Eveline Cosmetics Nail Therapy

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Luksusliku hõbedase läikega küünepalsam soodustab küünte paranemist ja uuenemist, kaitseb mõranemiste eest, taastab sileda küüneplaadi, annab sära ja tugevuse ning soodustab nende kasvu. 1.päev: Niisutage küünenahad oliiviõli või kreemiga ja kandke palsam küüntele 2.päev: Kandke küüntele teine kiht palsamit 3.päev: Eemaldage palsam küüntelt ja alustage kuuriga uuesti. Korrake kuuri 2 nädala vältel ning jätke kahe kuuri vahele orienteeruvalt 1 kuu pikkune periood Ärge kasutage palsamit peale kunstküünte eemaldamist!
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Küünte hoolduslakk on kiireks abiks lõhenevate ja rabedate küünte korral. Kiiretoimeline hooldus on ideaalne lahendus nõrkade, kahjustatud ja lõhenenud küünte korral. Taastav valem vitamiinide, kaltsiumi ja kollageeniga muudab küüned tugevaks ja kauniks 10 päeva jooksul. Kasutamine: kandke küünenahkadele oliiviõli või kreemi. 1-3.päev: kandke üks kiht palsamit küüntele. 4.päev: eemaldage lakk ning alustage kuuri uuesti. Korrake kuuri 4-6 nädala vältel.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Küünekasvu kiirendav hoolduslakk. Professionaalne, eriti intensiivne kuur igapäevaseks küünehoolduseks. Sisaldab siidiproteiini, mis tugevdab küüsi ja muudab need tihedamaks. Sobib nõrkadele, õhukestele ja kergesti murduvatele küüntele. Kasutamine: 1.päev: kandke küünenahkadele oliiviõli või kreemi ja kandke küüntele üks kiht preparaati 2.päev: kandke küüntele teine kiht preparaati 3.päev: eemaldage preparaat ja korrake kuuri. Korrake kuuri 2-3 nädala vältel, seejärel kasutage preparaati kord nädalas

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas