✨ Transport Smartposti pakiautomaatidesse 1€✨

Garnier Mineral

18 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Garnier Mineral Pure Active Spray Deodorant (150mL)
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Garnier Mineral Action Control Thermic Roll-On (50mL)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Antiperspirant, mis tagab maksimaalse kaitse – kuiv tunne kuni 96 tunniks* Garnier töötas välja 100 koostise varianti, enne kui saavutas ideaalse segu. Antud koostise eelised: • 96 tundi* kuivust • optimaalne nahataluvus: higilõhna neutraliseerivad ained on kaetud rikkalikult polüfenoole sisaldavate tee-ekstraktidega • ei jäta plekke: rõivad püsivad puhtad kogu pika päeva • meeldiv lõhn: lillehõnguline puudrilõhn, mis on värske ja õrn. Rullikuga antiperspirandis Garnier Mineral Action Control Clinically Tested on ühendatud ülim tõhusus ja nahataluvus. Garnieri esimene antiperspirant tagab maksimaalse kaitse 96 tunniks* * Instrumentaalne katse.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Antiperspirant garnier mineral magnesium ultra-dry sisaldab imavat magneesiumit pikaajaliseks 72 tundi* kestvaks lõhnakaitseks. Magneesium on looduslikult tõhus koostisaine, mida tuntakse selle niiskusevastaste omaduste poolest. Looduses puhtalt esinev magneesium imab neli korda rohkem niiskust kui talk. See antiperspirant imab niiskuse, kaenlaalused on jahutatud, kuivad ja lõhnatud olenemata olukorrast. Stressitase langeb ja enesekindlus tõuseb, kui tead, et oled jahutatud, kuiv ja värske. Neli põhjust, miks sa ei pea muretsema: – niiskuse- ja lõhnavastane – kõrge imavustase – neutraliseerib ebameeldivaid lõhnu – kuivab kiirelt = ei jäta nahale ega rõivastele valgeid jälgi. Lõhn on värske ja naiselik – õrn, lilleline ja puudrine. Tagab pehme aistingu, puudrise kaitse ja kerge, puhta tunde. Kasutamine: Kanna kaenlaalustele 15 cm kauguselt nagu tavalist pihustatavat antiperspiranti. * sensoorne katse.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Deodorant Invisible ei jäta rõivastele plekke, see on eri kangastel ja toonidel 100% nähtamatu*. Kaitse oma lemmikpluusi tootega invisible Black White Colors, mis ei jäta valgeid plekke mustadele rõivastele ega kollaseid plekke valgetele, samuti ei pleegita see toone! Seda tagab deodorandi uuenduslik koostis, mis sisaldab kolm korda vähem alumiiniumisooli ja milles puuduvad rauapõhised reagendid. Imav mineraliit*** kõrvaldab ebameeldivat lõhna ja niiskust 48 tundi**. Kasutamine: enne kasutamist loksuta, pihusta kaenlaalustest 15 cm kauguselt. Dermatoloogiliselt testitud toode Ei sisalda etüülalkoholi * polüester/puuvill/polüamiidsiid/vill/viskoos must/valge/kollane/punane/sinine/oranž/roheline ** instrumentaalne katse *** mineraliit = perliit
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Deodorant Invisible ei jäta rõivastele plekke, see on eri kangastel ja toonidel 100% nähtamatu*. Kuni 48-tunnine kaitse**. Kas teadsid, et tavalised deodorandid võivad su rõivaid rikkuda? Tavalised deodorandid võivad nii määrida musti ja valgeid rõivaid kui ka sisaldavad alumiiniumisooli, mis mõjuvad riietele ja võivad toone pleegitada. Ent nüüd on sellele lahendus. Kaitse oma lemmikpluusi tootega invisible black white colors, mis ei jäta valgeid plekke mustadele rõivastele ega kollaseid plekke valgetele, samuti ei pleegita see toone! Seda tagab deodorandi uuenduslik koostis, mis sisaldab kolm korda vähem alumiiniumisooli ja milles puuduvad rauapõhised reagendid. Imav mineraliit kõrvaldab ebameeldivat lõhna ja niiskust 48 tundi. Koostisosad: • rikastatud higi imava mineraliidiga** Kasutamine: • enne kasutamist loksuta. • pihusta kaenlaalustest 15 cm kauguselt. Dermatoloogiliselt testitud toode. Ei sisalda etüülalkoholi. Ei sisalda alkoholi (etüülpiiritust) Toodetud: Prantsusmaal * polüester/puuvill/polüamiidsiid/vill/viskoos must/valge/kollane/punane/sinine/oranž/roheline ** instrumentaalne katse *** mineraliit = perliit
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Antiperspirant, mis pakub kuni 48 tundi* kestvat kaitset nii palavusega treeningu käigus kui ka stressiolukordades. * Instrumentaalne katse
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Pihustatav antiperspirant naistele Garnier Mineral Action Control Thermic on rikastatud mineraliidiga* – üliimavate omadustega mineraaliga. Tagab katkematu kaitse niiskuse eest kuni 72 tunniks**. Termoaktiivsete koostisosadega murranguline koostis kaitseb nahka niiskuse ja ebameeldiva lõhna eest. Tagab värskuse isegi äärmuslikel temperatuuridel (45 °C). *Mineraliit = perliit **InstruMentaalne katse Kasutamine: loksuta tugevalt. Pihusta 15 cm kauguselt kaenlaaluste nahale.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Antiperspirandis Garnier Men Mineral Action Control Clinically Tested on ühendatud ülim tõhusus ja nahasõbralikkus. Garnier’ esimene antiperspirant maksimaalse kaitsega 96 tundi* puudutades kuiv kaitse ja optimaalne nahasõbralikkus. Tööintervjuudeks sportimiseks pingelisteks üritusteks ja paljudeks muudeks olukordadeks kus vajad rohkem enesekindlust kui kunagi varem. Garnier töötas välja 100 koostist enne kui saavutas ideaalse segu. Valitud koostise eelised: – 96 tundi* kuivust – nahasõbralik: higilõhna neutraliseerivad ained on kaetud rikkalikult polüfenoole sisaldavate tee-ekstraktidega – ei jäta jälgi: rõivad püsivad puhtad kogu pika päeva – meeldiv lõhn: elegantne ja värske puhas idamaine aroom. Kasutamine: Kanna kaenlaalustele nagu tavalist rullikuga antiperspiranti. * Instrumentaalne katse.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Garnier Mineral Active Control Stress Roll-On Deodorant (50mL)
  Garnier Mineral Action Control 48h antiperspirant on rikastatud mineraliidiga* – üliimavate omadustega mineraaliga. See tagab 48-tunnise katkematu kaitse niiskuse eest**. Murranguline koostis kaitseb nahka niiskuse ja ebameeldiva lõhna eest. Tagab värskuse isegi äärmuslikel temperatuuridel (45 °C). *Mineraliit = perliit. **Instrumentaalne katse. Enne kasutamist loksutada.
 11. Toode lisatud ostukorvi
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Garnier Mineral Hyaluronic Care Spray Deodorant (150mL)
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Garnier Men Mineral Extreme Roll-On Deodorant (50mL)
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Garnier Men Mineral Extreme Spray (150mL)
 17. Toode lisatud ostukorvi
 18. Toode lisatud ostukorvi
  Garnier Men Mineral Magnesium Ultra Dry Roll-On (50mL)

18 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas