-In Super Fast (125mL)
  Väga kiire toimega küünelakieemaldaja. Ei sisalda atsetooni - see vähendab küünte hapraks muutumise ning küüneplaadi kahjustumise riski. Ei sisalda ka õli, värv- ega lõhnaaineid, mis võivad põhjustada küüne värvimuutusi või jätta küünte pinnale küünelaki kinnitumist takistavaid jääke. Sobib loomulikele küüntele. Kasutamine: keerake korgi ülemist osa paremale poole ja avage kaas. Asetage vatipadi pumbale ja vajutage alla, et niisutada see vajaliku koguse küünelakieemaldajaga. NB! Ärge kasutage kunstküüntel.
 12. Toode lisatud ostukorvi
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Remover (35mL)
  Depend GelLack Gel iQ Remover (35mL)
  Hinnang:
  100%
  35mL
  €2.77 €3.95
  -30%
 14. Toode lisatud ostukorvi
  Catrice ICONails Gel Lacquer (10,5mL)
  Catrice ICONails Gel Lacquer (10,5mL)
  Hinnang:
  100%
  37 valikut
  €2.85 - €2.90
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Infinite Shine (15mL)
  OPI Infinite Shine (15mL)
  Hinnang:
  100%
  34 valikut
  €16.95
 17. Toode lisatud ostukorvi
  OPI Advent Calendar
  OPI Advent Calendar
  Hinnang:
  100%
  €69.80
 18. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Remover Oil (35mL)
  Depend GelLack Gel iQ Remover Oil (35mL)
  Hinnang:
  95%
  35mL
  €3.05 €4.35
  -30%
 19. Toode lisatud ostukorvi
 20. Toode lisatud ostukorvi
 21. Toode lisatud ostukorvi
  Bella Oggi Metallic Cuticle Pusher 2in1
 22. Toode lisatud ostukorvi
 23. Toode lisatud ostukorvi
  Minute Quick Finish läbipaistev pealislakk kuivatab värvilise küünelaki. See on pealislakk, mis ühtlasi suurendab värvilaki läiget. Tänapäeva hõivatud naiste jaoks on Minute Quick Finish tähtis toode, sest kuivatab küünelaki lausa sekunditega (puutekuiv) - märgatav kokkuhoid maniküüriajas. Pealislakk kirgastab värvilakki ja annab sellele kaitsva läike, mis hoiab ära küünelaki pragunemise. Kasutamine: pärast viimast küünelaki kihti oota 1 minut ja seejärel kanna Minute Quick Finish kogu küünepinnale. Ühe minutiga on küünelakk puutekuiv ja läikiv. Võid seda küüntele kanda ka paar päeva hiljem maniküüri värskendamiseks.
 24. Toode lisatud ostukorvi
  Depend GelLack Gel iQ Start Kit
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
 27. Toode lisatud ostukorvi
  Bella Oggi Diamond Nails Top Coat (10mL)
  Säravad küüned nagu teemandid! Plastifitseerivatest vaikudest valmistatud läikekompleks pealislakis annab volüümi ja supersära efekti ning pikendab maniküüri 2 päeva võrra.
 28. Toode lisatud ostukorvi
  Taastav aluslakk küünetugevdaja bambusekstraktidega sisaldab E-vitamiini, AHA ja PHA happeid, mis aitavad tugevdada küüneplaati ja taastada haprad küüned. 72% loodusliku päritolu koostisosadega
 29. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Nipper 9,5cm, Matt Finish 4mm
 30. Toode lisatud ostukorvi
 31. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Nail Clippers
  Väikesed ja käepärased küünetangid on valmistatud kvaliteetsest terasest. Küünetangide kumbki tera on eraldi käsitsi teritatud, et kindlustada puhtaim lõige. Küüneplaadi kahjustuste vältimiseks hoia lõikamisel lõiketerad küüneplaadiga risti. Küünte lõikeäär silu Mavala küüneviiliga. Kasuta neid tange ainult küünte lõikamiseks ja väldi nende maha kukkumist, kuna tangide kukkumine võib lõiketerade joondamist kahjustada.
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Crystal Nail Polish Remover
  Mavala Crystal Nail Polish Remover
  Hinnang:
  100%
  2 valikut
  €5.95 - €8.95
 34. Toode lisatud ostukorvi
 35. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Mavala Stop (10mL)
  Küünte ja küünenahkade närimine ning pöidla imemine on väga halvad harjumused, mis rikuvad nii küünte välimuse kui soodustavad küünte murdumist ja põletikuliste küünenahkade teket. Pöidla imemine rikub hambumust. Kibeda maitsega läbipaistev email-lakk aitab vältida sõrmede suhu panemist ja vabaneda halvast harjumusest. Võtmekomponendiks on toimeaine, mille kibe maitse vabaneb süljega kokkupuutel. Toode on dermatoloogiliselt testitud ja tervisele ohutu Võib kasutada nii puhastel küüntel kui kanda lakitud küüntele Sobib kasutamiseks nii lastele alates 3 eluaastast kui täiskasvanutele. Kasutamine: kanna hooldus üle terve küüne pinna (või lakitud küüne) ja lase kuivada. Hoidu käte pesemisest vahetult pärast hooldustoote kasutamist. Korda pealekandmist iga kahe päeva järel kuni ebasoovitava harjumuse lõppemiseni. Hoiatus: ei sobi kasutamiseks alla 3 aastastele lastele, kuna nad võivad kibeda maitsega harjuda.
 36. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Cuticle Remover (10mL)
  Mavala Cuticle Remover (10mL)
  Hinnang:
  100%
  €9.56 €12.95
  -26%
  Hooldus pehmendab küünenahkasid ning eemaldab efektiivselt ülekasvanud küünenahad. Hooldatud küünenahad ja täiuslik küünekontuur muudavad käed ja küüned elegantseks. Küünenaha eemaldaja tiksotroopne koostis pehmendab koheselt küünenahad. Pehmenenud küünenahkasid ja surnud naharakke on küüneplaadilt kerge tagasi lükata ning taastada korrapärane ja ühtlane küünekontuur. Küünenaha eemaldaja sobib nii naistele kui meestele. Pakendis on kaasas puidust mini-maniküüripulgake küünenahkade tagasi lükkamiseks. Kasutamine: eemalda jäägitult kogu küünelakk ja viili küüned. Kanna pintsliga küünekontuurile üks kiht küünenaha eemaldajat. Lase sel mõjuda üks minut ja seejärel lükka küünenahad vatti mähitud maniküüripulgaga õrnalt tagasi. Ära kunagi kasuta küünenahkade tagasilükkamiseks metallinstrumenti, sest see kahjustab küünemaatriksit ja muudab küüneplaadi sooneliseks. Kui oled küünenahad tagasi lükanud, pese käed seebi ja veega, loputa hoolikalt ja kuivata enne maniküüriga jätkamist. Ole teadlik: küünenaha eemaldaja on leeliselise koostisega. Väldi selle silma sattumist, sest see võib põhjustada pimedaks jäämist. Hoia toodet lastele kättesaamatus kohas. Ära kunagi kasuta põletikulisel või ärritunud küünenahal või kahjustunud nahal. Kasutamisel järgi alati hoolikalt juhiseid.
 37. Toode lisatud ostukorvi
  Stikily Nail Wraps Kalli
 38. Toode lisatud ostukorvi
 39. Toode lisatud ostukorvi
  Stikily Nail Wraps Iiris
  Küünelakikleebised on mugav alternatiiv küünelakile! Kleebised on valmistatud tavalisest küünelakist ja küüntele lihtsasti kleebitavad. Paigaldamine on imelihtne, vaja on ainult küüneviili ja veidi keskendumist! Puhasta küüned rasust ja mustusest. On oluline, et küünepind oleks puhas – selliselt kinnitub kleebise all olev liim küünele paremini. Lükka küünenahad õrnalt tagasi, et saaksid kleebised paigutada võimalikult küünenaha lähedale. Kleebise küünele asetamiseks mõõda esmalt sobiva suurusega küünelakikleebis. Kui kahtled kahe suuruse vahel, vali alati väiksem. On oluline, et kleebis kinnituks ainult küünele, mitte küünenahkadele. Soovi korral trimmi kleebist kääridega. Eemalda kleebiselt kaitsekile Eemalda kleebis aluselt Aseta kleebis küünele ning vajuta tugevalt, et katta kogu küünepind. Surudes kleepsule kogu küüne ulatuses – veendu, et kleebis on küünele korrektselt kinnitunud. Lõika kääridega üleliigne kleebis võimalikult küüne lähedalt. Viili ülejäänud kleebis pikkade, samas suunas tõmmetega. Soovi korral laki küüned läbipaistva pealislakiga, et muuta Heranails küünelakikleebis veelgi vastupidavamaks. Väldi veega kokkupuudet 2 tunni vältel peale paigaldamist. Kätepesu on OK, nõudepesu võiks oodata ;) Küünelakikleebise eemaldamine küüneõliga: Pane pisut õli küünejuurele ja lase veidi mõjuda. Hakka siis puidust tikuga kleebist lahti lükkama – õli lahustab liimi ning samal ajal puidust tikuga saada mugavalt kleebise maha. NB! Kindlasti ära eemalda küünelakikleebist lihtsalt küünelt maha tõmmates - see võib küüne pinda kahjustada. Nipid! Lühemate küünte puhul saab küünelakikleebist lõigata pooleks - sedasi saad kasutada kleebiseid kaks korda.  Lükka küünenahad õrnalt tagasi, et saaksid kleebised paigutada võimalikult küünejuure lähedale. Vajadusel võid küünelakikleebiseid kohendada kääridega, et need Sinu küüne jaoks täielikult sobiksid. Alusta kleebiste paigaldamist väikesest sõrmest ning liigu edasi pöidla poole.
 40. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Cuticle Scissors - Beauty Care
  Donegal Cuticle Scissors - Beauty Care
  Hinnang:
  40%
  €2.35 €3.55
  -34%
 41. Toode lisatud ostukorvi
 42. Toode lisatud ostukorvi
 43. Toode lisatud ostukorvi
 44. Toode lisatud ostukorvi
 45. Toode lisatud ostukorvi
 46. Toode lisatud ostukorvi
  ISDIN SI-NAILS® küünte tugevdaja. Katioonilise hüaluroonhappega küünenaha niisutaja. Nähtavad tulemused 14 päevaga. ISDIN SI-NAILS® on küünte tugevdaja, mis on välja töötatud spetsiaalselt küünte kaitsmiseks ja välimuse parandamiseks. Dermatoloogiliselt testitud. Tänu aktiivsete toimeainete kombinatsioonile, ISDIN SI-Nails®:1. Soodustab küünte kasvu ja suurendab nende vastupanuvõimet, aidatesvältida küünte murdumisi.2. Aitab küünte remineraliseerimist ja restruktureerimist tänu räni ja keratiini koguse ja kvaliteedi tõusule.3. Taastab küünte ja küünenahkade loomuliku välimuse.4. Lihtne kasutada, naturaalne tulemus. Kasutamine: Toote esmakordsel kasutamisel peate aplikaatori nupule vajutama umbes 25 korda, kuni aplikaatori hari on niisutatud. Toodet kasutades peate aplikaatori nupule vajutama ainult üks kord iga küüne kohta. Kandke iga päev puhastele, lakkimata ja kuivadele küüntele. Parimate tulemuste saamiseks vältige küünte kokkupuudet veega või kandke toodet uuesti peale pärast kätepesu. Kuidas kasutada?: 1. Küüne servades 2. Üle küüne 3. Küüne all 4. Klõps, järgmine küüs.
 47. Toode lisatud ostukorvi
 48. Toode lisatud ostukorvi
 49. Toode lisatud ostukorvi
 50. Toode lisatud ostukorvi
 51. Toode lisatud ostukorvi
  Suurepärane vahend loomuliku „prantsuse maniküüri" jaoks. Mavala Nail-White küünepliiats valgendab küüneotsad ja annab küüntele loomulikult puhta kontuuri. Kasutamine: esmalt puhasta küünealune Mavala maniküüripulgaga. Seejärel niisuta valgendavat küünepliiatsit ja värvi pliiatsiga üle sõrmeotsa ulatuv küünealune pind. Järgnevalt poleeri küüned Mavala Nail Buffer poleerimiskomplekti roosa poleerijaga või kanna küüntele kaitsev aluslakk, värvitu või pastelne küünelakk ja pealislakk.
 52. Toode lisatud ostukorvi
 53. Toode lisatud ostukorvi
 54. Toode lisatud ostukorvi
  Stikily Nail Wraps Suki
 55. Toode lisatud ostukorvi
  Stikily Nail Wraps Cordelia
 56. Toode lisatud ostukorvi
  Stikily Nail Wraps Ilme
  Küünelakikleebised on mugav alternatiiv küünelakile! Kleebised on valmistatud tavalisest küünelakist ja küüntele lihtsasti kleebitavad. Paigaldamine on imelihtne, vaja on ainult küüneviili ja veidi keskendumist! Puhasta küüned rasust ja mustusest. On oluline, et küünepind oleks puhas – selliselt kinnitub kleebise all olev liim küünele paremini. Lükka küünenahad õrnalt tagasi, et saaksid kleebised paigutada võimalikult küünenaha lähedale. Kleebise küünele asetamiseks mõõda esmalt sobiva suurusega küünelakikleebis. Kui kahtled kahe suuruse vahel, vali alati väiksem. On oluline, et kleebis kinnituks ainult küünele, mitte küünenahkadele. Soovi korral trimmi kleebist kääridega. Eemalda kleebiselt kaitsekile Eemalda kleebis aluselt Aseta kleebis küünele ning vajuta tugevalt, et katta kogu küünepind. Surudes kleepsule kogu küüne ulatuses – veendu, et kleebis on küünele korrektselt kinnitunud. Lõika kääridega üleliigne kleebis võimalikult küüne lähedalt. Viili ülejäänud kleebis pikkade, samas suunas tõmmetega. Soovi korral laki küüned läbipaistva pealislakiga, et muuta Heranails küünelakikleebis veelgi vastupidavamaks. Väldi veega kokkupuudet 2 tunni vältel peale paigaldamist. Kätepesu on OK, nõudepesu võiks oodata ;) Küünelakikleebise eemaldamine küüneõliga: Pane pisut õli küünejuurele ja lase veidi mõjuda. Hakka siis puidust tikuga kleebist lahti lükkama – õli lahustab liimi ning samal ajal puidust tikuga saada mugavalt kleebise maha. NB! Kindlasti ära eemalda küünelakikleebist lihtsalt küünelt maha tõmmates - see võib küüne pinda kahjustada. Nipid! Lühemate küünte puhul saab küünelakikleebist lõigata pooleks - sedasi saad kasutada kleebiseid kaks korda.  Lükka küünenahad õrnalt tagasi, et saaksid kleebised paigutada võimalikult küünejuure lähedale. Vajadusel võid küünelakikleebiseid kohendada kääridega, et need Sinu küüne jaoks täielikult sobiksid. Alusta kleebiste paigaldamist väikesest sõrmest ning liigu edasi pöidla poole.
 57. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Nippers
  Donegal Nippers
  €8.72 €12.85
  -32%