Garnier Fructis

43 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Turgutav mask Fructis Hair Food Watermelon õhukestele juustele 97% loodusliku päritoluga.• Rikastatud arbuusiekstraktiga• Vegan koostis• Turgutab ja silub õhukesi juukseid• Ei sisalda silikoone loomuliku tunde jaoks Sobib kasutamiseks kolmel viisil:1. Palsamina, et juukseid ergutada ja hõlbustada juuste kammimist, muutmata neid raskeks.2. Maskina, et pakkuda õhukestele juustele täielikku turgutust.3. Juustesse jäetava kreemina, mis turgutab ja silub juuksed pikaks ajaks. 
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Juuksemask Garnier Fructis Hair Food Pineapple pikkadele ja tuhmidele juustele annab tulemuseks läikivad juuksed ning kaks korda vähem lõhenenud juukseotsi*. 97% toote koostisosadest on looduslikku päritolu ja ülejäänud 3% tagavad kasutusmugavuse ning koostise stabiilsuse. Sisaldab taimseid õlisid ja orgaanilist ananassiekstrakti. Dermatoloogiliselt testitud Vegan-* ja 99% ulatuses biolagunev*** koostis Võid seda kasutada kolmel moel: palsamina, maskina või juustesse jäetava kreemina * Instrumentaalne katse pärast šampooni ja maski kasutamist. ** Ei sisalda loomset päritolu ega nende saadustest valmistatud koostisosi. *** Vastavalt OECD 301 või samaväärsetele katsetele.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  98% loodusliku päritoluga ja banaaniekstraktiga rikastatud toitev kolm-ühes mask. • Toidab intensiivselt ja muudab pehmeks kuivad juuksed• Kasuta palsamina, juuksemaskina või juustesse jäetava kreemina• Vegan* koostis• Ei sisalda silikoone loomuliku tunde jaoks• Magusa banaani aroomiga Fructis Hair Food on 98% ulatuses looduslikest koostisainetest koosnev kolm-ühes juuksemaskide sari. Väekate puuviljaekstraktide ja õlidega rikastatud koostis toidab juukseid, vabastades need koheselt pusadest. Kasutamine:1. Palsamina: kanna niisketele juustele, et juukseid kohe niisutada ja harutada lahti pusad, juukseid raskeks muutmata.2. Maskina: kanna niisketele juustele, jäta 3 minutiks mõjuma ja loputa hoolikalt. Sinu juuksed saavad tõhusalt niisutatud.3. Juustesse jäetava kreemina: kasuta niisketel või kuivadel juustel ning kanna väike kogus toodet juukseotstele. Sinu juuksed saavad tõhusalt niisutatud ja silutud.*Ei sisalda loomset päritolu koostisosi.  
 8. Toode lisatud ostukorvi
 9. Toode lisatud ostukorvi
 10. Toode lisatud ostukorvi
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Cocoa Butter Hair Food silendav šampoon kahustele ja tõrksatele juustele, mis puhastab sügavuti. Ei sisalda loomset päritolu koostisosi ega derivaate*** Fructis Cocoa Butter Hair Food on veganitele sobiv 96% looduslikku päritolu koostisosadest** šampoon kahustele ja tõrksatele juustele Toote koostis puhastab ja silendab juukseid õrnalt Pudel on 100% ringlussevõetav ja valmistatud 100% ringlussevõetud plastist, et vähendada planeedi ressursside kasutamist ** Ülejäänud 4% abil tagatakse kasutusmeeldivus ja koostise suurepärane püsivus. *** V.a kork, värv ja lisaained
 12. Toode lisatud ostukorvi
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Turgutav palsam Fructis Hair Food Watermelon õhukestele juustele 97% loodusliku päritoluga.• Rikastatud arbuusiekstraktiga• Vegan koostis• Turgutab õhukesi juukseid ja harutab pusad• Ei sisalda silikoone loomuliku tunde jaoks• Pudelid on tehtud 50% ulatuses taaskasutatud plastist ja on 100% taaskasutatavad
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Cocoa Butter Hair Foodi silendav juuksemask kahustele ja tõrksatele juustele, mis muudab juuksed siledamaks. Silendav juuksemask Cocoa Butter Hair Food kahustele ja tõrksatele juustele. Maski koostis on veganitele sobiv* ja 99% biolagunev** Sisaldab taimseid õlisid, 97% koostisosadest on looduslikku päritolu ning ülejäänud 3% tagavad kasutusmugavuse ja koostise suurepärase vastupidavuse Silendab intensiivselt kahuseid ja tõrksaid juukseid ning annab neile pehmuse Võid kasutada toodet kolmel viisil: hooldusvahendina enne šampooniga pesemist, maskina või palsamina * Ei sisalda loomset päritolu koostisosi ega derivaate. **vastavalt testile OECD 301 või samaväärsele testile.
 17. Toode lisatud ostukorvi
 18. Toode lisatud ostukorvi
 19. Toode lisatud ostukorvi
 20. Toode lisatud ostukorvi
 21. Toode lisatud ostukorvi
 22. Toode lisatud ostukorvi
 23. Toode lisatud ostukorvi
 24. Toode lisatud ostukorvi
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
 27. Toode lisatud ostukorvi
 28. Toode lisatud ostukorvi
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
 34. Toode lisatud ostukorvi
 35. Toode lisatud ostukorvi
 36. Toode lisatud ostukorvi
 37. Toode lisatud ostukorvi
 38. Toode lisatud ostukorvi
 39. Toode lisatud ostukorvi
 40. Toode lisatud ostukorvi
 41. Toode lisatud ostukorvi
 42. Toode lisatud ostukorvi
 43. Toode lisatud ostukorvi

43 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas