Intiimmänguasjad 18+

5 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Natural Glow Wanda Vibrator
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Natural Glow Roxy Vibrator
  Kahe toimega jänkuvibraator, millel on 10 pulseerivat režiimi ja 10 jänkurežiimi. Leiab ülesse naise g-punkti ning samal ajal stimuleerib võimekalt ka kliitorit. Olgu hämarik või koit, Roxy on valmis kogu ööks! Vaikne ja diskreetne 100% kehasõbralik silikoon Magnet-USB taaslaetav 100% veekindel Reisisõbralik 10 jänkurežiimi ja 10 võimsat pulseerimisrežiimi Tööaeg: 80 minutit Laadimisaeg: 2 tundi Suurus: 22,3x3,3cm Sisaldab: Roxy vibraator, USB laadimiskaabel, satiinist hoiukott, kasutusjuhend Roxy on diskreetses korduvkasutatavas pakendis. Hoidmise hõlbustamiseks hoidke Roxyt originaalses siidist kotis ja karbis. Ettevaatust: see ei ole mänguasi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mõeldud ainult täiskasvanutele, mitte meditsiiniliseks kasutamiseks. Ärge kasutage massaažiõli, kätekreemi, alkoholi ega silikoonipõhiseid määrdeaineid. Vibraatoriga tohib kasutada ainult veepõhist libestit. Ärge puhastage alkoholi, petrooleumi või atsetooni sisaldavate toodetega. Ärge kasutage, kui see on kahjustatud või avatud. Ärge jätke vibraatorit otsese päikesevalguse ega kuumuse kätte. Elektrikatkestuste vältimiseks lülitage vibraator pärast iga kasutamist välja. Kui tunnete kasutamise ajal või pärast seda valu või ebamugavustunnet, lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Ärge jagage oma vibraatorit teistega. See vibraator on ainult teie oma!
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Natural Glow Blush Vibrator
  Kliitoristimulaator, mis loob tunde justkui huuled ja keel stimuleerivad ja imevad sinu kliitorit. Nahale sarnase puutetundlikkusega. Võta Blush magamistuppa, duširuumi, vanni, kööki, kuhu iganes! See vibraator on 100% veekindel ja sellel on 10 ainulaadset seadistust. Vaikne ja diskreetne 100% kehasõbralik silikoon USB laetav 100% veekindel Reisisõbralik 10 ainulaadset seadistust Tööaeg: 1 tund Laadimisaeg: 1,5 tundi Suurus: 10,2x4cm Pakend sisaldab: vibraatorit, USB laadimiskaablit, satiinist hoiukotti, kasutusjuhendit Vibraator on diskreetses korduvkasutatavas pakendis. Säilitamise hõlbustamiseks hoidke seda originaalses siidist kotis ja karbis. Kasutamine: SISSE/VÄLJA lülitamiseks hoidke toitenuppu. Järgmisele vibratsioonirežiimile lülitumiseks vajutage "↑". Jätkake vajutamist, et läbida 10 vibratsiooniseadet. Eelmisele vibratsioonirežiimile lülitumiseks vajutage "↓". Vibraatori laadimine: laadimiseks sisestage USB-laadimiskaabel täielikult vibraatori tagaküljel asuvasse alalisvoolu laadimisavasse. Laadimise märgutuli hakkab laadimise ajal vilkuma. Kui vibraator on täielikult laetud, lõpetab laadimise märgutuli vilkumise. Ettevaatust: see ei ole mänguasi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mõeldud ainult täiskasvanutele, mitte meditsiiniliseks kasutamiseks. Ärge kasutage massaažiõli, kätekreemi, alkoholi ega silikoonipõhiseid määrdeaineid. Vibraatoriga tohib kasutada ainult veepõhist libestit. Ärge puhastage alkoholi, petrooleumi või atsetooni sisaldavate toodetega. Ärge kasutage, kui see on kahjustatud või avatud. Ärge jätke vibraatorit otsese päikesevalguse ega kuumuse kätte. Elektrikatkestuste vältimiseks lülitage vibraator pärast iga kasutamist välja. Kui tunnete kasutamise ajal või pärast seda valu või ebamugavustunnet, lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Ärge jagage oma vibraatorit teistega. See vibraator on ainult teie oma!
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Natural Glow Sky Vibrator
  SKY on paaridevibraator, aga sellega võib ka üksi mängida. Vibratsioonid stimuleerivad samaaegselt naise kliitorit ja G-punkti. Anna kaugjuhtimispult oma partnerile või üksi mängides hoia seda enda käes. SKY on piiritu! Sky on diskreetses korduvkasutatavas pakendis. Hoidmise hõlbustamiseks hoidke Sky originaalses siidist kotis ja karbis. Vaikne ja diskreetne 100% kehasõbralik silikoon USB laetav 100% veekindel Reisisõbralik Üksi ja partneriga mängimiseks Tööaeg: kuni 1 tund Laadimisaeg: 1 tund Suurus: 20,33,8cm Sisaldab: Sky Vibrator, USB laadimiskaabel, satiinist hoiukott, kasutusjuhend. Kasutamine: kaugjuhtimispuldi kasutamisel hoidke SISSE/VÄLJA lülitamiseks toitenuppu. Seejärel hoidke SISSE/VÄLJA lülitamiseks kaugjuhtimispuldi toitenuppu. Mõlemad komponendid on kasutamiseks valmis. Vibratsiooniseadete vahel liikumiseks vajutage kaugjuhtimispuldi nuppu "+". Eelmiste sätete juurde naasmiseks vajutage nuppu "-". Pärast 30-minutilist mittekasutamist lülitub kaugjuhtimispult automaatselt välja. Kui te kaugjuhtimispulti ei kasuta, hoidke SISSE/VÄLJA lülitamiseks all vibraatori toitenuppu. Vajutage sama toitenuppu, et vahetada erinevaid vibratsioone. Vibraatori laadimine: Sky laadimiseks sisestage USB-laadimiskaabel täielikult vibraatori tagaküljel asuvasse alalisvoolu laadimisavasse. Kui aku laetuse tase on 10% või vähem, hakkab vibraator vilkuma. Ettevaatust: see ei ole mänguasi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mõeldud ainult täiskasvanutele, mitte meditsiiniliseks kasutamiseks. Ärge kasutage massaažiõli, kätekreemi, alkoholi ega silikoonipõhiseid määrdeaineid. Vibraatoriga tohib kasutada ainult veepõhist libestit. Ärge puhastage alkoholi, petrooleumi või atsetooni sisaldavate toodetega. Ärge kasutage, kui see on kahjustatud või avatud. Ärge jätke vibraatorit otsese päikesevalguse ega kuumuse kätte. Elektrikatkestuste vältimiseks lülitage vibraator pärast iga kasutamist välja. Kui tunnete kasutamise ajal või pärast seda valu või ebamugavustunnet, lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Ärge jagage oma vibraatorit teistega. See vibraator on ainult teie oma!
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Natural Glow Bria Vibrator
  Stiilne ja klassikaline G-punkti vibraator 10 erineva vibratsiooniga. Bria laineline kuju on spetsiaalselt loodud tabama kõiki õigeid kohti! Loodan, et oskad ujuda, sest Bria viib sind kindlasti üle parda. Vaikne ja diskreetne 100% kehasõbralik silikoon Töötab 1xAAA patareiga (ei kuulu komplekti) 100% veekindel Reisisõbralik 10 erinevat vibratsiooni Suurus: 15x2,5cm Pakendis: Bria vibraator, satiinist hoiukott, kasutusjuhend. Bria on diskreetses korduvkasutatavas pakendis. Lihtsaks säilitamiseks hoidke Briat originaalses siidist kotis ja karbis. Kasutamine: hoidke nuppu sisse/välja lülitamiseks. Vibratsioonirežiimi muutmiseks/suurendamiseks vajutage sama nuppu. Patarei vahetamine: enne kasutamist sisestage vibraatori käepidemesse 1 x AAA patarei. Patarei vahetamiseks avage akupesa, keerates vibraatori käepidet. Vahetage patarei ja keerake käepide tagasi. Enne kasutamist veenduge, et käepide oleks korralikult kinnitatud. Ettevaatust: see ei ole mänguasi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mõeldud ainult täiskasvanutele, mitte meditsiiniliseks kasutamiseks. Ärge kasutage massaažiõli, kätekreemi, alkoholi ega silikoonipõhiseid määrdeaineid. Vibraatoriga tohib kasutada ainult veepõhist libestit. Ärge puhastage alkoholi, petrooleumi või atsetooni sisaldavate toodetega. Ärge kasutage, kui see on kahjustatud või avatud. Ärge jätke vibraatorit otsese päikesevalguse ega kuumuse kätte. Elektrikatkestuste vältimiseks lülitage vibraator pärast iga kasutamist välja. Kui tunnete kasutamise ajal või pärast seda valu või ebamugavustunnet, lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole. Ärge jagage oma vibraatorit teistega. See vibraator on ainult teie oma!

5 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas