Epilatsioon

15 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Uued külmavaharibad näole ja eriti õrnadele piirkondadele: kiire, tõhus ning kauakestev tulemus soovimatute karvade eemaldamisel (ülahuulelt, lõualt, põskedelt). Pakendis on 20 valmis vahariba näole ja puhastuslapid. Tänu kibuvitsaõli, shea või ja punaste marjade ekstrakdiga rikastatud koostisele, tulemuseks siidiselt sile nahk. Magusmandliõliga riakstatud puhatuslapid leevendavad tõhusalt karvaeemaldusjärgset nahaärritust. Vaharibasid on lihne kastuada ning need on koheselt valmis kiireks ja tõhusaks karvade eemaldamiseks. Vaharibad on tõhusad ka lühema karva eelamaldamisel (2-5mm). Tulemus kestab kuni 4 nädalat.  Vahatamiseks: Enne vahatamist veendu, et nahk on puhas ja kuiv. Soojenda vaharibasid käte vahel, kuni vaha pehmeneb; eraldage ribad aeglaselt üksteisest; kanna riba karvakasvu suunas, õrnalt masseerides; eemalda riba kiire ja kindla liigutusega vastu karvakasvu suunda. Liigse vaha eemaldamiseks ning naha pehmendamiseks kasutada puhastuslappe
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Sisaldab 10 kahepoolset vahariba (vähemalt 20 kasutuskorda) ja 2 kotikest Aaloe Vera depileerimisjärgset rahustavat kreemi. Täiuslik vaha tundlikumatele piirkondadele – näole ja ülahuulele. Kauakestev tulemus – naudi naha siledust kuni 6 nädalat. Kiire, lihtne ja tõhus meetod soovimatu karvakasvu eemaldamiseks. Efektiivne ka lühikeste, vähemalt 2mm pikkuste karvade puhul. Dermatoloogiliselt testitud,ei sobi suhkruhaigetele ja eakatele.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Sisaldab 8 kahepoolset vahariba (vähemalt 16 kasutuskorda) ja 2 kotikest Aaloe Vera depileerimisjärgset rahustavat kreemi. Kauakestev tulemus – naudi naha siledust kuni 6 nädalat. Kiire, lihtne ja tõhus meetod soovimatu karvakasvu eemaldamiseks. Parimat tulemuse saamiseks peaks karva pikkus olema vähemalt 5mm. Dermatoloogiliselt testitud, ei sobi suhkruhaigetele ja eakatele.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Sisaldab 10 kahepoolset vahariba (vähemalt 20 kasutuskorda) ja 2 kotikest Aaloe Vera depileerimisjärgset rahustavat kreemi. Kauakestev tulemus – naudi naha siledust kuni 6 nädalat. Kiire, lihtne ja tõhus meetod soovimatu karvakasvu eemaldamiseks. Efektiivne ka lühikeste, kuni 2mm pikkuste karvade puhul. Dermatoloogiliselt testitud, ei sobi suhkruhaigetele ja eakatele.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Multipakk sisaldab kokku 50 kahepoolset vahariba (vähemalt 100 kasutuskorda) ja kotikesed Aaloe Vera depileerimisjärgse rahustava kreemiga. Kauakestev tulemus – naudi naha siledust kuni 6 nädalat. Kiire, lihtne ja tõhus meetod soovimatu karvakasvu eemaldamiseks. Vaharibad kehakarvade eemaldamiseks- parima tulemuse saamiseks peaks karva pikkus olema vähemalt 5mm. Vaharibad tundlikele näo- ja bikiinipiirkondadele- parima tulemuse saamiseks peaks karva pikkus olema vähemalt 2mm. Dermatoloogiliselt testitud, ei sobi suhkruhaigetele ja eakatele.
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Spatulas (100pcs)
  MiaCalnea® professionaalsed puidust spaatlid vaha pealekandmiseks. Spetsiaalne parafiinkate annab spaatlitele õrna ja katsumiseks meeldiva pinna. Pikkus 170 mm, laius 20 mm, paksus 2 mm.
 9. Toode lisatud ostukorvi
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Philips Lumea Advanced IPL Photoepilator SC1994/00
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Philips Epilator BRE740/10
 12. Toode lisatud ostukorvi
 13. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Spatulas (25pcs)
  MiaCalnea® professionaalsed puidust spaatlid vaha pealekandmiseks. Spetsiaalne parafiinkate annab spaatlitele õrna ja katsumiseks meeldiva pinna. Pikkus 170 mm, laius 20 mm, paksus 2 mm.
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi

15 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas