Dr. Organic Skin Clear

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Minimineerib vistrike tekke. Ahendab poore. Naha rasueritust reguleeriv. Viis ühes näopesugeel sisaldab teepuuõli, apelsini- ja greibiekstraktide võimast segu, olles kombineeritud puuviljahapete ja patendeeritud bioaktiivsete, looduslike ja orgaaniliste toimeainete seguga. Täiendatud väga kasuliku pajukoore ekstraktiga, mis rahustab nahka ja vähendab naha punetust.Sobib veganitele. Kasutamine: kanda väike kogus geeli niiskele nahale, masseerida ringjate liigutustega keskenduses otsmikule, ninale ja lõuale. Loputada jaheda veega. Parima tulemuse saamiseks kasutada koos teiste Skin Clear toodetega igapäevases nahahoolduses.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Kiiresti imenduv. Minimineerib vistrike tekke. Vähendab naha punetust. Rahustab nahka. See kiiresti toimiv viis ühes toimegeel aitab rahustada ja parandada problemaatilisi nahapiirkondi nagu vistrikud, vinnid, lööbed. Uhkeldades ainulaadse patendeeritud bioaktiivsete, orgaaniliste ja looduslike toimeainete seguga, mida on täiendatud looduslike puuviljahapete ja salitsüülhappega suurendab see dermatoloogiliselt testitud geel rakkude uuenemisprotsessi tagades geeli kiire toime. Sobib veganitele. Kasutamine: kanda kahjustunud piirkonnale vastavalt vajadusele. Parima tulemuse saamiseks kasutada koos teiste Skin Clear toodetega igapäevases nahahoolduses.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Dr. Organic Skin Clear Toner (200mL)
  Reguleerib rasueritust. Viis ühes efektiivne ja dermatoloogiliselt testitud näopuhastusvahend. Sisaldab unikaalset patendeeritud bioaktiivsete, orgaaniliste ja looduslike toimeainete segu, rikastatud looduslike puuviljahapetega, mis kiirendavad rakkude uuenemisprotsessi. Sügavpuhastab ja tasakaalustab nahka, vähendab naha punetust ja ahendab poore jättes nähtavalt klaarima naha. Sobib veganitele. Kasutamine: kanda näopuhastuslapile ning pühkida õrnalt ülespidiste liigutustega pärast hommikust ja õhtust näopuhastust. Parima tulemuse saamiseks kasutada koos teiste Skin Clear toodetega igapäevases nahahoolduses.
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Rikas looduslike puuviljahapete poolest, mis aitavad suurendada rakkude uuenemisprotsessi. Kombineeritud patendeeritud bioaktiivsete, orgaaniliste ja looduslike toimeainete seguga, sealhulgas rahustava pajukoore ekstraktiga. Kiiresti toimiv kreem aitab igapäevasel kasutamisel vähendada vistrike teket, ahendab nähtavalt poore ning vähendab punetust, jätab naha säravaks, klaarimaks ja rahustatuks. Reguleerib rasueritust. Kasutada igapäevaselt puhtale näonahale. Parima tulemuse saamiseks kasutada koos teiste Skin Clear toodetega igapäevases nahahoolduses. Sobib veganitele.
 6. Toode lisatud ostukorvi

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas