✨ Transport Smartposti pakiautomaatidesse 1€✨

Jeanne en Provence

Jeanne en Provence

Jeanne en Provence viib Teid rännakule Provence’i südamesse, et avastada selle lõhnu, olemust ja eluviisi. Jeanne en Provence ammutab inspiratsiooni Provence`i loodusest, selle lõhnavatest küngastest, lillepõldudest ja viljapuuaedadest, et pakkuda Teile autentseid ja looduslikke tooteid.

Grasse, Provence’i ja Vahemere piirkonna taimed ning lilled on spetsiaalselt valitud selleks, et toota parfüüme ja kosmeetikatooteid Provence`i traditsiooni järgi.

Toodete koostises on vähemalt 95% loodusliku päritoluga koostisosi.

35 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab orgaanilist oliiviõli ja glütseriini ning naturaalset jasmiiniõie ekstrakti. Puhastab nahka õrnalt ja jätab siidise ning meeldivalt lõhnava naha. Kasutamine: Vala soovitud kogus niiskele pesukäsnale või otse nahale ning masseeri ringjate liigutustega. Loputa.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Jeanne en Provence roosi dušiõli sisaldab naturaalset oliiviõli ja glütseriini. Dušiõli puhastab ja niisutab nahka õrnalt. Naturaalse roosi ekstrakt jätab naha siidpehmeks ja roosiliselt lõhnavaks. Roosi dušiõli sisaldab 95% naturaalseid ja looduslikke koostisosi.  Kasutamine: Vala soovitud kogus niiskele pesukäsnale või otse nahale ning masseeri ringjate liigutustega. Loputa.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Värske lõhnaga dušigeel puhastab nahka õrnalt ja jätab energiat andva lõhna. Koostises raudürdi ja mõruapelsini eeterlikud õlid, looduslikud puhastavad ained ja glütseriin ning orgaaniline oliivõli.  Kasutamine: Vala soovitud kogus niiskele pesukäsnale või otse nahale ning masseeri ringjate liigutustega. Loputa.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab aktiivselt niisutavat loodusliku glütseriini ning raudürdi ja mõruapelsini eeterliku õli. Imendub kiiresti, ei jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud.  Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 5. Toode lisatud ostukorvi
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Tükiseep Rose Envoutante (Roos) jätab naha puhtaks, pehmeks ning õrnalt lõhnavaks. Sisaldab roosi ja salvei ekstrakti ning glütseriini, mis muudab käed pehmeks.  Kasutamine: Seebita käed hoolikalt seebiga ja loputa. Vajadusel korda tegevust. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Silma sattumisel loputa rohke veega.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad!  Niisutav kätekreem sisaldab roosi ja salvei ekstrakti ning glütseriini, mis muudab käed mõnusalt pehmeks. Kuivale ja karedale nahale.  Imendub kiiresti, ei jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud.  Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 8. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab aktiivselt niisutavat loodusliku glütseriini ja naturaalset jasmiiniõite ekstrakti. Imendub kiiresti, ei jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud ning meeldivalt lõhnavad. Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Tükiseep lavendli ekstraktiga jätab naha puhtaks, pehmeks ning õrnalt lõhnavaks. Kasutamine: Seebita käed hoolikalt seebiga ja loputa. Vajadusel korda tegevust. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Silma sattumisel loputa rohke veega.
 10. Toode lisatud ostukorvi
 11. Toode lisatud ostukorvi
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Toitev dušiõli sisaldab P.D.O. orgaanilist Ülem-Provence´i (kaitstud päritolunimetus) oliiviõli ja leebelt puhastava seebilille ekstrakti. Seebilill on Provence´is väga levinud taim, vanasti kasutati seda naha ja juuste pesemiseks. Dušiõli puhastab nahka õrnalt, seda samas toites, ning jätab naha siidsiledaks ja õrnalt lõhnavaks. Kasutamine: Vala soovitud kogus niiskele pesukäsnale või otse nahale ning masseeri ringjate liigutustega. Loputa.
 13. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed koostisosad! Traditsioonilisel Marseille´ meetodil valmistatud vedelseep sisaldab orgaanilist oliiviõli, glütseriini ja naturaalseid tsitruseekstrakte. Puhastab nahka õrnalt.  Kasutamine: Kanna soovitud kogus märgadele kätele, hõõru käsi ühtlaselt, kuni seep hakkab vahutama. Loputa! Vajadusel korda tegevust.
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Toitev kätekreem sisaldab P.D.O. orgaanilist Ülem-Provence´i (kaitstud päritolunimetus) oliiviõli,  niisutavat salvei ekstrakti ja toitaineterikast oliivipungade ekstrakti. Kreem imendub kiiresti ega jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud. Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 17. Toode lisatud ostukorvi
 18. Toode lisatud ostukorvi
  Kaunis aknaga kinkekarbis on 3 kätekreemi 75mL: oliivi, jasmiini, tsitruseviljade. Kätekreemid on sügavalt niisutavad, nahka toitvad ja pehmendavad. Imeduvad kiiresti ega jäta käsi rasvaseks. Kasutamine: Kanda kätekreem puhastele kuivadele kätele ja masserida kuni imendumiseni. Mõeldud välispidiseks kasutamiseks.
 19. Toode lisatud ostukorvi
  Üle 96% looduslikud koostisosad! Sisaldab P.D.O. orgaanilist Ülem-Provence´i oliiviõli ja toitaineterikast oliivipungade ekstrakti. Ideaalne kuivale nahale, jätab naha pehmeks ja delikaatselt lõhnavaks. Kasutamine: Kanna soovitud kogus puhtale nahale ja masseeri õrnalt kuni imendumiseni.
 20. Toode lisatud ostukorvi
 21. Toode lisatud ostukorvi
  Meeldiva lõhnaga oliivi tükiseep sisaldab P.D.O. orgaanilist Ülem-Provence´i oliiviõli, jätab naha puhtaks, pehmeks ning õrnalt lõhnavaks. Kasutamine: Kanda märgadele kätele masseerides kuniks seep muutub vahuseks, kanda ühtlaselt ning loputada sooja jooksva vee all. Vajadusel korrata tegevust.
 22. Toode lisatud ostukorvi
  Tükiseep lavendli ekstraktiga jätab naha puhtaks, pehmeks ning õrnalt lõhnavaks.  Kasutamine: Seebita käed hoolikalt seebiga ja loputa. Vajadusel korda tegevust. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Silma sattumisel loputa rohke veega.
 23. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab looduslikku glütseriini ja sheavõi ekstrakti, mis aktiivselt niisutavad ja toidavad nahka. Koostises on lavendliekstrakt, mis jätab naha pehmeks ja delikaatselt lõhnavaks. Kasutamine: Kanna soovitud kogus puhtale nahale ja masseeri õrnalt kuni imendumiseni.
 24. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab orgaanilist oliivõli ja glütseriini ning naturaalset lavendli ekstrakti, puhastab nahka õrnalt ja jätab siidise ning meeldivalt lõhnava naha. Kasutamine: Vala soovitud kogus niiskele pesukäsnale või otse nahale ning masseeri ringjate liigutustega. Loputa.
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
 27. Toode lisatud ostukorvi
 28. Toode lisatud ostukorvi
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed ja looduslikud koostisosad! Sisaldab aktiivselt niisutavat loodusliku glütseriini ning naturaalset lavendli ekstrakti. Imendub kiiresti, ei jää kleepuma. Käed on taas pehmed, siledad, nahk niisutatud ja toidetud. Kasutamine: Kanda puhastele kätele ja masseerida kuni imendumiseni. Võib kasutada mitu korda päevas. 
 31. Toode lisatud ostukorvi
  95% naturaalsed koostisosad! Traditsioonilisel Marseille´ meetodil valmistatud vedelseep sisaldab orgaanilist oliiviõli, glütseriini ja naturaalset lavendliekstrakti. Puhastab nahka õrnalt. Kasutamine: Kanna soovitud kogus märgadele kätele, hõõru käsi ühtlaselt, kuni seep hakkab vahutama. Loputa! Vajadusel korda tegevust.
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
 34. Toode lisatud ostukorvi
 35. Toode lisatud ostukorvi

35 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas