✨ Transport Smartposti pakiautomaatidesse 1€✨

Adidas Power Booster

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
  1. Toode lisatud ostukorvi
    adidas Power Booster rulldeodorant kaitseb tõhusalt niiskuse ja ebameeldiva lõhna eest 72 tundi ning sellel on kauapüsiv särisev aroom. Lõhn avaneb merevaiguste ja rikkalikult mahlaste tsitrusnootidega. Need muutuvad aeglaselt naiselikuks lilleliseks koosluseks, mis on ümbritsetud maitsva vanilliga. Dermatoloogiliselt testitud ja vegan ning ei sisalda alkoholi.  
  2. Toode lisatud ostukorvi
    adidas Power Booster spreideodorant kaitseb tõhusalt niiskuse ja ebameeldiva lõhna eest 72 tundi ning sellel on kauapüsiv särisev aroom. Lõhn avaneb merevaiguste ja rikkalikult mahlaste tsitrusnootidega. Need muutuvad aeglaselt naiselikuks lilleliseks koosluseks, mis on ümbritsetud maitsva vanilliga. Dermatoloogiliselt testitud ja vegan ning ei sisalda alkoholi. 
  3. Toode lisatud ostukorvi
    adidas Power Booster rulldeodorant kaitseb tõhusalt niiskuse ja ebameeldiva lõhna eest. Tänu nutikale kehale reageerivale tehnoloogiale vallandab see kehatemperatuuri tõustes ja higistades särisevat aroomi, mis kaitseb sind 72 tundi. Sisaldab värskete puuviljade, vürtside ja piparmündi noote, mida läbib julge ja elegantne puidune aroom. Dermatoloogiliselt testitud ja vegan ning ei sisalda alkoholi.  
  4. Toode lisatud ostukorvi

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas