Depend Artificial

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Artificial Eye Lashes Sara + Glue
  Depend Artificial Eye Lashes Sara + Glue
  Hinnang:
  100%
  €3.47 €4.95
  -30%
  Õhukesed, peene karvaga, silma välisnurga poole pikenevad kunstripsmed. Valmistatud käsitsi, naturaalsetest juustest. Paindlik kinnituspind võimaldab parima sobivuse, loomuliku tunde ja täiusliku tulemuse.  Ripsmed on korduvalt kasutatavad - eemalda peale kasutamist ettevaatlikult meik ja vana liim ning asetage need plastümbrisesse tagasi, et nende vorm säiliks. Mida hoolikam olete oma ripsmetega, seda rohkem kordi saate neid kasutada!
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Artificial Eye Lashes Volume 3D Evelina + Glue
  3D efektiga, lopsakad ja lühema pikkusega vollüümripsmed. Muuda meik intensiivsemaks kvaliteetsete kunstripsmetega, et täiuslik välimus püsiks terve päeva kuni ööni välja. Sünteetilistest karvadest käsitsi valmistatud volüümripsmed. Et tagada parim kvaliteet, on materjal läbinud erilise selekteerimisprotsessi. Ripsmekaarel on peenike ja painduv kinnituspind, need on sulgkerged, tunduvad loomulikud ning tagavad maksimaalse mugavuse. Taaskasutatavad. Pakendis on: põhjalik kasutusjuhend, 1 komplekt kunstripsmeid, kauakestva toimega lateksivaba liim (1g tuub). HOIATUS! Vältida liimi sattumist silma. Kui liim satub silma, siis loputage kohe rohke veega. Ärge kasutage toodet kui teil on silmaümbruses nahaärritus või -põletik. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Artificial Eye Lashes Sandra + Glue
  Loomulikult mõjuvad lopsakad kunstripsmed. Valmistatud käsitsi, naturaalsetest juustest. Paindlik kinnituspind võimaldab parima sobivuse, loomuliku tunde ja täiusliku tulemuse.  Ripsmed on korduvalt kasutatavad - eemalda peale kasutamist ettevaatlikult meik ja vana liim ning asetage need plastümbrisesse tagasi, et nende vorm säiliks. Mida hoolikam olete oma ripsmetega, seda rohkem kordi saate neid kasutada!
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Depend Artificial Eye Lashes Rebecka + Glue
  Peene karvaga, pikad ja painduvad kunstripsmed, millel on ideaalne kaar. Valmistatud käsitsi, naturaalsetest juustest. Paindlik kinnituspind võimaldab parima sobivuse, loomuliku tunde ja täiusliku tulemuse. Ripsmed on korduvalt kasutatavad - eemalda peale kasutamist ettevaatlikult meik ja vana liim ning asetage need plastümbrisesse tagasi, et nende vorm säiliks. Mida hoolikam olete oma ripsmetega, seda rohkem kordi saate neid kasutada!

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas