Yolyn

Yolyn

Loodud motiveerimiseks, inspireerimiseks, meelelahutuseks ja heaolu täiustamiseks. Ühendab rõõmu ja energia koos osavõtlikkuse ja emotsioonidega. Tooted on loodud kasutades kaasaegseid valemeid ja uuenduslikku lähenemist. Pakendid on atraktiivsed ja kommunikatsioon uuenduslik. Tooted on loodud, et abistada sind kiirustavas maailmas. Tegemist on kaubamärgiga, mis armastab uuendusi, millele meeldib riiulil silma paista ja mis jälgib tänapäeva trende. Kaubamärk, mis ei taha olla igav ja paneb sind naeratama.

11 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Yolyn Flower Body Mist (200mL)
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Yolyn Peach Body Mist (200mL)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Yolyn Plum Body Mist (200mL)
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Yolyn Melon Massage Candle (120mL)
  Massaažiküünal Melon. Loodusliku päritoluga koostisosad pakuvad nahale lõõgastavat massaaži ning imeline lõhn ergutab meeli. Kasutamine: süüdake küünal ja laske vahal sulada. Piisava koguse vahasulami tekkimisel  valage sulam kätele ja kandke see massaažiks nahale. Nautige! Ärge jätke põlevat küünalt järelvalveta. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Yolyn Rose Massage Candle (120mL)
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Yolyn Orange Massage Candle (120mL)
  Massažiküünal Apelsin. Loodusliku päritoluga koostisosad pakuvad nahale lõõgastavat massaaži ning imeline lõhn ergutab meeli. Kasutamine: süüdake küünal ja laske vahal sulada. Piisava koguse vahasulami tekkimisel  valage sulam kätele ja kandke see massaažiks nahale. Nautige! Ärge jätke põlevat küünalt järelvalveta. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Yolyn Raspberry Massage Candle (120mL)
  Massaažiküünal Vaarikas. Loodusliku päritoluga koostisosad pakuvad nahale lõõgastavat massaaži ning imeline lõhn ergutab meeli. Kasutamine: süüdake küünal ja laske vahal sulada. Piisava koguse vahasulami tekkimisel  valage sulam kätele ja kandke see massaažiks nahale. Nautige! Ärge jätke põlevat küünalt järelvalveta. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Sukeldu intensiivsesse apelsinilõhna ja naudi mee-ekstrakti duši all. Kasutamine: Kanna niiskele nahale, masseeri mõni hetk ja naudi meeldivat lõhna. Loputa rohke veega. Vältida silma sattumist. Kaitsta valguse eest
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Sukeldu papaia ja mango intensiivsesse lõhna ning naudi duši all kookose ja kiivi ekstrakte. Kasutamine: Kanna niiskele nahale, masseeri mõni hetk või vala vannis olles vette ja naudi veetlevat lõhna. Loputa rohke veega. Vältida silma sattumist. Kaitsta valguse eest.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Sukeldu vaarika ja granaatõuna intensiivsesse lõhna ning naudi goji marjade ja muraka ekstrakte. Kasutamine: Kanna niiskele nahale, masseeri mõni hetk ja naudi meeldivat lõhna. Loputa rohke veega. Vältida silma sattumist. Kaitsta valguse eest
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Sukeldu kiivi ja lichi intensiivsesse aroomi ning naudi duši all avokaado ja rohelise tee ekstrakte. Kasutamine: Kanna niiskele nahale, masseeri mõni hetk ja naudi meeldivat lõhna. Loputa rohke veega. Vältida silma sattumist. Kaitsta valguse eest

11 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas